Skoči na vsebino

če bi lahko zavrtel čas nazaj bi...


loncek1

Recommended Posts

  • Komentarji 74
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

kaj ti šteješ pod prvi del življenja, a če bom živela 90 let, se torej še v prvem delu,če 60 sem nekje na polovici, torej me bo od sedaj naprej spremljala sreča, nežnost, mir v srčku, super, ker to si želim že nekaj časa x;)xče bom živela 50 let, pa mal druga polovica zamuja x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Otožna, do pol ti še fuuuuuuuuuuuuuuuuuul manjka.

 

Jaz ne bi nič spreminjala, prav vse izkušnje sem v življenju rabila, da sem danes kakršna sem in taka sem si všeč, zato ne bi spreminjala prav nič. xegox

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z istim mišljenjem kot ga imam zdaj.. se izognila mnogim nepotrebnim, zgrešenim stikom z ljudmi.. Skratka prej bi "prečitala" napačne osebe in njihove umazane, neiskrene namene.

Moja pot bi bila pa ista.. Vse tako kot zdaj, razen par osebkov ne bi nikol spoznala in poznala.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe mushi...

mal tezhka bi bla....vedenje ki ga mash zdaj itaq temelji tut na ONIH poznanstvih...ergo....mal paradoks tole x;)x

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zavrtel bi uro za osem let nazaj, se ne spoprijateljil s tistim škorpijonom, ostal brez kompleksov ki sem se jih šele zdej znebil, torej nikol jih ne pridobil..... vsaj tistih, ne šel na tekmovanje iz fizike, in matematike, v 5,6,7,8, razredu, v tem času bi zarad tega, postal priden učenec, po vsej verjetnosti bi bil podoben bolj mami kot tatu, ampak vseeno bi vpisal na medicinski faks, nikol nebi zvedu za jogo, astrologijo, duhovnost, če bi kaj takega slišal bi zamahnil z roko.... in rekel, hah to so same laži, ker bi bil kot tak malo bolj neumen in bi zato zaupal, staršem, bi v tem času se tudi dobro naučil igrat tenis (zdaj ga igram bolj slabo) nkol nebi spoznal tistih škorpijonov... ki sem jih pol, nebi se zaljubil, v škorpijonko, nebi si pol čez kako leto dopisoval, z Marso, moj nick nebi bil El Nino, temvec dr.Grbec,... moja najbolj komplicirana želja bi bila, imeti denar in družino, politike ne bi poznal, bil bi pravi oven, brez kaj, ..... začel bi kadit, in uživat v dobrem vinu, meso bi še vedno jedel, bil bi dober podjetnik, morda bi odpru, privatni zdravstveni dom, živel bi od iskoriščanja, ljudi, bil bi dober v tem, .... kaj pa če bi bilo vse to res..... hehe, zagotovo nebi sedaj bil srečen, da sem jaz, bal bi se za svojo prihodnost, nebi vedel, zakaj imam tako hude bolečine v glavi, jebat ga, raje sem kdor sem, kot pa da bi bil kdor nisem, sem pa direktna posledica vseh mojih dejanj, katerokoli dejanje ki ga pogledam, v vsakem sem se ogromno naučil, pa naj si bo še tako negativno kot je recimo pretep, sem se vsaj naučil tepsti, boriti in tako naprej, pa naj bo izkoriščevalsko prijateljstvo s škorpijonom, pa sme se vsaj naučil pazit se pijavk, naj bodo to vsa moja razmerja, sem se vsaj naučil ceniti ljubezen, I am who i am, even if i could change anything i wouldnt, becouse the road i am walking on, leads to better me, and nothing will ever change that.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z istim mišljenjem kot ga imam zdaj.. se izognila mnogim nepotrebnim, zgrešenim stikom z ljudmi.. Skratka prej bi "prečitala" napačne osebe in njihove umazane, neiskrene namene.

Moja pot bi bila pa ista.. Vse tako kot zdaj, razen par osebkov ne bi nikol spoznala in poznala.

To mushi, se strinjam s tabo.

 

Men sploh ni treba več mnenja prisat xracx, k lohka sam tvoje poste, citiram. xokkx

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
z istim mišljenjem kot ga imam zdaj.. se izognila mnogim nepotrebnim, zgrešenim stikom z ljudmi.. Skratka prej bi "prečitala" napačne osebe in njihove umazane, neiskrene namene.

Moja pot bi bila pa ista.. Vse tako kot zdaj, razen par osebkov ne bi nikol spoznala in poznala.

Mushi moj iskren poklon tvoji izjavi! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...
Se nikdar ne vpisal na s.a.m.o. forum. Ker je lunin toliko boljši in bi lahko posvetil več časa tukaj. x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...