Skoči na vsebino

Gradovi


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 97
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ob besedi GRAD-ma jasno na kaj se spomnim? LEGO KOCKE x:Dx  x:Dx  x:Dx

koliko si pa ti star? Pazi, da ne bos kake kocke pogoltnil, ko se spilas.. x;)x

Glede na tvoja leta me čudi, da sploh veš kaj so lego kocke? xNNx

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opij...tis tolk luštkan.... a je bla že kava dons? x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob besedi GRAD-ma jasno na kaj se spomnim? LEGO KOCKE x:Dx  x:Dx  x:Dx

koliko si pa ti star? Pazi, da ne bos kake kocke pogoltnil, ko se spilas.. x;)x

ZNOVA... :palec: :palec:

 

 

..legenda...

 

sem se pa res od srca nasmejala...

 

oh, pa še sonček me je prišel pozdravit xrosex

 

lp AYA

:detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi

sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob besedi GRAD-ma jasno na kaj se spomnim? LEGO KOCKE x:Dx  x:Dx  x:Dx

koliko si pa ti star? Pazi, da ne bos kake kocke pogoltnil, ko se spilas.. x;)x

ZNOVA... :palec: :palec:

 

 

..legenda...

 

sem se pa res od srca nasmejala...

 

oh, pa še sonček me je prišel pozdravit xrosex

 

lp AYA

:detelca:

:vragec: Tale-AYA-pa res zna nekam lez........... x:Dx x^x x:Dx x^x

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No v tem vikendu je bil pa grad tudi volišče x;)x , v poročni dvorani, kjer rečeš usodni da, se izjasniš tudi o izbrisanih x:Dx x:Dx x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Praktično x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Baje se bo letos grad Snežnik prenavljal, take so bile novice v lokalnem časopisu, je pa že potreben prenove x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja mama je živela v gradu, ker je bil moj star ata oskrbnik v njem

zdej sem pa mal važna x8Dx

sem pa lani prodala en grad, bolj gradič enmu luštnemu gospodu iz Švice

zdej ga pa grem vsakič obiskat ko pride v SLO kaj naredit in sproti vidim

kako napredujejo dela

si pa vsakič malo domišljam

da se bom enkrat poročila z njim in tam živela :inocent:

če pa to ne, pol pa vsaj delala v njem kot ...........že nekaj no x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz sem v gradu živel 12 let (v Metliki).

 

Če je to DANES neprijetno, kaj je šele morali biti v srednjem veku, ko ni bilo štroma, luči, dobrega ogrevanja, sekretov na izplak in ŠIP.

En meter kamnitih sten. Poleti nikoli 20 stopinj, pozimi nalagaš (takrat so bile trajnožareče peči maksimum za tisto okolje - montaže centralne nam niso niti dovolili, pa tudi veliko predraga bi bila) do enih zjutraj, da bi se lahko ob sedmih dvignil v več kot 10 stopinj! Če te zmanjka kaj prej, se dvigneš v 5 ali 7 stopinj, kar je draž posebne vrste. Lahko verjamete.

Mičkena kopalnica je bila super. Namesto masaže, savne in še česa. Za peč ni bilo prostora, infra peč pa se ni najbolje izkazala, ker je bila preblizu kadi in te je lahko opeklo, zato smo jo odmontirali. Rekordno hitro se obrišeš in oblečeš! Za Guinessa.

(Tam mi je postalo jasno, zakaj nekateri brisači rečejo otirača: "obrisati se" je frdamano dolgotrajna zadeva. Samo otreš se na hitro in skočiš v obleko.)

 

Romantika de luxe. x:Dx

 

Živijo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uhh... :o|o:

Blazna izkusnja - nekaj posebnega, a zelo taf - zelo lici na saturn tam nekje okoli asc... ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uhh...  :o|o:

Blazna izkusnja - nekaj posebnega, a zelo taf - zelo lici na saturn tam nekje okoli asc... ;)

 

Nikoli nisem pomislil na to, da bi to lahko bilo povezano. x;)x

 

Ampak če sva že na tem - že v Kostanjevici sem živel v stari hiši tik ob vodi, kot veš; vlage, kolikor hočeš.

V Podgurju še v starejši hiši - stene samo malo tanjše (okoli 70). Vlaga plezala po stanovanju v vseh barvah. (Kdor misli, da je plesen po stenah samo temnozelena ali črna, se moti. Strganje in jupol vsaki dve leti.)

Zdaj na Lavrici pa dajem par tisoč evrov, da bi se znebil vlage. Ti preklemanski Saturn, ti!

 

:V: --> x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Služabniki, Janja?

 

Ahm, kakih sedem smo jih imeli povprečno. Eden za sveče prižigat in ugašat, drugi za kurjavo, tretji za kahlo ven nosit in smeti, četrti za pomivat posodo in po tleh, ostali so imeli pa bolj široke zadolžitve...

 

 

:eek: :eek:

 

 

V prejšnjem življenju, jebenti! V tem smo morali kar sami.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern - socustvujem. Pa si revez staknil astmo. Fak. Vlaga in tole, shit!!! Sovrazim!!! Ziveli veckrat na takih plejsih (na prvem plejsu smo s kaloriferjem susili parket, ki je bil plesniv x:o)x, nekje pa mi je splesnil usnjen plasc, jacki in cevlji, par torb itd... xrolleyesx )... Grozno skratka.

Sva rekla, nujno, mansarda, samo da ni klet!!! Samo da je sonce in svetloba!!!!! Uh, zdaj jo imam, gledam smarno goro, sicer sem v sardinji skatlici se z nestetimi sardinami, a filing je vseeno presenetljivo dober...

 

Gradovi mene pa sicer navdajajo s tesnobo - tudi zaradi teh vlag, hladu, ogromnih soban... ne maram prevec velikih zaprtih prostorov, v bistvu mi je se bolj klavstrofobicno kot majhni...

A po drugi strani pa si imel najbrz nesteto moznosti za raziskovanje, razmisljanje o vsem mogocem itd...

... zanimivo (*bom morala res se enkrat lotit tistega tvojega *testa* tam nekje, a ze poiskat to je projekt x;)x)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V prejšnjem življenju, jebenti! V tem smo morali kar sami. x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

Imam prijatelja, ki živi v 400 let starem gradu. Bemtiš, kakšen žakej brez dna je! :V: :O:

Grad namreč. Prijatelj bi bil, če ne bi živel v družinskem gradu, (nad katerim drži roko tudi It ministrstvo za kulturno dediščino- beri 1000 ur jajcanja po raznih uradih, da karkoli lahko poraviš ali bog ne daj izboljšaš :o|o: ) BOGATAŠ.

 

Pa ni. Non stop samo blazni stroški. Če je kaj na fasadi, mora takoj popravit, sicer ga oglobi država s kaznijo. Za nameček mora dopustiti del vrta-parka, da ga obiskujejo naključni turisti. Teptajo mu travo,pijejo in polivajo iz fontane, račun za vodo pa on plača! :O:

 

Pozimi ga ne obiskujem več. Ker sem še vedno zmrzovala pri njem. Nemogoče ogret!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, po eni strani, ubogi, res shit.

Po drugi strani pa se je morda grebel, tolkel po mizi, da mu 'vrnejo "njegovo" oz. kar mu pripada'...

Pa ima zdaj...

Kaj pa je mislil?

Da bo grad njegov, pedenala pa ga bo drzava ali kdo! x:o)x

Vis, na tole pa sem jaz malo alergicna...

Se mi pritozujejo tudi kaksni znanci, joj, kako ono tretje, brez casha da so, a pogrebli so se pa za 10 stanovanj, bajt in vsega, pa sam jamrajo, ker koliko da cashirajo.

Kwa se pa pol grebes?

"Lastnina je past - tisto, kar mislimo, da imamo, ima nas"

(ne spomnim se zdajle avtorja)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...