Skoči na vsebino

Bio potencial


mushi

Recommended Posts

Kaj pa misliš, da je svetniški sij okoli glav svetnikov?

tudi ti ga imaš, ne samo okoli glave, to dobro veš, le vidi ga zelo malo ljudi okoli tebe, nekateri ga, čutijo ga pa prav vsi, ki so kakorkoli čustveno povezani z tabo, kjer transferji potekajo bolj intenzivno

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 60
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Kako vidiš sončni žarek, ki ti sveti skozi okno?

To lahko narediš tudi drugače, nariši na A4 list na levi strani vodoravno črto, na desni pa navpišno. Na oddaljenosti kakega metra glej skozi papir toliko časa, da se ti črti pokrijeta in, da se naredi +, pri tem pazi, da ne boš škilil. Takrat zadrži to stanje in poglej človeka in videl boš sij.

 

Kar se žarka tiče ga vidiš zaradi prašnih delcev ali pa česa drugega, kjer se svetloba odbije.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Kar se žarka tiče ga vidiš zaradi prašnih delcev ali pa česa drugega, kjer se svetloba odbije.

Najbrž, da v tistih časih niso poznali te metode s svinčnikom, prahu je v Palestini še danes veliko x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar ni merljivo, ne obstaja, saj je tudi vsako tehtanje različnih resnic le meritev :eek:  x^x

Tole je eden izmed aksiomov pristašev materialistične teorije o nastanku sveta, ki posredno zanika duhovne temelje življenja oziroma energijskega ozadja materije (v smislu, da je materija posledica energije in ne obratno). Jaz se s tem seveda ne strinjam, nisem pa niti prepričan, al se zajebavaš, al misliš resno. :wOOt: :wOOt: :wOOt:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar ni merljivo, ne obstaja, saj je tudi vsako tehtanje različnih resnic le meritev :eek:  x^x

Tole je eden izmed aksiomov pristašev materialistične teorije o nastanku sveta, ki posredno zanika duhovne temelje življenja oziroma energijskega ozadja materije (v smislu, da je materija posledica energije in ne obratno). Jaz se s tem seveda ne strinjam, nisem pa niti prepričan, al se zajebavaš, al misliš resno. :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Nosorog, tud jest sem se to vprašal, zato nisem več komentiral, ker sem začutil, da se z sstanetom ne pogovarjava več resno, da je pričelo prevladovati, kdo bo pametnejši, jaz pa za take igrice nisem, zelo rad sprejemam drugačna mnenja, da jih lahko primerjam z svojimi, nikakor pa ne sprejemam vsiljevanje resnice, zato so mi tvoje teze okoli tega tako zelo sprejemljive.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

x:Dx x:Dx x:o)x

---------

Tole je eden izmed aksiomov pristašev materialistične teorije o nastanku sveta, ki posredno zanika duhovne temelje življenja oziroma energijskega ozadja materije (v smislu, da je materija posledica energije in ne obratno). Jaz se s tem seveda ne strinjam, nisem pa niti prepričan, al se zajebavaš, al misliš resno. :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej, glej, kaj si osvežil.

 

Ja, na eni strani so materialne stvari, ki jih lahko merimo, ki so logične, običajno eksperimentalno ponovljive, na drugi strani pa naša subjektivna čutenja. Isti dogodek lahko tebe bolj razveseli kot mene - in obratno. Ljubezen in njeno doživljanje je torej subjektivna, saj jo doživljamo drugače in to, kako jo doživljamo včasih zelo težko opišemo. Ni torej merljiva, vsaj ne na objektiven način. Seveda pa bi bilo absurdno trditi, da zato, ker ni merljiva, ne obstaja. x:o)x x^x x:o)x

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kulsko, pa se lepo povedano! :palec:

 

sicer pa se verjetno da biopotencial merit tudi kako drugace kajne?

recimo z radiestezijo - torej ali lahko rcemo, da je to zdruzenje fizicnega in subjektivnega? fizicnega v toliko, ker se pac uporablja orodje za oznacitev subjektivnega, ceprav pa morda ni vedno enako ponovljivo? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...