Skoči na vsebino

Govorite v spanju? :)))


stankaa

Recommended Posts

Ja, govorim v spanju, pa tudi hodim..... Sem že vse živo počela. Med drugim tudi po nemško obleke prodajala. x:Dx , po mojem se ob meni ne splača spat xDDx :inocent:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem dobila idejo za to temo, ko sem prišla bolj pozno v posteljo in je že spal. Ravno sem se dobro vgnezdila in me je zgrabil pa zamrmral: "Je prava, ne, ni prava... ali je...", dalje pa ga več nisem razumela in me je spustil, ker pač ni bila prava... x:Dx

 

Zadnjič enkrat me je zbudil, ko je govoril: "Kaj je punčke?" x:Dx

(dobro, da nisem ljubosumne sorte)

verjetno je sanjal ene lepotice in jih osvajal in nagovarjal :palec:

sem ga vprašala Katere in ni bilo imen -odgovor je bil Punčke x:Dx

 

Zanimive nočne štorije x:o)x

 

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, imam bratranca, ki je znan po temle...

in je na morju Vse zvlekel nase v spanju in govoril: "Pola, pola..."

 

ali pa med spanjem splezal skozi okno in sredi noči zvonil pred vrati...

 

;) Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stankaa! x:)x x;)x :palec:

Kul tema. x8Dx

 

Jaz vcasih kaj povem v spanju, a ne prav pogosto (ali pa ne vem) - veckrat pa setkam kaj okoli...

Enkrat sem si na vsak nacin hotela brisaco obleci. :) Me je mama nasla, kako si dajem s tisto brisaco opraviti, pa se sploh nisem zbudila... Ali kar vstanem, pa pravi kam pa gres, jaz pa nic... Veckrat se kam namenim takole.

Zelo velikokrat pa se smejem - prav tako naglas, da me moj smeh potem zbudi... xDDx

Tudi tamalega zalotim, da kaj govori in da se smeje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bi vedela. Vem, da me je ene parkrat nosila luna, če pa sem že kej povedala, to pa ne vem. Me ni moj še nikol opozoril. x:Xx Sem pa enkrat iz kopalnice odnesla mamino trenirko in vse brisače in jih dala čez stol v sobi. Smešno, ker se potem sploh nisem spomnila, da sem šla na WC. :eek:

 

Če pa on kaj govori, pa ne vem, ker preveč trdno spim. :sleeping: Edino tko v polspanju mi je kej rekel, ko sem ga vprašala, pa potem ni vedel. Npr. če je še zjutraj, predn se zbudi, ali pa ko zadremlje pred TV-jem. x:Ix

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmmmm, ne vem če sem še tako pridna pri nočnih pogovorih, vem pa da sem bila.

 

V OŠ sem nekega večera v spanju povedala vse v koga sem zaljubljena in kakšen je x:Ix

 

Ampak moj sinko je vse podedval... najlepše je, ko se v spanju prisrčno smeji, včasih se krega s sošolci, včasih pa kar vstane in gre... le kdo bi vedel kam :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, kaj sem se spomnila.... Stara sem bila okrog 18 ko sva se z mojim na črno pridružila kolegom na morju, torej midva pa še trije kolegi v apartmaju - dve sobi... spala sem v spodnjem perilu in majici... eno noč vstanem, se pizdim kao na eno kolegico, si oblačim njegove kavbojke seveda narobe obrnjene in njegove škornje... vsi štirje so me začudeno gledal in bili čisto tiho. kako vem, ker sem se prebudila in šok, ugotovila kaj počnem. In kaj sedaj, naredi se da spiš, bejž v posteljo, kot da ni nič. Oni pa v smeh, mislila sem, da se bo zemlja odprla x:Dx

Naslednje jutro sem verjetno z očmi streljala, ker ko me je kdo samo pogledal, je umaknil pogled in ostal tiho... sej so dobili dobro kosilo x;)x

Šele čez nekaj let, ko sem sama sprožila pogovor o tem večeru smo se nasmejal iz srca...so šele takrat ugotovili, da se znam sama sebi tud smejat, mislem kolk časa so rabili x:Dx x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj vi nič ne spite ponoči x?x noč je ja za spanje.....sicer je pa bolj grozno, če prideš kdaj na tuj teritorij in doživiš, da nekdo"škripa z zobmi".....ej, to je groza za tistega, ki posluša, no enkrat je vredno doživeti....za mesečnika, pa itak veste, če recimo, da ga vidiš sredi noči na strehi "bohnedaj" ga buditi, ker se ne vrne nazaj......najbolje, ga bo pustiti, ker takrat se vrne nazaj v posteljo.... xDDx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sem ko sem bla še mala hodla v spanju... pa govorila zraven, šla po stopnicah, odklenila vrata in stala na vhodu..

Zdej pa če sem fejst utrujena in zaspana pa me B. budi da grem s kavča v postlo spat kej mrmram, godem in povem, pa se pol sploh ne spomnim...

Sem se pa zadnjič vsakih nekih minut zbujala ko je film bil in sem bla tolk zaspana, da ga nisem mogla gledat... pa sem pol vedno ko sem oči odprla rekla.. zakaj se je ubil?

In to menda 5* vedno en in isti stavek... samo ko me je zanimalo no.... x:Dx x:Dx x:Dx

B. pa tud včasih kej zamomlja... ko tak mali fantek je takrat.. pa njegove sanje so vedno take.. da bi lahko risanko iz njih nrdil.. al pa pravljico napisal.. :wub:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

" ja še baby to mi deli... " hehe, nič nenavadnega, ajd, da bi se smejal v sanjah, kakšnega hahaha, se ne sliši, se pa zbudim z nasmeškom ravnotako...., kaj pa vem, ful, take zanimive sanje mam zadnje čase, pa vedno več se jih spomnim, in ponavadi bolj mal govorim, ful redko kaj govorim v sanjah, ful se dogaja, ampak ful mal besed.... je pa moj bratec pravi profi v tem, vedno ko ga pogledam in spi, začne kaj mrmrat, počkaš par minutk pa je to kar takoj naravno, in ful take realne zadeve, se pogovarja o košarki al karkoli, dostkrat tud začne kaj tečt al pa kaj takega.. ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Umetnica:....je kar hudo zaspati, če kdo "drve žaga"beri smrči x!x

 

Otožna:......oprosti, sedaj se te pa kar bojim, pa je ja škoda zobkov x!x

 

Vsem lep pozdrav, tudi tistim, ki še spite :palec:

grozna jaz x:Dx

če bi bilo kaj toplote od "žaganja drv", bi bilo še dobro x;)x

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...