Skoči na vsebino

PotrpeŽljivost


Pujsita

Recommended Posts

V to sem tudi jaz prepričana. Mir v duši in notranje ravnovesje pričara prečudovito življenje in odnose.

 

xzobkox  xflirtx  xokx

 

x:)x Da to drži, sem preizkusila na lastni koži. x:)x

 

Ko sem postala bolj umirjena in potpežljiva,

ko so se moja pričakovanja stabilizirala,

ko sem znala sprejeti stvari takšne kot so,

se je tudi moj odnos s fantom harmoniziral,

oba ugotavljava kako srečne čase imava xsrcx

 

Pa tudi to drži, da drugega ne moreš in ne smeš spreminjati,

stori to sam pri sebi in s tem dosežeš premik v odnosu

na novo kvalietnejšo raven.

 

Kako paše :wub:

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 317
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Helenca, veliko uspehov na poti k višjemu zavedanju ti želim. Kaže, da si precejšen del poti že prehodila.

 

Naj ti zavidam? Boljše da ne. Zavist sodi med negativne energije. Raje se veselim s teboj tvojih uspehov.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helenca, veliko uspehov na poti k višjemu zavedanju ti želim. Kaže, da si precejšen del poti že prehodila.

 

Naj ti zavidam? Boljše da  ne. Zavist sodi med negativne energije.  Raje se veselim s teboj tvojih uspehov.

 

:wub:

 

Koliko sem prehodila ne vem,

vem pa to, da se vsaki dan kaj novega naučim

in da se imam še dooosti za (na)učiti x;)x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vedno bolj,ko ugotavljam, kako pomembna je sedanjost, vedno manj sem nepotrpežljiva.

 

O ja, so tudi casi, ko komaj cakam placilni dan x;)x pa so tudi casi, ko bi raje videla, da tega dneva sploh ne bi bilo :xx!:

 

So tudi situacije, katerih se raje ognem, ker vem, da bi v nasprotnem primeru popolno izgubila kontrolo... recimo predpraznicni nakupi... (mrzim vrste pred blagajnami :vragec: )

 

Lahko pa se pohvalim, ko pa je potrpezljivost zares pomembna.... takrat se brez truda "skoncentriram" ni nepotrpezljivosti prekrizam pot.... seveda v takih situacijah ostanem mirna in hladna (like ice x:o)x )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrste pred blagajno so fajn zadeve - to pomeni, da si v trgovini in čakaš, da si nekaj plačaš in kupiš. Se pravi odlično v primerjavi s tem, da ti ne bi bilo treba čakati v vrsti, ker ne bi imela denarja za plačat x;)x .

 

Jaz se tudi z velikim veseljem učim živeti tukaj in zdaj, uživati v vsaki malenkosti, ki mi jo ponudi življenje. zadnjič npr. sem 2,5 h čakala v koloni zaradi prometne nesreče, pa nisem bila nepotrpežljiva. Zadovoljna, da sem bila na toplem, v avtu, z muziko, cela in zdrava.... Nepotrpežljivost je v bistvu nepotrpežljivost do sebe - ne damo si časa, ki ga potrebujemo.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JanjaK ... ja sej jaz sem tuti vesela, da me kdaj pa kdaj glava boli .... takrat sem prepricana, da je nisem izgubila x:Ix ....ampak vrst pred blagajno pa vseen ne maram.... a ves kako sem sele potem vesela, ko v denarnico pogledam, pa je se vse na istem mestu in v enakem znesku kot pred odloctvijo, da grem v stacuno... x:Dx

 

Vis JanjaK tistemu delu ...2,5 h cakanja v vrsti zaradi prometne nesrece... temu se pa rece meditacija... (vsaj jaz to tako imenujem.... takrat se clovek zazre sam vase in se prepusti samemu sebi....

 

aakhut... vedno me spravljas v SeBoljsoVoljo.... x:Dx x:o)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem bla ena izmed tistih, ki je na trajekt na Pagu čakala približno 14 ur, pa ni bilo sile, sem v miru sončni zahod pričakala, pa v morje zrla, se svojim občutkom prepuščala, mili poslušala, opazovala malo ko je spala,... le burja me je na trenutke mal motila, ko je avto treslo... 14 ur... x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

tale LNF dons chista shola potrpezhljivosti....cca 3 minute odpira eno stran....bo zhe....sej smo she mladi x:Dx  x;)x

 

 

666  :vragec: -ou....tralala

Pri meni tale šola še danes x;)x x:)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe...kle tut... :xx!:

ampak, a si opazla....kadar se marsa al pa mitja pohvalta, kuko de bo she dobr tole....zmer pol neki shteka x:Dx x;)x

 

 

 

666 zlobijeu....tralala....ampak, she zmeri dela...tko de vama dvema useen :palec: x:)x x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...