Skoči na vsebino

Karmična povezava


lunca

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo Samson23

nekaj časa me ni bilo, sedaj pa sem pogledala tele tvoje planetke. Južni vozel kaže izkušnje iz tvojih preteklih življenj in katere tudi sedaj dokaj dobro obvladaš in so ti lažji izhod. Glede na Plutona in Venero v trigonu, si najverjetneje iz svojega življenja "kirurško" odstranil ali zbrisal vse tiste ljudi, ki si jih imel rad in so te kakorkoli prizadeli. Zate enostavno ne obstajajo več in se nisi pripravljen z njimi še karkoli pogovarjati ali sprejemati kompromisov. Pa brez njih kasneje kar dobro živiš in skozi čas ugotoviš, da si napravil prav. Tvoj Severni vozel pa - glede na kvadrat z asc in Uranom si vse življenje nezadovoljen s svojo zunanjo podobo in če so se kdaj prijatelji norčevali iz tebe si jih znal prav neusmiljeno "pomnožiti z nulo", v sebi pa si bil zelo prizadet zaradi nesprejemanja.

 

A DEJSTVO, DA JE URAN DISPOZITOR VODNARJA, KI JE V 3. HISI VRINJENO ZNAMENJE IN V KATEREM JE JUZNI VOZEL IN TOCKA FORTUNE, KAJ VPLIVA NA KARKOLI??ALI PA NASPLOH DEJSTVO, DA STA VOZLA V VRINJENIH ZNAMENJIH?

 

Ker pa je tukaj še Neptun v 2. in trigonu z vozlom, ki ti nalaga življenjsko nalogo, da končno popraviš  in si pridobiš samospoštovanje in občutek  za lastno vrednost, predvsem s pomočjo višjega znanja, duhovnosti samoterapije, razmišljanja o sebi in podobno. Seveda predvsem astrologije, ki ti je ravno pravi čas prišla na tvojo pot.

 

TUKAJ MERIS NA TRANZITNEGA PLUTONA, KI JE TAX POVOZIL NEPTUNA??

 

Uporabi jo tako zase kot za druge. Močno podporo pri tem ti dajeta še Saturn (da znaš ločiti zrno od plevela) in Merkur (že napisana literatura). Glede tvojega očeta pa takole: zelo težko mu boš prišel blizu (saj on meni, da je starejši, modrejši in nasploh bolj pameten, kar je vedno bilo njegovo vodilo, da je končal vajin pogovor, ki mu ni bil po godu).

HAHAHA... JA, TO JE MOJ OCI!! x:Dx  x:Dx

 

Poskušaj (takole za experiment) s pogovori - ko bo razpoložen za to - mu približati astrologijo skozi stranska vrata, npr. z vprašanjem "kaj pa ti misliš o takšnem psihološkem orisu človeka". Morda bo šlo - če se ti da. Vsekakor pa boš doživel svoje priznanje čez kar nekaj let, ko bo rekel "veš fant, v marsičem si imel prav", a za njegovo dojemanje okolice in domačih bo najverjetneje že malce prepozno. Še kakšna vprašanja? Veliko sreče.

 

AJA SE TOLE: ALI ASPEKTI Z VOZLI KAJ VPLIVAJO NA TO KJE BI SE CLOVEK NA SVOJI POKLICNI POTI NAJBOLJ NASEL?KER SAM SEM ZE V LETIH KO NAJ BI VEDEL, KAJ BI RAD POCEL V ZIVLJENJU...JAZ PA RAVNO NE VEM NAJBOLJ...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Samson,

to da sta vozla v vrinjenih znamenjih pomeni, da omenjene stvari počneš (predvsem južni) na tebi lasten intenziven način. Tranzitni Pluton je samo povzročil, da si opustil dosedanje, morda celo neuspešne metode spoznavanja lastne vrednosti (samocenjenja, vrednotenja dejanj) in si zavzel popolnoma drugačne koordinate. Ker astrološko znanje dojemaš zelo hitro (morda celo preveč) in ne počakaš, da se nekako vsede, in greš naprej v detajle, lahko pričakuješ krizo med marcem 2007 in februarjem 2008, ko ti bo tranzitni Neptun šibal čez južni vozel. Verjetno se boš zasitil in se začel spraševati ali je to prava smer.ZDRŽI NEKAKO. Glede dela, ki naj bi ga opravljal pa mislim, da je zate primerno podajanje znanja (glej merkurja in luno), saj imaš zelo razvite retorične sposobnosti, kakor tudi način podajanja. Saturn (vladar tretje) in Mars te bosta zaradi T kvadrata nekoliko ovirala, ampkak iz iskušenj se učimo in postajamo močnejši. Tole je moje skromno mnenje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah sej tista luna v konj. z jupitrom in MC jem v devici je res vzajemni recepciji z merkurjem v raku ta pa je v ekzaktnem trigonu z asc. konj. uran... poleg tega pa omenjena recepcija vlada cisto vsem planetom...

 

Pravis pol podajanje znanja... to je pa zanimivo... no sej tale diploma mi ne bo skodila pa karkoli bom ze pocel... podajanje kaxnega znanja pa??Kaj bi mi ti priporocala, ce ne bi vedela o meni ninc-zgolj na osnovi charta? x:Dx

 

Ampak a mislis da bosta/bi mi saturn in mars pustila v svoji gonji za statusom it v podajanje znanja... ali pa bi nekako sprejela to podajanju znanja, vendar bi me tudi na tem podrocju silila v neko gonjo po statusu guruja/akademsko kariero-odvisno pac od narave znanja??

 

Loli si pa res zlata/zlat,da si vzames tolk casa zame! :8):

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ejga, Samson23, tale naju pa šiša. (Eno leto tukaj pa samo dvajset postov?! Ampak tisti, ki so, so pa orenk.)

 

:eek: x:Ix x;)x x:)x :palec:

 

Če se pa jaz malo vpletem, ker sem že glih imel posla s tvojim horoskopom, mislim, da tisti tvoj dvojec MA 0 SA v deseti hiši ni tako grozen. Zakaj?

 

Mars tam gori je trmast ko vrag, Saturn ga pa zavira. Kadar sta v konjunkciji, to ni prijetno, ker izgleda tako, kot da "tiščiš gas in bremzaš obenem", ampak kaj bi bilo, če ne bi bilo tako?

 

Poglejva v chart. Mars, denimo, je fokus T-kvadrata, kar pomeni hudo pretiravanje pri vsem, kar Marsov položaj pomeni, v tvojem primeru na primer pri ambicijah. S Kozorogovim "žegnom" (deseta hiša) bi to lahko pomenilo "do uspeha ne glede na žrtve". Ker je del tega T-kvadrata tudi kvadrat MA-NE, je čisto mogoče, da pri tem napraviš hude napake zaradi nespametnih odločitev.

KER PA JE Saturn v deseti hiši močnejši, te bo obvaroval različnih spodrsljajev in te pripeljal do tistega, kar ti kažejo Jupiter, Luna in MC - do uspeha! Sicer res s čisto zdrajsanimi paknami na bremzah, ampak klinc, bolje tako kot pa v prepad z avtom, anede?

 

x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: A new look at the old devil... zgleda, da je saturn vcasih res se kar v redu!! x:Dx x:Dx

 

Jah na katerem podrocju naj bi pa ta uspeh prisel??Tega si se zdaj nisem uspel cisto desifrirat.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A da bom urar al pa casomerilc??? x:Dx x:Dx x:Dx

 

Pustimo casu cas??Nism prevec bister... kaj si hotel povedat?? :eek: :eek:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Lep pozdrav vsem skupaj na forumu...

Me zelo veseli,da obstajajo tovrstni forumi, kjer si lahko izmenjujemo mnenja, intepretacije ter nudimo pomoč.

Imam eno vprašanje:

Glede na to, da je 12. hiša,karmična hiša, jaz imam v 12.h pluton(tehtnica) v konj s saturnom(škorpijon), saturn v konj s asc ( v škorpijonu), asc v konj z luno( škorpijon). Vsa vodna znamenja so vezana na preteklost, lahko tudi pretekla življenja, škorpijon še najbolj. Kako to intepretirati, v smislu karme? Predvidevam, da označuje to dokaj težko karmo, lahko tudi z nasiljem povezano...

V glavnem nič olepševati, kr direkt povejte.

Sanje imam zelo intenzivne, transformativne in se jih pogosto spomnem.

Ker imam tranzitnega plutona v 2. hiši je trenutno tudi moj občutek lastne vrednosti na psu. Natalni j. vozel v konj z neptunom v 2. h prav nič ne pomaga.

Pa še tranzitni saturn dela kvadrat na natalnega. No ja , lahk bi blo še huje.

Pa še nakaj me zanima, en aspekt in sicer pluton bikvintil kiron(0s57)-zelo močen aspekt. Kiron v dvojčkih, 7.h in retrograden.

Ja,rojena sem 11.9.1983 ob 11.09 v Celju.

Ja nč, to bi blo to. Hvala za odgovore.

Lepo se mejte.

Čao

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Ojla, dobrodosel! :vio:

 

To sta Lunina vozla (ali, hr/sr, kot se veckrat uporablja, Lunina cvora).

na LN izracunu ga (se) ni (*program je avtorski, pa je vsaka dodatna funkcija ful dodatnega dela oz. programiranja in s tem pac jasno tud €).

Sicer pa ju na anglesko 'govorecih' programih obravnavajo kot true nodes...

(imamo tud tukaj temo, poisci z iskalnikom, svetujem ti, da das samo node in das pac moznost - isci samo v naslovu objav).

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lep pozdrav vsem skupaj na forumu...

Me zelo veseli,da obstajajo tovrstni forumi, kjer si lahko izmenjujemo mnenja, intepretacije ter nudimo pomoč.

Imam eno vprašanje:

Glede na to, da je 12. hiša,karmična hiša, jaz imam v 12.h pluton(tehtnica) v konj s saturnom(škorpijon), saturn v konj s asc ( v škorpijonu), asc v konj z luno( škorpijon). Vsa vodna znamenja so vezana na preteklost, lahko tudi pretekla življenja, škorpijon še najbolj. Kako to intepretirati, v smislu karme? Predvidevam, da označuje to dokaj težko karmo, lahko tudi z nasiljem povezano...

V glavnem nič olepševati, kr direkt povejte.

Sanje imam zelo intenzivne, transformativne in se jih pogosto spomnem.

Ker imam tranzitnega plutona v 2. hiši je trenutno tudi moj občutek lastne vrednosti na psu. Natalni j. vozel v konj z neptunom v 2. h prav nič ne pomaga.

Pa še tranzitni saturn dela kvadrat na natalnega. No ja , lahk bi blo še huje.

Pa še nakaj me zanima, en aspekt in sicer pluton bikvintil kiron(0s57)-zelo močen aspekt. Kiron v dvojčkih, 7.h in retrograden.

Ja,rojena sem 11.9.1983 ob 11.09 v Celju.

Ja nč, to bi blo to. Hvala za odgovore.

Lepo se mejte.

Čao

 

 

Zelo zanimivo vprašanje, vendar ne paše v to temo, namen teme je, da raziskujemo karmične odnose in ne našo karmično zgodbo in naloge tega življenja, to boš verjetno lahko našla v kakšni drugi temi.

Vem, da je še kar nekaj časa od kar si pisala, vendar naj bo to kot nek smerokaz, o čem se v tej temi ne bomo pogovarjali in o čem se bomo.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako vemo samo iz gledana naše karte, če bomo imeli pomembnejše ljubezenske karmične odnose(vprašaj)

 

 

- Venera retrogradna

-Venera v 12. hiši

-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden

-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem

_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom

-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom

-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja)

- Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc

 

Do sedaj sem videla že kar veliko kart s podobnimi pozicijami in v življenju se zelo močno zrcalijo preko tega, da se ti nekdo s katerim zelo težko ustvariš konkreten ljubezenski odnos, znova pojavlja v tvojem življenju in kljub strasti, in medsebojnih čustvih ni mogoče ustvariti odnosa.

Drugje se kaže pri ljudeh, ki nimajo sreče v odnosih, ki ne morejo najti nekoga, da bi z njim ohranili odnos.

 

Tako nekak, ne bom več nadaljevala. Vendar pa si želim vaš odziv, predvsem od tistih, ki poznate svojo karto in imate enega ali dva ali več zgornjih povezav.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

quote=MIHELA,26. Sep 2005 ob 08:06]

<{POST_SNAPBACK}>Kako vemo samo iz gledana naše karte, če bomo imeli pomembnejše ljubezenske karmične odnose(vprašaj)

- Venera retrogradna NE

- Venera v 12. hiši JAP

-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden JAP

-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem to u bistvu ne vem kaj pomeni :o|o:

_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom NE

-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom Neptun / venera trigon,

-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja) Saturn / Venera Opp

- Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc Ne

 

 

Tako nekak, ne bom več nadaljevala. Vendar pa si želim vaš odziv, predvsem od tistih, ki poznate svojo karto in imate enega ali dva ali več zgornjih povezav.

Vse dobro,

 

Mihela

 

Moje veze.. hja... z mojim dragim se "matrava" že 6 le ( on/off)t veliko se učiva... Je težko , pa vseeno upam da nama bo na koncu uspelo.... Imela sva že pratktično vse scene, ki jih disfunkcionalni pari imajo, vendar se preko tega učiva o sebi, svojih problemih iz otroštva ( vem da se sliši klišejevsko vendar je res), VELIKO se prilagajava in še enkrta matrava! Ampak ljubezen je za moje pojme neponovljiva. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako vemo samo iz gledana naše karte, če bomo imeli pomembnejše ljubezenske karmične odnose(vprašaj)

- Venera retrogradnaDA

-Venera v 12. hišiNE, JE V 8.

-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden VLADAR 7. JE VENERA IN JE RETRO KOT SEM ZE OMENIL

-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem V TRIGONU(ORBIS POL STOPINJE)

_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom ISTO KOT ZGORAJ

-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom VENERA OPOZICIJA NEPTUN, VENERA INKONJUNKCIJA URAN, VENERA TRIGON PLUTON(URAN, NEPTUN-ORBISA POD 1 STOPINJO, PLUTON-3 STOPINJE)

-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja) VENERA KVADRAT SATURN(ORBIS DOBRO STOPINJO)-

Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc 0 STOPINJ 00MINUT TOCEN KVADRAT MED OSEMA ASC-DESC IN OSJO VOZLOV

 

Do sedaj sem videla že kar veliko kart s podobnimi pozicijami in v življenju se zelo močno zrcalijo  preko tega, da se ti nekdo s katerim zelo težko ustvariš konkreten ljubezenski odnos, znova pojavlja v tvojem življenju in kljub strasti, in medsebojnih čustvih ni mogoče ustvariti odnosa.

Drugje se kaže pri ljudeh, ki nimajo sreče v odnosih, ki ne morejo najti nekoga, da bi z njim ohranili odnos.

 

Tako nekak, ne bom več nadaljevala. Vendar pa si želim vaš odziv, predvsem od tistih, ki poznate svojo karto in imate enega ali dva ali več zgornjih povezav.

Vse dobro,

 

Mihela

 

...kaj pri vsem tem povedati... no comment... :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trinty tako bi lahko rekla, da ostajata v zvezi je kriv Saturn, ker sta si nekaj dolžna, poleg tega Saturn ne popusti, traja, a veš, ko se nekaj značne potem traja.

Vendar najverjetneje ko predelata stvari, odnos izgubi smisel in se pojavi nek drug odnos. No ja sedaj si prevč upam, bi mogla videti celo karto.

Ta odnos lahko ostane z razrešitvijo težav le, v primeru, da sta dispozitorja Venere in Saturna pozitivna, ali če kak planet rahlja opozicijo Venere in Saturna. Toda v osnovi, sploh, če je vladar sedme retrograden, je več možnosti, da ne bo samo ena zveza in da se kasneje najde bolj osrečujoče partnerstvo.

Ker imaš Venero trigon Neptun in stvari v ljubezni najverjetneje ne vidiš povsem stvarno, te to lahko prizadane. Astrološka logika privede do tega sklepa, toda ne si vzet teh mojih besed preveč osebno in mi dokaži, da se moti.

Pa vso srečo v odnosu in veliko razumevanja.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala!

 

Vladar 7h je Venera in ni ne pri meni ne pri partnerju Retrogradna.

Pri meni je Venera Ovnova, Saturn pa deviški, pri njem je VE dvojčkova, Saturn prav tako deviški....

 

Če boš imela čas te prosim poglej:

JAZ: 10.02.1980, 8:55 LJ

ON: 27.6.1979, 18:10, LJ

 

hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trinty napisala si, da je retrogradna ali Venera ali vladar 7. hiše. KKer je to isti planet pomeni, da je retro, tako sem te razumela. Poglej kaj si zgoraj napisala ta JAP.

 

Kar sem hotela s to temo povedati je, da se vse vidi že v natalni karti, preden se glada naprej sinastrijo, ali karto odnosov, kajti ne moraš priklicati odnosa, ki ga ni v natalni karti.

 

No toda če Venera kot vladarica 7. hiše ni retro je le v 12., potem je vsekakor malo boljša situacija. Ni pa dvoma, da gre za karmični odnos.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...kaj pri vsem tem povedati... no comment...  :xx!:

 

 

Bi bila vesela , če bi vsaj nekaj povedal, konkretni primeri so najboljši učitelj.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima kaj pomeni njegova luna in severni vozel direktno na mojem plutonu in v opoziciji z mojim severnim vozlom. Hkrati je njegov pluton v opoziciji z mojo luno. Njegov saturn je točno na mojem desc.

Veza je obstajala, zdi se mi da je bila tudi karmična, čeprav se zdaj že vrsto let čisto dobro razumeva.

Lp

Cat

 

Aha, drugače pa od naštetih imam 'samo' :o|o: venera opozicija pluton (sicer 8 stopinj razmika).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...nedolocljivo... nezmoznost biti v zvezi kakrsnekoli vrste(en tak odpor... kaj jaz vem, strah pred izgubo kontrole, svobode...)... ko ze mislim, da je to to(kar dostiX mislim na zacetku(venera opoz. neptun)), se pojavi en tak odpor proti kermu sem cist nemocen in koncam vezo ali pa podzavestno vlecem take poteze, da vezo zakljuci ona(uran inkonj. venera???)... s5 na drugi strani sem pa zlo posesiven in se v tistem kratkem obdobju trajanja "veze" vseskozi preizkusam partnerja(venera trigon pluton??).... u glavnem: zajebano!!

 

saturn in retrogradnost venere zdaj skor ne cutim (sem jo oboje v mladosti kar precej cutil v obliki raznih zavor(tuki pride v igro se saturn na marsu), frustracij...)

 

...tko no... ce povzamem vsekupi... ce sem posten, sem se od zvez distanciral in si sploh ne pustim da pride cez raven fizicnega... ko enkrat cutim, da gre cez... reflexno bezim... sej vem, da tko osebnostno ne rastem, ne napredujem... sam jebiga...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- Venera retrogradna-

NE

-Venera v 12. hiši -

NE

-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden -

URAN-r v 5.hiši

-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem-

?

_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom-

NE

-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom :

VENERA kvadrat saturn, opozicija neptun, trigon pluton

-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja):

venera kvadrat saturn in uran sekstil saturn

- Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc:

sta v istih znamenjih ampak 2. in 8. hiša

 

Na kratko:

Imam vezo dolgo 4.leta z dobrimi in slabimi dnevi, par hudih prepirov začetih z moje strani (povod z njegove) ki so bili potrebni da je bilo potem boljše. Zaenkrat nama je lepo, čeprav hočem še veliko spremeniti, ko bo za to čas. Še vedno pa ne vem če je to to :sori: , za kar bi se še naprej borila.

Če te pa zanima kaj konkretnega, pa vprašaj. x:Ix

When inner situation is not made conscious,

it happens outside as fate!

C.G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Trinty napisala si, da je retrogradna ali Venera ali vladar 7. hiše. KKer je to isti planet pomeni, da je retro, tako sem te razumela. Poglej kaj si zgoraj napisala ta JAP.

 

Kar sem hotela s to temo povedati je, da se vse vidi že v natalni karti, preden se glada naprej sinastrijo, ali karto odnosov, kajti ne moraš priklicati odnosa,  ki ga ni v natalni karti.

 

No toda če Venera kot vladarica 7. hiše ni retro je le v 12., potem je vsekakor malo boljša situacija. Ni pa dvoma, da gre za karmični odnos.

Vse dobro,

 

Mihela

 

Ja pa res, moja napaka!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...