Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

V tem tednu, kakor tudi vnaprej spoznajte Vilinski simbol "Vode-ELU ADE". Prejšnji teden sem vam podal slikco, sedaj pa še opis!

 

Pomaga, da raziščemo, uravnotežimo in prečistimo čustva in okrepimo pozitivnost. S tim ozavestimo korenine teme in strupe, ki so bili povzročili zagrenjenost, potrtost, žalost, sovraštvo, jezo in obup. Ko smo zmožni premagati strah pred ločenostjo, smo sposobni povezave z izviri življenja in ljubezni, ki jih imamo v sebi.

Na svetlo bodo prišli že davno pozabljeni občutki potlačenih bolečin, ki bodo izpuhteli. S tem simbolom pridobite notranjo harmonijo, poskrbljeno bo za pretočnost zamisli, občutkov, znanja, telesnih tekočin in energij.

Priporoča se še posebej uporaba pri ljudeh, ki jim v astrooški natalni-rojstni karti primankuje vodnega elementa-planetov v...raku, škorpijonu, ribah!

Če kdo izmed vas, ki tole bere tudi išče vodne vire z razcepljenimi leskovimi palicami, naj si ga vsekakor nariše na takšne pripomočke. Jaz osebno ga imam narisanega na steklenico od ODE, ali pa na steklenice s katerimi se zalivajo rožice, itd.

Če ima kdo strah pred vodo (neplavalci!) se toplo priporoča v 20 minutni meditaciji preden odddite v bazene ali na morje, lahko si ga narišete in vzemete s seboj na čoln, splav, po močvirju, pri vodnih športih, skratka, kjer prevladuje voda, ga je dobro imeti poleg.

Starši ali tisti, ki negujete starejše, ki imajo odpor ali strahove pred umivanjem in kopanjem, ga vsekakor narišite, pa boste imeli manj težav ali prepričevanja kako in kaj. Meditacija z njim se najbolj priporoča 4 tedne od mlaja do polne lune (meditiramo tako, da imamo njegovo risbo v dlani, naročju, žepu..) in si vizuriramo njegovo podobo in poleg prijetne trenutke na in ob vodi, da začutimo moč valujočih tekočin v telesu in v prostoru okrog sebe. Zaznali bomo solze sreče v očeh, pretok prebavnih sokov v želodcu, obenem odtek negativnih čustev in pritekanje ljubečih.

Na koncu bi dodal, ker je tale moj narisan z zlato barvo, da simbol vode ELU ADE le rišete z barvo, ki predstavlja vodo in to je "modra".

Lep pozdrav, B. x:)x xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o zelo lepo, borism...pa si nam spet dal domačo nalogo. me prav zanima, kako se bo obneslo, glede na to, da imajo vilinski res neverjetne učinke x:)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, selene...tako zgleda. komur se da seveda. sam najbrž bi pa kaj zanimivega pogruntali, če nas proba več to nardit. pa mogoče bi več vedeli o njihovem delovanju. me zanima, kaj bo borism komentiral, ker se je verjetno najbolj ukvarjal z njimi in njihovim delovanjem.

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem za... samo a se bomo določili če se bomo za ta simbol al kteri drugi :sori: men je všeč ta novi Celjenje ran in strtega srca, pa če bi ga borism narisal in opisal, bi še ostali, ki ga nimajo prišli do njega, pa še prec bi ga preizkusili..sicer mi je vseeno... ampak res bi bilo zanimivo tole potem komentiranje, opažanje, kaj je komu prinesel dotični simbol x:Dx :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče ni odveč, če ga res v tem tednu preizkušamo, ker ne pozabite, da je v četrtek polna luna ob 5:08 in še tri minute pred njo lunin mrk, kar pa pomeni, da lahko imate kar večje težave z uravnavanjem tekočine v telesu(to bo pa že lahko od jutri ali torka naprej!), če je pa koga strah vode..... ali starši, ki svoje otročičke kar silite v vodo, kar ni pravilno, saj zato nekateri imajo posledice še dolgo.

Narišete si ga lahko v prostor(kopalnica!) ali pa na postavke za milo, brisače, ipd., lep pozdrav, B. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najbrž res...sam nihče se ne javi še zraven za sodelovanje. mogoče bodo kasneje prebrali pa kaj pokomentirali. sicer pa, borism, kaj praviš ti na selenin predlog?....hm...nekam je mrknil x:o)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

torej uravnava tudi tekočino v telesu?

no če boste izbrali tega ali katerega drugega sem zraven, samo povejte kateri simbol... pa se pojdimo raziskovanje....

 

Amis sam istočasno sta odgovarjala x:Dx

Popravljeno -> Selene
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borism pretiravaš, to sem ti že povedala x:Dx

torej kateri simbol ?sej opis lahko jaz potem podam, če bo novi x;)x če ne pa lahko zgornjega uporabimo, samo men se zdi tole vse preveč pretiravanja in kompliciranja....tko da,lahko pa jaz zase uproabim simbol čudes, ali pa užitka x:o)x pa potem povem zase, ane... torej zjutraj pokukam, kaj ste se dogovorili, grem se učit družbo naprej :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko ga narišem Selene in Amis, opisa in ostalega pa ne bom podajal, če se bo vse skupaj selilo, da ne bi bilo potrebno še enkrat vse pisati, nimam jasne predstave za naprej, do kdaj in kako takole...lp,B. x:)x

:) - Bo kot do zdaj ....

 

Bodo pa clani morali bit pri sebi ekonomicni (in to ne bo na ramenih LN) - in torej sami brisati presezek ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ELAT AERANAT

je vilinski simbol za hitro in popolno celjenje kosti, tkiv, snovi, ran in odnosov.

Je najučinkovit, ko spimo in si obnavljamo telo in duha. Sestavljajo ga prvine vilinskega ključa zdravljenja, vitalnosti in lajšanja bolečin.

Simbol si narišemo na katico iz karona, listič papirja, košček blaga, kamenček, mineral, les... Nikoli ga ne rišemo fizično na odprte rane ali razjede, temveč ga z roko ali prstom zarišemo nad rano... Brez skrbi pa ga s flumastrom narišemo na mavec.

Vilinski ključ pomaga lečiti tudi čustvene rane. Povezovanje z njim bo hitreje zacelilo od nauslišane ljubezni bolno srce, hkrati pa se bodo zarasle in pozdravile tudi razpoke in praske v razmerjih.

Poiščite fotografijo, na kateri se s človekom, s katerim želite zaceliti odnos in nanjo položite risbo tega simbola. Če nimate fotografije, na list napišite zgolj vajini imeni in čeznju narišite simbol.

Risbo simbola shranite pod blazino, saj najmočneje deluje med spanjem. Čez dan ga nosimo s seboj v žepu. Lahko si ga narišemo tudi na dlan in jo potem položimo na predel telesa, potrebnega celjenja (hm tule pri meni na srček, a....)

 

tkole Borism, a vidiš kolk se dopolnjujeva, a sem še kaj pozabla... torej kateri simbol sedaj ta teden x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok..predlagam, da uporabimo tega za vodo, ko je že borism tako lepo podal vse to s polno luno...pol gremo pa lahko naslednji teden na tega za celjenje...srca ali česarkoli že... x:)x :palec:

 

ali pa uporabljamo vodo čez dan, celjenje pa za ponoči. mogoče bi bilo zelo ok.

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala, borism in selene x:)x tale simbolcek mi bo zdajle res prav prisel x:)x upam, da se bo moj zlomljen srcek hitro zacelil x;)x
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tej temi lahko pomaga/te-mo mnogim pozdraviti mnoga področja....za danes vam pošiljam in želim mnogo zdravja s pomočjo Vilinskega simbola zdravja "OLAN REI" x!x

  Bo pomagal že pogled nanj, za hitrejše in bolje zdravje si ga pa še sami narišite, lp, B.x:)x

 

To je namenjeno prav vsem, ki ste zdravja trenutno najbolj potrebni, potem pa še vsem ostalim, da si ohranimo zdravje x!x

:palec: xDDx xsrcx

 

Hvala Boris, ko tako skrbiš za nas, upam, da ti uspemo vsaj malo vračati. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tem tednu, kakor tudi vnaprej spoznajte Vilinski simbol "Vode-ELU ADE". Prejšnji teden sem vam podal slikco, sedaj pa še opis!

 

Pomaga, da raziščemo, uravnotežimo in prečistimo čustva in okrepimo pozitivnost. S tim ozavestimo korenine teme in strupe, ki so bili povzročili zagrenjenost, potrtost, žalost, sovraštvo, jezo in obup. Ko smo zmožni premagati strah pred ločenostjo, smo sposobni povezave z izviri življenja in ljubezni, ki jih imamo v sebi.

  Na svetlo bodo prišli že davno pozabljeni občutki potlačenih bolečin, ki bodo izpuhteli. S tem simbolom pridobite notranjo harmonijo, poskrbljeno bo za pretočnost zamisli, občutkov, znanja, telesnih tekočin in energij.

Boris,

ta simbolček vode, narisala sem ga zjutraj po tvojih navodilih, deluje in me preseneča. :palec: xDDx

Moja pozitivnost je že tako lahko rečem visoka x^x , danes pa sploh, čustva so prečiščena in izkazuje se, da so moja pozitivna občuja prišla do ljudi, ki so jim bila namenjena x^x in tudi zahvala in njihov odziv me j pozitivno presenetil x^x .

 

Kaj več pa drugič. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm Zanimivo..

 

Zdaj sem prvic odprl tole temo.. in to zato, ker se mi je danes ponoci sanjalo o teh vilinjskih simbolih. Da bi jaz vedel, se nikoli nisem niti videl kaksnega od teh simbolov, niti se zdaj nimam pojma, kaj to je in za kaj se uporablja..

V sanjah sem pa jih danes videl in to kar nekaj.. in bili so cisto v stilu teh slikic, ki ste jih dali tukaj gor.. Spomnim se da sem nikje nasel te simbole.. in enega izmed njih izlocil.. in rekel.. Tole pa ni vilinski simbol..

Ce gledam samo to zivljenje.. potem mi ni jasno, kako bi bilo mozno, da bi to sanjal.. ker nikoli se nisem videl nobenega od teh simbolov, da bi vedel, da so vilinski.

Ne znajdem se cist.. kaj bi to pomenilo..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tjazy, svet je pol čudes...sem se pa vseeno narahlo nasmejala, ko si to tako doživeto opisal. nč bat, ne grizejo. lahko pa jih probaš uporabit, če ti jih sanje že tako velikodušno odkrijejo x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm Zanimivo..

 

Zdaj sem prvic odprl tole temo.. in to zato, ker se mi je danes ponoci sanjalo o teh vilinjskih simbolih. Da bi jaz vedel, se nikoli nisem niti videl kaksnega od teh simbolov, niti se zdaj nimam pojma, kaj to je in za kaj se uporablja..

V sanjah sem pa jih danes videl in to kar nekaj.. in bili so cisto v stilu teh slikic, ki ste jih dali tukaj gor.. Spomnim se da sem nikje nasel te simbole.. in enega izmed njih izlocil.. in rekel.. Tole pa ni vilinski simbol..

Ce gledam samo to zivljenje.. potem mi ni jasno, kako bi bilo mozno, da bi to sanjal.. ker nikoli se nisem videl nobenega od teh simbolov, da bi vedel, da so vilinski.

Ne znajdem se cist.. kaj bi to pomenilo..

Pozdravljen Tjazy, :palec: xDDx

 

kot pravi Amis ne boj se vilinčkov x^x , ampak jih poskusi začet uporabljat :palec: , so te v sanjah mogoče opomnili, da je to to, kar zdaj potrebuješ. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalka, se strinjam!!

 

Jaz ga uporabljam sedaj(ELU ADE), pa sem bil sinoči pred njegovo uporabo nekako napihnjen :inocent: , čez noč je izginilo x^x , ga pa uporabljam tudi kot podstavek za kozarec, ker ima zelo rad vodo, pa ne se smejat, ker mi na Štajerskem imamo zelo dobro in kvalitetno vodo, zato pa tudi kvaliteno LAŠKO pivo, ker je takšna voda, v Dalmaciji laški pir nič ne velja, lep dan, jutri pa le narišite kaj za pritok financ in dobrin, lp, B. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...