Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Prvi je ENI LAVA, drugi pa LERIA RAVA. ... Pa tvoje, PIKO, sem prerisala, predpostavljam s tvoje dlani xsrcx

Eni Lava je Previdnost, Leria Rava pa Pozornost. Včeraj zjutraj bi prvega moral poznati, samo nekaj ur prej ... pa bi prihranil kak tolar. Dobro pred-postavljaš.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js sm se tud pred kratkim prvič srečala z njimi - po treh kanalih so prišli do mene- pa sloh jih nisem iskala. So mi pa ful všeč!

 

Že naročila knjigo, dobim jutri xsrcx

 

Na koleno pa na želodec sem si jih kr narisala za zdravljenje. Koleno zelo uredu, želodec tako tako- ampak no- sej je komi 2 dni minilo.

 

Pa resno razmišljam, da bi si dala enga tetovirat, sam se morm še odločit kerga...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pa resno razmišljam, da bi si dala enga tetovirat, sam se morm še odločit kerga...

Ne bom rekel, da je slabo... Ampak naedi vsaj narisan tatu in ne vžgan.

Ali bi tudi svojega dragega, ki ga imaš, če ga imaš, ko bi ga imela itd. prišila nase v sijamskega dvojčka? Ne se vezat za vrsto pomoči, ki jo potrebuješ samo občasno.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala stanka za kompliment :vio:

 

ampak zakaj ne? dejta mal razložit no

 

piko tvoja razlaga - sori - ni glih najboljša

 

nism misnla tatoo kot pomoč, bolj gre za to da se hočem tetovirat že cca. 10 let, ker mi je to všeč, ampak ne najdem motiva, ki bi mi bil všeč.

mogoče bi dala kšn nevtralen simbol - če obstaja - ne vem, k mogoče ni tok strogo za pomoč namenjen. enostavno všeč so mi - iz čisto estetskega vidika. sej sem vesela, da mi kdo kej svetuje.... ampak če poveste pol mi prosm razložte zakaj in kako...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o.k., moje mnenje: vilinski simbol, če si ga želiš, da bi deloval oz. katerikoli drug simbol, ti bo deloval tudi, če ga le po zraku narišeš ali celo-če ga samo v mislih narišeš (in vedno zraven zaključi z mislijo-Naj se uresniči, če je to za najvišje dobro!)

 

ko govoriš o posegu na koži, narediš fizično eno energetsko motnjo, poseg in ker gre za takšno-ki ostane za zmeraj, je kar za premisliti, če ti bo čez npr. pet let še do tega

 

sama sem uživala nositi po dve verižici in na vsaki dva obeska in tri različne uhane... ampak to se da sneti, sedaj že ene pet let nimam čisto nič, v najstniških časih pa sem si dala duška pač na ta način

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala stanka - that's more like it

 

to je pr tatooju res problem ker ne veš če ti bo čez n let še uredu. vsekakor bom razmislila. mogoče si dam takega ki drži samo nekaj mesecev, zdej je dost te ponudbe...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>piko tvoja razlaga - sori - ni glih najboljša...

Hehe - ne, da ni najboljša, sploh se mi ne zdi dobra. Ampak boljše žal nisem imel.

 

2. poskus, morda bo boljši:

Vsekakor bi uporabljal tisto znamenje, ki ga bi rabil. Uporabljati takega, ki ga ne rabim, hm.

3. poskus:

Ne se vezati na en sam aspekt.

 

Dobro. Ne bom več težil. Odločitev mora biti vedno tvoja! Tudi če bi hotela postati npr. sužnja v raju.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosim za pomoč. Verjetno je na kateri od mnogih strani že objavljeno, a ne najdem - katere simbole naj nariše za moja otroka, za spodbuditi k učenju, izboljšanju delovnih navad ( za kar sem sama kriva, ker jima jih nisem privzgojila), voljo do šole in podobnih "izobraževalnih dejavnosti". Hvala že vnaprej.

žalostna...

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinci nam pomagajo po svoji (njihovi) najboljši volji.

Zato ne bodite razočarani, če rezultat ni tisto, kar ste pričakovali oz. želeli. Pustite jim tudi proste roke. Prepustite jim, da oni izberejo način, kako vam bodo pomagali. Vse, kar potrebujete, je znak v svoji bližini, ob sebi, zgolj za priklic.

Tudi svoje drage in prave vile in vilince imam rad ob sebi. Včasih so drugačnega mnenja, kaj je zame dobro, kot jaz sam. Pustiti jim je treba to. Nč ne bom na boljšem, če jih bom kakorkoli vezal nase. Pustiti jim je treba svobodo v odločanju, kaj in kako mi bodo pomagali na skupni poti. Nič ne bo narobe, če človek, ko prosi vilince za pomoč, izžareva občutek ljubezni.

 

Včeraj popoldan sem že skoraj šel na izlet, ko listam za simboli, katerega bi vzel s seboj. Pustolovščina? Berem... ne bo pravi. Avela Em - Narava! Brž ga narišem in skočim na kolo, da še ulovim popoldanski vlak za Gornje Ležeče. Rezultati? To je še za predelati... Za kak teden pa tale slikca z včerajšnje večerne Vremščice:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Piko, a tako majhne simbolčke imaš ti?? A je kakšna fora v velikosti???  :inocent:

Marjetka pravi, da velikost NI pomembna. Jaz dodajam, da so pomembne vse druge reči. Ne boš verjela - približno take velikosti mi jih je nekaj narisala ona sama. Morda je ta malček manjša, gre za praktičnost v prav tem primeru.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Prosim za pomoč. Verjetno je na kateri od mnogih strani že objavljeno, a ne najdem - katere simbole naj nariše za moja otroka, za spodbuditi k učenju, izboljšanju delovnih navad ( za kar sem sama kriva, ker jima jih nisem privzgojila), voljo do šole in podobnih "izobraževalnih dejavnosti". Hvala že vnaprej.

žalostna...

 

Pošlji svoj mail na moj OS, pa ti narišem kombinacijo in pošljem nazaj, lp. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> A je kakšna fora v velikosti???  :inocent:

 

 

Fore ni, bolj je pomemeben namen, barva, počutje ob risanju, itd....ampak jaz sem osebno pri sebi vgradil malo Feng šuja in ne grem čez 5 cm velikosti, ali pa potem dost večje rišem, kateri pozna dobre in manj ugodne Feng šu mere ve za kaj se gre, lep vikend x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem se zdaj odločil da si jih bom naredil kot verižice in bom simbol za učenje nosil s sabo x:Dx no samo prvo morm dobit material da jo sploh nardim.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o amis hvala za odgovor zadnjic :vio:

 

sem vmes malo zbolela, pa je zdaj spet ok.

 

 

 

bi samo rekla, da sem se dotaknila nezdravja in potem so mi simboli tako pomagali,

priti varno in hitro nazaj na zdravo stran da - prav neverjetno... xcivx xsrcx

 

so mi bili vedno vsec in si dostikrat katerega narisem, zamislim...ampak tokrat pa je bilo

res zelo jasno in direktno.

 

namesto aspirin - vilin direkt! x:o)x

 

 

:palec: :palec: :palec:

 

hvala za simbole! x:Xx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla, tinčica xsrcx ...sem prav vesela, da si ok....sem pa mislila, da kje v toplih južnih krajih preživljaš dopust xDDx ...ah, mogoče se mene zato nič ne prime, ker mam vilinske s sabo....v vsakem primeru je to boljša opcija, kot pa da jih odganja moja zloba al kaj takega... x:Dx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...