Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Halo!! x:)x

Ker je teh strani o vilinskih simbolih veliko in jih sedaj nimam časa brati, bi vas res lepo prosila (najbrž ste o tem že pisali), če mi poveste, kako se simbol aktivira. Na kaj je treba biti pozoren? A če ga samo narišeš, ni dovolj? (A se jih lahko prerisuje?) Lani sem narisala simbol življenja in ga postavila pod kaktus, ki je že dolgo bolehal. Simbol je bil tam kar nekaj časa, vendar efekta ni bilo nobenega.

 

Pa še to: A bi kdo, ki se je udeležil Marjetkinih delavnic, povedal, kaj se tam počne?

 

Hvala in lepo se imejte!! :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tir Kairi, Uspeh

 

V soboto delam testo za Wachausko torto. Mase je naraslo več, kot sem navajen. Med peko testo sprva kipi čez rob tortnega modela, na koncu je celo zažgana in skrepana. Še vsakič mi je torta uspela, a to znajo povedati le drugi… Večina ljudi za fešte dela po preverjenih receptih, a pravi Pikožur ne more biti, če vsaj nekaj jedi naredim po novih receptih. Tokrat je situacija bolj kritična kot ponavadi. A letos poznam vilinske… Izberem Tir Kairi, Uspeh in si ga zataknem v žep. Masleno kremo po receptu sem izpustil. Pečen biskvit, narejen povsem brez moke, sem raje namazal z domačo marelično marmelado in z dobro čokoladno glazuro skril vse nepravilnosti peke. Navdušenje nad njo je bilo veliko. Prosili so me za recept. Naj jim dam zraven še vilinski simbol?

 

Avela Em, Narava

 

V nedeljo popoldan grem na vrh, imenovan Glava Kumleha Velikega. Prvi del poti, ki pelje na Visoki Mavrinec, je uhojen. Čeprav sem tokrat bolje opremljen, ne vem, kako mi bo šlo zgoraj. Domačini nanj še ne hodijo, ker se skozi borovje menda še ne da iti. V sneg narišem Avela Em, Narava. Prejšnjič sem ga narisal drugače (narobe) in tudi efekt je bil neobičajen. Vse deluje, karkoli narišeš... le treba je poznati pomen. Ali si ga določiti. ... Pod krpljami se mi udira do kolen. Z vsakim korakom tlačim površino štirih čevljev. Zmanjkuje mi moči, časa in volje. Kljub vsemu me nekaj vleče naprej. Na ključnem mestu plezam navzgor kar po borovju. Višje se mi od utrujenosti v omotici skoraj zavrti, pa me še vedno nekaj vleče navzgor. Slučajno pogledam na uro – najkasneje ob petih moram obrniti! Še malo, sedaj ne bom obračal… na vrhu sem dvajset čez pet. Kako sem bil na poti navzgor pozoren na čisto vsak košček narave okoli sebe! Tudi navzdol grede osredotočam občutke le na teren pod nogami. V gozdu je že mrak in narisani znak Narava spregledam. A doma vem, da sem ga začutil tudi ob poti navzdol.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinal, učinka pomoči vilinčkov se ne da predvideti, oni delujejo optimalno, kar je zate najboljše. Zato je lahko posledica pri znaku za Obilje tudi to, da se zrediš, če vilinčki smatrajo, da si podhranjen itd.

Ampak pozitiven rezultat to je, če je zadel njen oči...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tinal, rezultat pomoči vilinčkov se ne da predvideti, oni delujejo optimalno, kar je zate nalboljše. Zato je lahko pri znaku za Obilje rezultat tudi tak, da se zrediš, če smatrajo, da si podhranjen itd.

Ampak rezultat to je, če je zadel njen oči...

Ja, saj jaz sem ji isto rekla... da se bo zgodilo tako, kot je najbolje zanjo... Saj nekaj keša je tudi ona dobila, ampak v pirmerjavi s tem koliko ej oči zadel, ja to cca. 1/10! Je že za neki prou.... x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej kaj bi lahko bil kdo tako dober pa bi mi slučajno uploadal vilinsko kartico za učenje? Da jo rabim, časa za v knjižnico pa res nimam. :sori:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris kaj je pa najboljše za zaščito, pa obnovo življenjske energije (upam, da bo tole Amis videla pa popravila če rabim kej druzga), pa bi te prosila za slikico ker trenutno nimam svojega čarobnega zveščiča pri sebi ;) dela dobra dela x:Xx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Boris kaj je pa najboljše za zaščito, pa obnovo življenjske energije (upam, da bo tole Amis videla pa popravila če rabim kej druzga), pa bi te prosila za slikico ker trenutno nimam svojega čarobnega zveščiča pri sebi ;) dela dobra dela x:Xx

 

Selene - kakšen simbol življenske moči, energije, mogoče tudi simbol novega življena in zadovoljstva.....napiši, če ti je všeč, pa ti narišem, lep pozdrav, B. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čao selene, tvoj čarobni zvezek res dela dobra dela. ga imam lahko še do nedelje? ( petek in soboto imam spet šolo..)

 

lp xyiyax

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se spomnim Marjetkinega zvezka, ki ga nam je pokazala na delavnici. Tam so prvotno nastajali njeni vilinski simboli - to je bil zvezek še iz časov, ko je hodila v osnovno šolo. Tako toplo mi je postalo v rokah, neverjetni občutek mi je bil. xcivx

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris simbol življenske energije, pa neki proti temu, da ti nekdo jemlje energijo

Zasavka, ni problemček, ti ga kar imej dokler rabiš, naj pa ti pvoem, da komaj čakam na naslednjo kavico ;) (pa ne zaradi zvezka)

Stanka, prijetni občutki? Potem je to prava stvar :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjetno bi ti prav prišlo še:

hat almag eland

sanveil tei ailah

silhu khai

rem šalat

 

hm...a ne bi blo bolje tistega zvezka skopirat :inocent: x?x

 

selene...... xrainbowx xwitchx xgoldfishx xcrossfingx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...