Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

hm, mogoče ljubezen, bližina, komunikacija, mah ne poznam vse in ne vem. Ti bi bolj morala to znat.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izbral iz škalice Vilnski ključ " zdravja: OLAN REI "

 

Namenjen je za izboljšavo zdravja in nasploh počutja in sicer na na snovnem, astralnem, mentalnem in spiritualnem področju. Z njim boste uravnali zdravo ravnovesje v vašem telesu in tudi ne boste več dojemljivi za morebitne bolezni.

Nosite ga narisanega s seboj, čim bližje obolelemu delu telesa, ponoči pa pod blazino. Položite ga vsaj trikrat dnevno na obolelo mesto vsaj do 15 minut. Poskusite si poleg ponavlajt zdravilne sugestije kot so " to moje telo se samo zdravi", " to moje telo je popolnoma zdravo" ali "v meni poteka proces zdravljenja".

Ob večjih težavah pa vsekakor uporabite celo "zdravilno kartico" Vilincev, ki se nahaja v Albumu Vilincev (klikni na moj podpis!).

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zdravje_OLAN_REI.thumb.jpg

 

Negujte zdravje, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes povlekel "neopaznost: KLAIR AORUM"

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Neopaznost_KLAIR_AORUM.thumb.jpg

 

Že ime pove veliko, torej, z njim boste manj opazni, ampak odgovornostim in dolžnostim se ni treba skriti. Evo, tolk, da podam kaj sem povelekel...123..me že ni x:)x

 

Vilinski pozdrav v merkurjevi sredi, ko se rišejo tudi Vilinčki za pritok denarja, B. xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...prejle mi je v oči padel "al magrim".....verjetno bo to kar ok....si moram spet narisat dve kartici....eno za službo, pa eno za po njej....

 

sicer pa dobro denejo vilinski.... xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še malo o Vilinskem ključu, ki sem ga danes potegnil....NEOPAZNOST!

 

V Marjetkini knjigi je opisan postopek kaj so z njim počeli Vilinski čarovniki, jaz bom pa uporabnost bolj za v sedanjost napisal.

Primer: radi bi s pojavili na kakšnem sestanku, pa da vas takoj ne opazijo vsi in da ne strmijo v vas, potem si lahko pomagati z njim priti na kakšno zabavo, seminar, ipd. Če je dobro za vsesplošno vas sigurno ne bodo opazili. Če imate kakšno skrivnost(poznamo tudi simbol "skrivnosti") ali skrivni dnevnik, bo narisan s tem simbolom mnogo manj opazljiv. Ali pa, če ste slučajno parkirali brez listka si avto miselno porišite tako, da ga bo za redarje manj opazljiv, kar vam pa naj ne bo vsakodnevna praksa. V prometu na cestišču ga pa vsekakor ne izpostavljajte, saj je ja bolje, da ste vidni za ostale udeležence. Pri slučajih zlorabe se vam itak ne bo hotel aktivirati, torej imam čisto vest tukaj.

Če bi želel torej prikriti kakšno pomanjkljivost bo zelo dobrodošel.

Tisto za neprijeten mozolj na nosu pred kakšnim srečanjem sem že preizkusil, deluje. Lahko pa skrijete dragocenost pred nepridipravi, madeže na oblačilih ali stenah, sicer je pa prepuščeno vaš domišljiji na katerih področjih ga boste uporabljali. Toliko o tem simbolu, pa se mi zdi, da sem bil res danes manj opazljiv za druge, še telefon in ostala komunikacija miruje, včasih pa prav paše, lep pozdrav vsem ljubiteljem Vilinčkov, B. xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes povlekel "pravljičnost: DELE ZENU"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pravlji_nost_DELU_ZENU.thumb.jpg

 

Narišite ga otrokom doma, v vrtcih in šolah. Jih boste bolj razumeli in vstopili v njihov pravljični svet. Zgodba, igrica bo s podporo njegove podobe mnogo bolj zanimiva.

Narišite ga na knjige pravljičnih vsebin, z njim boste razumeli in srečali prince in princeske, palčke, spoznali čudežne napitke in boste priča čudežnim dogodkom.

Z njim se nam bodo uresničile najljubše pravljice, se vidimo tam, Vilinski pozdrav, Borism xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes povlekel "pravljičnost: DELE ZENU"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pravlji_nost_DELU_ZENU.thumb.jpg

 

Narišite ga otrokom doma, v vrtcih in šolah. Jih boste bolj razumeli in vstopili v njihov pravljični svet. Zgodba, igrica bo s podporo njegove podobe mnogo bolj zanimiva.

Narišite ga na knjige pravljičnih vsebin, z njim boste razumeli in srečali prince in princeske, palčke, spoznali čudežne napitke in boste priča čudežnim dogodkom.

Z njim se nam bodo uresničile najljubše pravljice, se vidimo tam, Vilinski pozdrav, Borism xsrcx  x:)x

a za to je to :D Aha, jah praktično, morm rečt.

 

Btw, trnutno nosim v žepi brezksrbnost in veslje do življenja, in ej, zakon je, danes se mi čist neki rola xsmx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hih, ej danes smo z vilici razturali, no in danes ko je petek 13 pišemo matko - seveda :rolleyes: no in jaz sem si tako malo formule pogledal in dobim test in so ble kar easy naloge in moja rfoksa ki me full mrzi je tko me pogledala smejoče - kao zih nič ne veš in tko pogleda moj test in je bil cel poln računov in ji ga tko lepo oddam xsmx

xsmx

 

Jupi vilinčki xsrcx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa, HVALA tudi tebi za prisotnost in mnenja... x:Xx xsrcx

 

Behemoth666, super sodelujete... xsrcx :palec:

 

 

Danes povlekel Vilinski ključ "miru: PALM SOLAN"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Mir_PALM_SOLAN.thumb.jpg

 

Iz njega seva pomiritev, ki nas bo pomirila v notranosti in tudi v prostoru, kjer se bomo zadrževali. Odpravlja negativnostmi, ki pa v telesu povzročijo neravnovesje, temu sledi bolezen in nepotrebne nevšečnosti.

Zelo je koristen pri meditiranju, saj se bomo lažje umirili. Pri odločanju pri življenjskih odločitvah, pred morebitno tremo na vseh področjih vam bo njegova energija prišla zelo koristno. Z njim boste lažje zbrali notranjo zalogo energije in moči in boste kos nalogam in odločitvam. V kombinacijah s simbolom zdravja boste tudi izboljšali svoje zdravje.

 

 

PS!

Mogoče še to, da v starodavnem jeziku ime "PALM SOLAN" pomeni: "svetlobo duha na dlani in ptico, ki prinaša brezmejen mir."

 

Z PALMOM SOLANOM vam želim lepo prijetno in umirjeno soboto, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x :palec:

 

Danes ima Marjetka ob 15h v Ljubljani eno zadnjih delavnic v tej obliki, če koga zanima x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...