Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pozdravljeni!

 

Piko, to je Keršovanijeva misel!

Navdih pa zmeraj obstoja.

 

Danes izbral simbol " NES LOR: ugled "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Ugled_NES_LOR.thumb.jpg

 

To je eden novejših simbolov, za risanje pa dost enostaven.

Z njim boste lažje prišli do slave in do ugleda, ali bil to povrnjen ali nasploh ugled.

Zelo koristen za obrtnike, za podjetja, tudi trgovcem, umetnikom, politikom, športnikom, če jim je bilo blateno ime...Tudi tisti ki, ki želite izstopiti iz sivine povprečja si ga rišite. Načini uporabe so: med meditacijo, spanjem ali nošenjem pri sebi na naravnem nosilcu.

 

Želim vam lep vikend, Vilinski pozdrav VSEM, Boris xsrcx x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja piko, samo v uvodu knjige piše da ti prinesejo to energijo v življenje. Jaz nisem opazil nobene energije s katero bi si lahko pomagal. In vem da sam moraš pomoči. Npr, amar nat ti bo v življenje prinesel veliko punc, tvoja naloga pa je da jih osvojiš, nebo jih ti kar v roke hitjo pa kar pred oltar se ženit. Al pa npr. privlačnost izžareva tako energijo ki se zdi nekaterim privlačna in tako se ti njim zdiš privlačen. Vem kako to deluje, sam MIR mi zgleda da ne deluje fajn x;)x

Pa delam vse po navodilih x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Četrtkova vilinska zgodba

 

Kaj je lepšega kot iti na izlet s tremi simboli!

V sredo zvečer sem si narisal:

 

Cilj, Eron Vig

Olan Rei, Zdr Avje

Ešam Bei Sin Teza

 

Na četrtkovi popoldanski vožnji po Gorenjski sem se pri Lescah odločil, da zavijem v Bohinj. V mislih sem si predstavljal gore Julijcev, kam bi šel in ena me je izbrala, da jo obiščem - Debeli vrh.

Fužinske gore so pravšnje za prijeten izlet, brez adrenalinskih dodatkov, zato sem vso dodatno opremo pustil v avtu. Zakoračil sem na široko pot proti Sedmerim Triglavskim, potem pa prekmalu z nje zavil. Računajoč, da je prava pot proti Planini v Lazu. Čudno je bilo to, saj kolovoz niti ni bil označen. Zarinil sem se navzgor do prave poti. Pred planino v Lazu se mi je zgodilo podobno. Že po nekaj metrih novega odcepa poti proti planini Krstenici sem zgrešil dobro pot ko … goro začutim za hrbtom. Vmes me je potegnilo na Ograde, kaj vem zakaj. Niso pomembni, pa kaj. Čez drn in strn grem iskat pravo pot. Potkica tu potka tam teren je občasno pohojen. Končno prava pot! Nekam v levo bi moral iti, tam je pravi, 3 odcep za lovsko pot na goro, mene pa vleče še južneje, na neznana mi pobočja gore. Čez travnate skale pridem med osamele smreke in nekaj viharnikov. Kaj to. Na travi pred menoj sedi Vilinec, skrit v stari korenini dreveščka!

 

Nadaljevanje je bilo običajno, čeprav še vedno ne vem, kaj je moj današnji cilj. Ogradi so kul, na vrhu mi je Debeli vrh postal predaleč, sedlo spodaj pregloboko… vseeno grem. Sosednja gora ima drugačno klimo, ko diši še na zimo. Utrujen sem bolj, kot bi pričakoval, pa še kar rinem navzgor. Kaj mi bo simbol Zdravja, če se sedaj preveč forsiram? To ni dobro za zdravje. Naglas si rečem: Olan Rei! Astmatični simptomi se zmanjšajo in ritem koraka uskladim z refrenom ene od Cockerjevih pesmi, ki se ta teden vrti na radiu Dur. Le zakaj imam s seboj še Sintezo, Kozmično poroko? Čas naraščajoče lune, ko je dolžina dneva daljša od noči, je pravi. Ljudje in reči, ki gredo skupaj, se povežejo še močneje, kar pa ne gre, bo razpadlo. Že dje časa se ukvarjam z mislijo, zakaj sploh hodim v gore, če je to lahko zdravju škodljivo. Gore niso same sebi namen.

 

Planina v Lazu je že v pomladanskih odtenkih. Sestop je časovno daljši tudi zato, ker me kar obrača, kadar je v bližini kak nenavaden štor ali skala. Sem že mimo, ko dobim občutek, da se moram obrniti in tisto videti. A sem mislil na sintezo z Naravo in njenimi silami? Sonce je že zašlo, ko sem si rekel – nič več slikanja, naravnost do avta. Pa me je spet obrnila ena skala, da sem se zamudil novih 10 minut. V mraku je vse še močneje, izraziteje. Ni me takoj spustila naprej!?

 

V avtu sem simbole prestavil iz žepa v predalček ob prestavni ročici, potem pa šel pit kavo v Stari Fužini. V okrepčevalnici se mi je zdelo vse spet povsem normalno. Le med vožnjo proti Bledu je brzinomer vseskozi kazal med 100 in 140. Šele na Bledu sem si vilinčke spet vzel k srcu in prilagodil vožnjo hitrostnim omejitvam.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja piko, samo v uvodu knjige piše da ti prinesejo to energijo v življenje. Jaz nisem opazil nobene energije s katero bi si lahko pomagal. In vem da sam moraš pomoči. Npr, amar nat ti bo v življenje prinesel veliko punc, tvoja naloga pa je da jih osvojiš, nebo jih ti kar v roke hitjo pa kar pred oltar se ženit. Al pa npr. privlačnost izžareva tako energijo ki se zdi nekaterim privlačna in tako se ti njim zdiš privlačen. Vem kako to deluje, sam MIR mi zgleda da ne deluje fajn x;)x

Pa delam vse po navodilih x:Dx

Amar Nat ti je v življenje prinesel veliko punc, le nikjer ne piše, da jih boš zato veliko osvojil. Saj ti jih je prinesel! Tale forum je poln predvsem - punc. Maš jih, klr čš... kakšni so tvoji nameni, ne vem natančno, a vilinci delujejo izključno v tvoje dobro. Zato je možno, da imaš kakšne želje,m ki ne gredo v tvoje dobro, pa ti ne morejo pomagati...

MIR, hm ne deluje fajn? Si natančno prebral, kaj vse piše ob tem simbolu ali si se zanesel le na nekaj besed? Ampak kot sem rekel - lahko izbereš najboljšo možno začimbo, pa če jo uporabiš napačno, bo jed zato slabša, ne boljša.

Mej se!

(Lahko da to ni res - da ti prinesejo energijo v življenje. Lahko pa da si jo sproti porabil, ali porabil za kaj drugega.)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Amar Nat ti je v življenje prinesel veliko punc, le nikjer ne piše, da jih boš zato veliko osvojil. Saj ti jih je prinesel! Tale forum je poln predvsem - punc. Maš jih, klr čš... kakšni so tvoji nameni, ne vem natančno, a vilinci delujejo izključno v tvoje dobro. Zato je možno, da imaš kakšne želje,m ki ne gredo v tvoje dobro, pa ti ne morejo pomagati...

MIR, hm ne deluje fajn? Si natančno prebral, kaj vse piše ob tem simbolu ali si se zanesel le na nekaj besed? Ampak kot sem rekel - lahko izbereš najboljšo možno začimbo, pa če jo uporabiš napačno, bo jed zato slabša, ne boljša.

Mej se!

(Lahko da to ni res - da ti prinesejo energijo v življenje. Lahko pa da si jo sproti porabil, ali porabil za kaj drugega.)

A to je možno da lahko porabiš :?: pa ne amar nat sem komaj pred kratkim dobil. In vem vse je v tvoje dobro ampka lej, če jaz hočem mir v šoli potem naj bo mir, sej je v moje dobro. Ali pa je to zaradi karme :?: :blink: če je zaradi karme potem si res zaslužim, ampak vseeno >_>

No imam pa tudi, zgleditev sporov, ljubezen, prijateljstvo. Tko da nevem kaj bi lahko šlo tu narobe :blink:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav v majsko soboto xsrcx

 

Danes povlekel iz svoje Vilinske škatlice ključ " zdrave hrane&prane: ETA KIVA"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zdrava_hrana_ETA_KIVA.thumb.jpg

 

Že ime pove, da nam lahko pomaga pri iskanju prave in koristne hrane, ki je povrhu še zdrava. Lahko ga imate narisanega kot podstavek in potem posodo, krožnik ali kozarec postavite nanj. Zelo koristi, če ga miselno narišete v prostor, kjer boste obedovali, tukaj še koristite celemu omizju .

Iz hrane bodo odstranjene negativnosti, ki so se nabirale skozi proizvodnjo, trgovine, ipd. do vas. Tu lahko koristi kot pri ostalih stvareh simbol "čistosti". Kakorkoli bi radi očistili in vrnili izvirnost postavite na ta simbol v središče. Je kot nek detektor ali filter.

S tem simbolom bomo hrani vrnili okus vonj, barvo, pa še užval bomo pri jedi.

Kdo je nezdravo hrano, naj vsak pri sebi analizira, ne bomo o tem tule, posledice nezdrave hrane so: težave s prebavo, vetrovi, zgaga, utrujenost, itd.

Torej, pred nami je zelo koristen simbol za v gospodinjstvu, kjer ga lahko upodobite na posode (naj ne bodo kovinske), to so lahko posode, ko se že postrežena na mizo v njih, na servete, lahko tudi izvezete, če kdo dela prtičke te vrste, stvar vaše bogate domišljije, ki jo premore vsakdo.

Z ETA KIVO boste pa čutili potrebo po uravnovešenosti hrane skozi ves dan, pa tudi malo bolj vam bo mar, kaj boste jedli. Z njim boste uredli presnovo, hrana bo zdrava, pa tudi kdor hujša naj si ga nariše poleg ŠIR TRINA.

Kdo je velikokrat utrujen, naj meditira z njim ob morju, ali ob vodi, v gozdu in na travnikih, ker bo z njim v naš organizem prišla tudi prana energija.

 

Torej taprav simbol za čas piknikov in izletov, ko nam hočejo itak vse na hitro prodati, kolk je pa škodljivo, pa že poznajo tisti, kar pomenijo "E"-ji in številke poleg na embalažah.....pa tudi za gospodinje je zelo dobrodošel!

 

Želim vam obilo trenutkov ob hrani, DOBER TEK, Vilinski pozdrav v soboti, Boris xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni!

Danes izbral simbol " NES LOR: ugled "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Ugled_NES_LOR.thumb.jpg

 

To je eden novejših simbolov, za risanje pa dost enostaven.

Z njim boste lažje prišli do slave in do ugleda, ali bil to povrnjen ali nasploh ugled.

Zelo koristen za obrtnike, za podjetja, tudi trgovcem, umetnikom, politikom, športnikom, če jim je bilo blateno ime...Tudi tisti ki, ki želite izstopiti iz sivine povprečja si ga rišite. Načini uporabe so: med meditacijo, spanjem ali nošenjem pri sebi na naravnem nosilcu.

 

Želim vam lep vikend, Vilinski pozdrav VSEM, Boris xsrcx  x;)x  :palec:

super, ga bom dobro uporabil :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro s simbolom "prebuditve: ŠIL VENAL"

 

"Prebudite se iz stanja omrtvičenosti in otopelosti, zbudite se iz brezplodnih sanjarij in apatije! Poglejte v svet s čistim pogledom, jasnimi očmi in močno voljo po delovanju! Naredite iz sebe in iz svojega sveta tisto, kar vam narekuje vizija vaše duše."

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Prebuditev_IL_VENAR.thumb.jpg

 

Prav primeren za nedeljsko jutro in nasploh za vse tiste, ki jim je prebujanje velik problem, čeprav gre pri tem simbolu tudi za duhovno prebuditev.

Imejte ga položenega poleg postelje, na nočni omarici, da se boste v hipu prebudili.

Ob takojšnem dvigu iz postelje, prikličemo sebi pozitivne sile, z njim boste tudi hitreje pognali kri po žilah. Z njim boste tudi spregledali na mnogih področjih.

Ob prebuditvi smo sposobni optimalno delovati, torej tudi srečati se s svojo usodo, dharmo, življenjskim poslanstvom in vsakodnevnimi izzivi.

 

Lepo nedeljo, Vilinski pozdrav Boris xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ne vem..vile konec koncev ne simbolizirajo vsega dobrega. Moje mnenje pač. Nekako imam občutek divjosti kar se vil tiče..nepredvidljivosti.

Vile zame konkratno pomenijo tudi dosego cilja..preko trupel če treba - ja vem...zdaj bom pa deležna kritik...ampak tako pač mislim.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinčki, jutri pomagajte. Gremo gledat predstave - večerne, in prosim vas naj mi nebo dolgčas x;)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borism, eno vprašanje... v tvoji galeriji vilinskih simbolov je ANEN RAVEL tako Čarovnikov nasvet, kot tudi Čista zavest... A je to prav, da se isto imenujeta?

LP, T.

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes povlekel Vilinski simbol "natančnosti: ŠAD RIEL"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Natan_nost_AD_RIEL.thumb.jpg

 

Vilinski simbol namenjen, da se izognemo napačnim ocenitvam, potezam, nalogam....

Življenjski "površneži" naj si ga narišejo in bodo z njim izboljšali marsikatero področje.

Posebej šolarji, ki v tem zadnjem mesecu dosti pišete in se učite. V poklicih, ki zahtevajo 100% koncentracijo in natančnost naj bi bil nepogrešljiv.....to so lahko piloti, finomehaniki, urarji, kirurgi, znanstveniki, tehnični risarji, itd., ker z njim boste postali popolnejši, natančnejši, skrbnejši, popolnejši....

Z njim ni nič prepuščeno naključju, torej boste na preži od začetka in do konca opravil. Priporače se tudi, tistim, ki bi se radi odvadili lenobe, nedoslednosti, neodgovornosti, pozabljivosti. V vas bo pa prebudil delovne navade, pa tudi namige, kje morate biti tudi najbolj natančni.

 

Z njim izpolnujem doslednost, da opišem Vilinski simbol, ki ga vsaki dan potegnem iz svoje škatlice. Naj vas ga ne bo strah narisati, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Borism, eno vprašanje... v tvoji galeriji vilinskih simbolov je ANEN RAVEL tako Čarovnikov nasvet, kot tudi Čista zavest... A je to prav, da se isto imenujeta?

LP, T.

 

Tinal xsrcx , se opravičujem tebi in ostalim za črkovno napako, popravljeno, takoj ko se prebral x^x x:Ix .

 

Slikca je od "čiste zavesti" je pravilna, ampak je Vilinsko ime NEPER AUMD x!x

 

"Čarovnikov nasvet" je nespremenjen, hvala za razumevanje x:)x .

 

TinaL, ti imaš pa res sokolje oko :eek: , HVALA, lep dan še naprej, B. xsrcx x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh... kaj se mi je včeraj na izpitu zgodilo... IZGUBILA sem jih... :eek: ... sam izpit ni potekal tko kot bi si želela (pa ne zaradi vilincev)... no, da jih nimam več sem opazila kake pol ure po izpitu... pojma nimam, kje so ostali.... xnckrivx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Četrtkova vilinska zgodba...

Kaj je lepšega kot iti na izlet s tremi simboli...

Kasneje sem pregledal še druge, tudi naključne slikce s tega izleta. Naredil sem nekaj posnetkov svoje sence, in glej - kot bi v roki držal križ. Od tam se ga splčoh ne spomnim, da bi ga videl, tudi silhueta sence sploh ni natančna, križ pa je. V bistvu so mi na zapestjih visele še pohodne palice, to se vidi. Roke sem hotel postaviti v obliki altane, kot bi tam stal živ vilinski simbol... v desni roki, kjer ni križa, pa sem držal fotoaparat in ciljal na senco. Da mi križka zato ni nastavil kak vilinček, hehe? :eek:

 

Ko sem zlezel na greben, sem se tem postavil naredil nekaj slik kar tako, brez razmisleka, in se potem odpravil naprej... potem pa zagledam senco v obliki križa šele doma! x:o)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...