Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Hojla, naj še jaz dodam danes k Borisovemu postu. Iz prelepe škatlice, ki mi jo je Boris podaril z vilinskimi simboli na zelenih kartončkih, sem potegnila NOTRANJE VODSTVO. Saj ni kaj dodati. Vedno bolj se približujem temu, da sem res vsak moment povezana z mojm notranjim vodstvom. Vedno manj besed je potrebnih. Lepo mi je, odkar se vsega tega resnično zavedam, ne le v glavi, pač pa z vso svojo bitjo.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Notranje_vodstvo_ALHEIL.thumb.jpg

 

Lep vikend

 

peace and love

Klinar

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihi, na valeti uporabič sombol pravljičnost, in res valeta bila pravljična, lepša kot sem mislil :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav v nedelji!

 

Danes povlekel iz svoje Vilinske škatlice energijski ključ "sprave:GALEN DANAR"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Sprava_GALEN_DANAR.thumb.jpg

 

Včasih ga je pa pametno uporabiti, ker se boste rešili notranjih konfliktov in znova našli svoj mir...vaši nekdanji sovražniki, postanejo prijatelji, sodelavci, ljubimci, itd....."odpuščati je človeško".

Lahko ga uporabite v kombinaciji s simbolom "zgladitve: JUM LARILA".

 

Prekrasno mirno nedeljo vam želim, torej danes odpuščajmo, tudi miselno deluje, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes

me spremlja energija vilinskega simbola " O D P R T O S T ".

Odprtost pomeni marsikaj, odprta za energije, ki se me dotaknejo. Spoznala sem, da sem odprta tako za nesrečne, kot za srečne energije. Ker vem in čutim, da je od mene odvisno, kako jih potem sprejmem in zaznam, jih enostavno sprejmem. Srečne, dobre energije okrepim in pošljem naprej, da objamejo vso Zemljo, vse kar je in nazadnje vse vesolje. Slabe, nesrečne energije pa vsrkam, jih transformiram iz sive v rožnato ali zeleno, ki mi je ša bližja velikokrat in jih potem pretvorjene pošljem naprej. Če se počutim premalo močna za transformiranje energije, se osredotočim na čudovito sulhueto ob meni, ki ustvarja čudovito svetlobo, belo, najbolj belo, kar jo lahko doživimo v meditaciji in te nesrečne energije oddam tej svetlobi. Prosim, za transformacijo in se tudi zahvalim. Tako vse te energije, končno postanejo zopet božanske. To skrb preložim na Očeta vsega kar je.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Odprtost_ULAM_VEN.thumb.jpg

Lpo nedeljo

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej boris, mene pa nekaj zanima. Lej pač, z kolegi smo se zmenili da gremo zdaj enkrat v disko, samo tam pa se baje full tepejo, in tak tip pride do tebe in ti ker zbije zobe. Zdaj pa me zanima če obstaja kak simbol ki to prepreči?

 

Ajdi čaw :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x ja B666 obstaja tak vilinček, obstaja pa tudi druga možnost, da ne kličeš nesreče, vsaj tam ne kjer je ni... v nasprotnem ti pa naj tvoj vilinski simbolček kakšna dva mačota neseta... saj veš, za vsak slučaj... x:Dx x:px :vragec:

 

ups...tole pa ni bilo v stilu zaupanja v vilince... :vragec:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Klinar za tvoj vpogled in komentar .... xsrcx

 

Behe, je nekaj Vilinčkov priročnih za takšne štorije, lahko pa oddidete v drug disko, če pa že hočete v tega, ki ga omenjaš, pocukaj prej kakšnega boksarja ali hokejista za rokav(ščitnik za zobe), ne izzivajte, če pa že, branili se pa menda boste.

Ne podpiram nasilja nikjer, če pa res želite tja, .......ENI LAVA, KLAS NAIR, ILON BAR, MON TEROA, ALU TAR, IŠARA SAT, pa lepo se mejte x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lej pač, z kolegi smo se zmenili da gremo zdaj enkrat v disko, samo tam pa se baje full tepejo, in tak tip pride do tebe in ti ker zbije zobe. Zdaj pa me zanima če obstaja kak simbol ki to prepreči?

Hm, obstaja... ne hodi tja. Ali pa pred tipi, ki iščejo težave, pomahaj s simboli :8):

Skratka, svizec očitno še ni dokončal svoje delo s čokolado...

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes

dvignila : " ŠE ENA PRILOŽNOST ". Nimam kaj dodati. Hvala vesolju za tale znak.

 

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Prilo_nost_ponovno_SUNN_KELI.thumb.jpg

 

 

Lep dan

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x  ja B666 obstaja tak vilinček, obstaja pa tudi druga možnost, da ne kličeš nesreče, vsaj tam ne kjer je ni... v nasprotnem ti pa naj tvoj vilinski simbolček kakšna dva mačota neseta... saj veš, za vsak slučaj... x:Dx  x:px  :vragec:

 

ups...tole pa ni bilo v stilu zaupanja v vilince...  :vragec:

hahaha :D ja, saj ne kličem nesreče ;)

 

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Klinar za tvoj vpogled in komentar .... xsrcx

 

Behe, je nekaj Vilinčkov priročnih za takšne štorije, lahko pa oddidete v drug disko, če pa že hočete v tega, ki ga omenjaš, pocukaj prej kakšnega boksarja ali hokejista za rokav(ščitnik za zobe), ne izzivajte, če pa že, branili se pa menda boste.

Ne podpiram nasilja nikjer, če pa res želite tja, .......ENI LAVA, KLAS NAIR, ILON BAR, MON TEROA, ALU TAR, IŠARA SAT, pa lepo se mejte x:)x  x;)x 

Ja ne, lej sej v tisti doskoteki ob petkih itaq nikogar ni, samo lej, vedno se najde kdo, ki se ga bo napil in začel težiti, no sej če bo sreča bo bratranec šel zraven on pa itaq pozna vse ljudi tam tak da nebo frke :D

Hvala x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>Hm, obstaja... ne hodi tja. Ali pa pred tipi, ki iščejo težave, pomahaj s simboli :8):

Skratka, svizec očitno še ni dokončal svoje delo s čokolado...

Jah, ne hdo tja, to i se še jaz spomnil x;)x Saj, bom mahal kkolkor se da x;)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izbral "razsvetljenje: AGLAR HAR"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Razsvetljenje_AGLAR_HAR.thumb.jpg

 

Resnično razsvetljenje prihaja naravnost iz srca xsrcbumx , brez ljubezni je le iluzija uma. Če je vaša srčna čakra blokirana ali premalo odprta, lahko o njem le sanjate.

Ko se nehamo naprezati in truditi, da bi dobili, kar se nam zdi, da potrebujemo, ko se sprostimo in zavemo, da živimo v popolnem časovnem prostorskem zaporedju, se srčna čakra začne odpirati in sprejemati vse, kar je dobro.....to je samo citat iz Marjetkine 1 knjige - "Kandelar", za ostalo pa lahko preberete v njej....

 

Vilinski pozdrav, B. xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav!

 

Danes izbral " gibanje: ALOR ZEI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Gibanje_ALOR_ZEI.thumb.jpg

 

Primerno uporabljati pri športu, telovadbi in nasploh tam, kjer kaj želimo spraviti v pogon....to so pa lahko energije, posli, razmerja, itd.

 

Vilinski pozdrav tudi z AMALI DOARE B. xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes prišel v knjižnico in ker že dolgo nisem bil med okultnimi vedami, zavijem najprej tja - pa tudi zato ker je konec šole in imam čas ;) - no in tko lepo brskam po policah če majo kaj novega, in kaj zagleda :?: :wOOt: kandelar 2 in takoj sem si jo sposodil :D

Samo ugotovajam da ni nič novega razen tisti meč proti zlobi, ki je res fajn xokx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudeki, ako bi več časa porabili za kidanje pred lastnim pragom, ne bi imeli toliko časa sanjariti o pravljicah. Saj, pravljice so kul, a potrebno jih je ločiti od realnosti.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo vsem.

 

Včeraj in danes sem malo brkljala po teh straneh in me je zelo pritegnilo. Od nekdaj me privlačijo pravljične in magične reči. V tem ni nič slabega, če pa ti pomaga je pa sploh fino. x:)x x:)x x:)x Pogosto se zalotim, ko se pogovarjam po telefonu ali kaj razmišljam, da rišem male risbice zelo podobne vilinskim ključem. Ko sem našla te strani sem takoj odprla tudi album vilinskih simbolov in si jih prerisala nekaj za začetek. Preizkusila sem ENRA GAR in OLAN REI (počitek in zdravje) med spanjem. Mislim, da je delovalo. Malo lažje sem vstala in ponoči se nisem zbujala kot ponavadi. Zjutraj imam vedno totalno zabasane oči - neka alergija, tokrat je bilo bolje. Mislim, da si bom kar se da hitro izposodila knjigo in še kaj poskusila.

 

Pa še to. Z možem se zelo rada sporečeva za radi banalnih stvari. Predno sem šla domov sem si zrisala AMAR NAT in ga vtaknila v hlačni žep. Ta večer ni bilo nobenega prepira. x:Dx x:Dx x:Dx

 

Veliko pozitivne energije vsem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borism, poizkusila bom s tvojo kombinacija za iskanje in opravljanje posla. Pa me zanima kateri znak je ŠEI ANTI oziroma kaj pomeni? Ne najdem ga v tvojem albumu. x?x x?x x?x

 

Hvala za odgovor.

 

:flower: :flower: :flower:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav Jadas!

 

Sprašuješ za simbol "prošnje: ČEI ANJI", ki je v albumu Vilincev tudi pod tem imenom, na kombinaciji je pa bil napačno napisan, kot ga ti tule omenjaš, ampak prosim, če si še enkrat pogledaš omeneno kombinacijo, ker sem popravil. Se opravičujem, obenem pa tebi hvala za opazko! Veliko uspeha pri iskanju zaposlitve.

 

Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x;)x

 

PS!

 

Tule spodaj pa dodajam Vilinski simbol "prošnje: ČEI ANJI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pro_nja_EI_ANJI.thumb.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ljudeki, ako bi več časa porabili za kidanje pred lastnim pragom, ne bi imeli toliko časa sanjariti o pravljicah. Saj, pravljice so kul, a potrebno jih je ločiti od realnosti.

 

Mogoče je pa zate ravno primeren današji simbol domišljije: KEM GALARI, kje pa meja pa le sam oceni... x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...