Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ljudeki, ako bi več časa porabili za kidanje pred lastnim pragom, ne bi imeli toliko časa sanjariti o pravljicah. Saj, pravljice so kul, a potrebno jih je ločiti od realnosti.

 

 

:eek:

ne razumem, zakaj bi se to moralo izkljucevati.

kaj pa ce je eno in drugo namesto eno ali drugo?

 

sploh pa-ce nekaj nekomu dela dobro, ni bistveno iz katerega sveta prihaja.

ce lepo sanjas, se zbudis v fizicno dobri kondiciji, pa cetudi 'samo' sanjas.

ce imas nocno moro, se zbudis v fizicno slabem stanju, pa cetudi se ti to dogaja le v sanjah.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej boris, mene samo nekaj zanima? Kako naj razrešim negativni misleni vzorec, da semizdi da delujejo ti simboli glede na miselne vzorce in kako so negativni ali pozitivni. Za en simbol sem 100% da nimam negativnih misli in mi še vedno bolj tko slabo deluje :blink:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Behemoth!

 

Saj tole, kar sprašuješ sva že imela, večkrat bi si narisal "DEL SATI" in meditiraj z njim(15-20 min dnevno).

Pri odraslih, ki je takšen negativen vzorec globok, je treba delati dlje, za kar mnogi nimajo niti volje in časa, za kar seveda e morejo biti nagrajen pri sebi.

Če si TI pa mudi, dodaj......HITROST, UČINKOVITOST, VOLJO, VZTRAJNOST, lep pozdrav, B. x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni v petku!

 

Danes izbral Vilinski simbol "poštenosti: ATAI GALERA"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Po_tenost_ATAI_GALERA.thumb.jpg

 

Ta energijski ključ je zelo priporočljiv v vsakodnevnem življenju.

Če smo žrtva, privabljamo v svoje življenje ljudi, ki nas goljufajo, kradejo, energijsko pijejo, ipd. Ljudje so do nas nepošteni, če jim to v podzavesti dopuščamo.

Takšno ukradeno energijo potem zelo težko dobimo nazaj. Pomagal bo, če sumimo v koga. Če bolje pogledamo, vidimo da vsebuje simbol AMAR NAT.

Lahko ga koristno kombinirate s simboli pravice: KALIR LAN & vrnitve: NŠO RAN. Imate ga pa lahko poleg na:

 

- sodišču,

- bankah,

- v trgovinah,

- poslovnih sestankih,

- ljubezenskih zmenkih,

- pogovorih z odvetnikom,

- pogovorih s poslovnim partnerjem,

- srečanju z goljufom, ki vas je mogoče kakorkoli izigral in vam kak dolguje.....

 

S tem simbolom boste pomagali sebi, pa tudi vsem tistim s katerimi prihajate v stike. Vilinski pozdrav v petku, lep vikend VSEM, B. xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej boris, mene samo nekaj zanima. Kaj lahko uporbim za popularnost ugled, opaznost, prijateljstvo, uspeh?

 

Aja, pa če lahko uporabljam več simbolov hkrati? Bo kaj narobe če jih?

 

Ajde x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behemeth, lahko narišeš VSE omenjene, ker gredo tudi energijsko skupaj x:)x

 

Tinal, ti odgovorim v popoldanskem času, če velja, jaz sem tvoj omenjeni simbol narisal še iz stare Marjetkine spletme strani, bom preveril!

 

 

Obenem vas spomnim na jutrišnjo Marjetkino delavnico x!x

 

 

Lep pozdrav VSEM sončkom x:)x xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej boris, mene samo nekaj zanima. Kaj lahko uporbim za popularnost ugled, opaznost, prijateljstvo, uspeh?

Vsi bi radi po kratki poti zunanji blišč, a ne? priporočam ti, da pljuneš v dlani in v svoji zavesti vzpostaviš pogoje, ki te bodo pripeljali do cilja. A ko boš vsaj za korak osebnostno napredoval, te popularnost, ugled in podobne neumnosti ne bodo zanimale. Česa se bojiš, da hlepiš po tem?

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Borism, v Albumu vilinskih sem se vprasala za vilinsko ime za znak poroke..... Ne vem, ce si opazil.......  :inocent:  LP! T.

 

Hvala še enkrat Tinal, sem popravil in dodal ime, ko se pa pregledal in ugotovil, da je ta simbol že bil noter, torej podvojen. Ti si našla tistega s samo Slo imenom.

Sem odstranil dvojnika, imenuje se pa "EŠAM BEI / sinteza ali kozmična poroka" x!x

 

Lep dan & vikend, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdrav Jadas!

 

Sprašuješ za simbol "prošnje: ČEI ANJI", ki je v albumu Vilincev tudi pod tem imenom, na kombinaciji je pa bil napačno napisan, kot ga ti tule omenjaš, ampak prosim, če si še enkrat pogledaš omeneno kombinacijo, ker sem popravil. Se opravičujem, obenem pa tebi hvala za opazko! Veliko uspeha pri iskanju zaposlitve.

 

Vilinski pozdrav, Boris xsrcx  x;)x

 

PS!

 

Tule spodaj pa dodajam Vilinski simbol "prošnje: ČEI ANJI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pro_nja_EI_ANJI.thumb.jpg

 

 

Hvala za odgovor. :palec:

Danes sem brkljala po knjižnici, pa nisem našla metkine knjige. :cry: :cry: :cry:

Še dobro, da je tvoj album na netu.

 

Veliko pozitivne energije vsem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vsi bi radi po kratki poti zunanji blišč, a ne? priporočam ti, da pljuneš v dlani in v svoji zavesti vzpostaviš pogoje, ki te bodo pripeljali do cilja. A ko boš vsaj za korak osebnostno napredoval, te popularnost, ugled in podobne neumnosti ne bodo zanimale. Česa se bojiš, da hlepiš po tem?

nič mi ne manjka. Zakaj? Aa, pa to nikakor ni po hitri poti.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok si siten kabalist! Prov razjezil si me! Pa kaj te briga v kaj nekateri verjamejo...pejt svojo sitnobo drugam stresat! Negativc pa tak!!!!!! :vragec: :vragec: :vragec: Če men kaka tema ni všeč, je pač ne berem in ne težim folku, kok je neumen, ker v to verjame....sej ma vsak pravico do svojga mnenja! Kdo si ti, da ga obsojaš????

 

Tečnoba jedna! :vragec:

 

Grem v nasledn post pisat, ker je v tem preveč negativne energije... :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kok si siten kabalist! Prov razjezil si me! Pa kaj te briga v kaj nekateri verjamejo...pejt svojo sitnobo drugam stresat! Negativc pa tak!!!!!! :vragec:  :vragec:  :vragec: Če men kaka tema ni všeč, je pač ne berem in ne težim folku, kok je neumen, ker v to verjame....sej ma vsak pravico do svojga mnenja! Kdo si ti, da ga obsojaš????

 

Tečnoba jedna! :vragec:

 

Grem v nasledn post pisat, ker je v tem preveč negativne energije... :xx!:

uuu, nehče pa je razkurjen :huh:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma če se neki vtikuje sem not in teži s pravljicami in ne vem še s čim....a kdo njemu teži, da je kabala butasta? Jst spoštujem to, kar je nekomu všeč al pa pomembno in se ne delam norca iz tega in se ne vtikujem v to. Pa amen! :vragec: x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok si siten kabalist! Prov razjezil si me! Pa kaj te briga v kaj nekateri verjamejo...pejt svojo sitnobo drugam stresat!

Nisem trdil, da je kaj butasto ali kaj podobnega. Samo vprašanje sem postavil. Je kaj narobe? Veliko ljudi mi je že težilo s tem, da je Kabala butasta. Pač, slava jim. Imam pač navado, da rad malce podrezam. Prijatelj Behemoth666 je trezno reagiral. A ti, prijateljica Pika Pikica? Si navezana na vilinske simbole?

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Navezana? Jih dostikrat prosim za kej in so mi že velikokrat pomagali....lej, zmotil me je tvoj sarkazem v pisanju....pol sem šla brat vse tvoje poste in si ko si pisal o kabali ful z enim žarom govoril in pozitivno, kle pa.... :xx!:

 

Ma sej...briga me. :o|o:

 

Vprašanje zate: A so ti vilinski simboli bedasti?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Kabalist je trd oreh.

 

Ima velikokrat svoje mnenje. Tud men se včasih zazdi, da mal preostro reagira. Če jaz regiram, da bolj blago. Sej ne, da sm na eni strani in ne na drugi. Ampak to je forum in vsak ima pravico objavljat to kar hoče.

 

Če se ne motim je pa Marsa tista, ki odloča če je treba koga ven vržt ali opozorit.

 

Tko se tud men več ne da razpravljat ne eni temi o neki stvari z Kabalistom. To pa zato, ker ima vsak od naju različne poglede in mišljenja. In tako nebi nikoli prišla do konca. Edino če kdo kaj vpraša mu pa odgovorim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...