Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Ej boris, je kaj narobe, če si narediš vilinsko kartico in jo potem zložiš, da ne vzame tolko prostora?

Da meni se je danes zazdelo da če zložiš simbol na pol, da potem ovira vse skup :blink:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No tudi jaz sem poiskala v knjižnici to knjigo. Predvsem me je zapeljala beseda vilinski, ker me zelo zanimajo stvari okoli vil in vilinov. No pa poglejmo, pogledla znake in tudi tistega za počitek oziroma za sanje nad posteljo si narisala (mislim da se imenuje andra gar, nekaj podobnega pač) in zdaj imam kar pogosto, če ne vsak večer precej zanimive in raznolike sanje. Čeprav si pol čez dan urejam dogodke iz njih, je vseeno lepo da sanjaš in da se v glavnem spomneš svojih sanj. x:)x

V naslednjih dneh pa si tudi mislim nekako narediti amulet na katerem bi bil vilinski znak za zaščito.

Zanima pa me kaj če si sam narišeš svoje vilinske znake, torej po svojem navdihu? Ali lahko tako dahneš energijo svojemu simbolu? x;)x

Lp

Never lived or wanted immortality
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav še preden oddidem spat!

 

Ne morem biti več tiho(zjutraj izbral Vilinčka "Tišine") x:o)x xDDx

 

Nymphya dobrodošla med nami!

 

Lahko si narišeš osebnega Vilinčka, čeprav prav do osebnega lahko pride le Marjetka s pomočjo tvoji osebnih podatkov in njene meditacije, ker to je potem tvoj energijski podpis, ki koristi le tebi, drugim pa ne.

 

 

 

Ker me jutr ne bo kmalu na netu, bom že sedaj povlekel za ponedeljek in to je Vilinski ključ " meč proti odganjanju neprijetnosti: SANVEL TEI AILAH ".

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Strah_in_zasvojenost_odpravlja_SANVEIL_TEI_AILAH.thumb.jpg

 

Bom pa v prihodnje zvečer povlekel simbole, ki bodo tako zaznamovali naslednjih 24 ur. Vi pri sebi pa lahko po svojem občutku naprej.

 

Z mojim izbranim simbolom boste odganjali neprijetnosti od sebe. Priporoča se risanje z zlato, belo ali rumeno barvo na naravni nosilec. Lahko se kar takoj že uporabi proti nočnim moram(pod blazino), proti strahovom, ogroženosti, bojazljivosti, nasploh negativnostim. Z njim bomo pregnali tudi napade jeze, potrtosti sovraštva, zavisti, samopomilovanja, itd.

 

Lep ponedeljek VSEM v družbi z zlato Ailahovo iglo, Boris xsrcx x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa da še dodam, odličen za odganjanje demonov xokx xokx

nymphya, sem prebral da iščeš zaščito, ti priporočam ta sanveil tei ailah, če ne pa probaj prvo z Rem Šalat-om x;)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Malo pred sončnim Zahodom sem povlekel Vilinski simbol " Prijaznosti: ILON BAR ".

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Prijaznost_ILON_BAR.thumb.jpg

 

 

Prijaznost je zelo lepa lastnost, ki nam jo kar primankuje v vsakdanjem življenju. Kaj je posledica tega, lahko marsikaj, največ pa naša preobremenjenost in stresni tempo življenja.

Zelo dobrodošel energijski ključ, ki sem ga že neštetokrat preizkusil, še posebej kje na ulici ali v trgovinah, kjer se kdo neupravičeno znaša nad trgovkami. Takšnemu ob mimohodu miselno pošljem ILON BAR in se mu nasmehnem, pa kaj kmalu preneha ta naelektreno ozračje. Verjetno se strinjate, če ste z nekom nepričakovano prijazni, ljubeznivi in potrpežljivi, bomo sebi in njemu polepšali dan in večer.

Z njim boste pridobilo nove ljudi in prijatelje v svoje življenje in VSI se bodo začeli prijazno vesti do vas, saj se bodo hote ali nehote nalezli "ljubečih" energij.

Torej dajmo prostor negativnim in škodljivim energijam iz telesa in okolice.

 

 

En prijazen večerni pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se pa zdi, da odkar sem se ful spucala sploh ne morm uporabljat vilinskih simbolov. k da bi se tuja energija naselila vame... jem samo sadje pa kšne oreščke pa sojino mleko, da ne dobim karme od živali, meditiram, pripravljam se na to, da bi začela živet od prane. in pol... me vsaka energija nekak zmoti. prej sm mela ful rada te simbole... zdej se mi pa zdi da k si čist, ne rabiš tega...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>men se pa zdi, da odkar sem se ful spucala sploh ne morm uporabljat vilinskih simbolov. k da bi se tuja energija naselila vame... jem samo sadje pa kšne oreščke pa sojino mleko, da ne dobim karme od živali, meditiram, pripravljam se na to, da bi začela živet od prane. in pol... me vsaka energija nekak zmoti. prej sm mela ful rada te simbole... zdej se mi pa zdi da k si čist, ne rabiš tega...

Jah potem zih nimaš negativnih miselnih vzorcev.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni v merkurjevi sredi!

 

Izbral "lahkotnost: TAIR LAHIRI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Lahkotnost_TAIR_LAHIRI_001.thumb.jpg

 

 

Res mi je prišel pravočasno na pot, da lahko sedaj poletim v novo, lahkotnejše in prijetnejše življenje. Z najmanjšo količino najprijetnejše, igrive, pozitivne in radostne energije sem potegnil maksimum. HVALA Vilinčki, hvala vesolje, lepo sredo VSEM, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej boris, mene zanima če lahko uporabljaš to proti nekomu ne da bi človek vedel za to :?:

Pa kaj priporočas proti nekomu, kateremu je družba bolj pomembna od svoje ljubljene osebe :?: :blink:

Jaz sem mislil da simbol ponosa ?

 

ajdik x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj pa to: :blink: ....hi hi hi....filing je fajn. sem zgleda rabla nekaj tacga za uravnovešanje..... x:Dx x;)x manj se mi spi, pa lažje gre nekam dan skoz, ker so vsi nekam sitni zadnje čase....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni! xsrcx

 

Pravkar izbral energijski ključ "dobrote: ŠANAH REO"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Dobrota_ANAH_REO.thumb.jpg

 

Vsaki osebi, ki pride v stik z njim prebuja pristno, iskreno dobroto srca, toplino, nežnost, brezpogojo ljubezen, sočutej, tolažbo in luč.

Najlaže se ta energija prepozna v očeh kot večji soj svetlobe lahko pa tudi v njegovem glasu, dotiku ali auri. Pogosto osupnemo v takšnih trenutkih, ko pridemo v stik s kom, ki izžareva čisto dobroto in je pripravljen pomagati in kaj storiti iz čiste ljubezni in vesolja, pa da za to ne pričakuje nobenega plačila, povračila ali nagrade. V vašo bližino vam simbol pripelje tople, iskrene, dobre ljudi in prijatelje. Vse postane izenanada zelo lepo.

Dober človek bo skromen in nesebičen in ima v sebi visoko razvito zmožnost sočutja. V vas se bo prepoznala dobrota in nasproti vam bodo prihajali dobri, iskreni, pošteni......sodelavci, prijatelji, partnerji.....

 

Ob redni uporabi bomo kaj kmalu opazili, da smo postali bojevniki luči, ki s svojim obstojem izžarevamo svetlobo.

 

Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zakaj pa to:  :blink: ....hi hi hi....filing je fajn. sem zgleda rabla nekaj tacga za uravnovešanje..... x:Dx  x;)x manj se mi spi, pa lažje gre nekam dan skoz, ker so vsi nekam sitni zadnje čase....

ql, moram probat ;)

 

<{POST_SNAPBACK}>fajn....Lig Ulai bi...pa še kakšnega za pomoč na jutrišnjem izpitu...npr TIR KAIRI in KALER ADALI! Hvala.... x:Xx

puno sreče xrainbowx xgoldfishx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ej boris, mene zanima če lahko uporabljaš to proti nekomu ne da bi človek vedel za to :?:

Pa kaj priporočas proti nekomu, kateremu je družba bolj pomembna od svoje ljubljene osebe :?: :blink:

Jaz sem mislil da simbol ponosa ?

 

ajdik x:Xx

 

Lahko, da je ona dolgočasna x:Ix , ampak bi verjel, da mu družba pomeni le več, sicer sva pa pojasnila, lp, B. xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še enkrat prosim KALER ADALI in TIR KAIRI za izpit, ki gas imam čez 5 minut.....prosim, prosim, prosim....sej se mi kr sanja, samo malo sreče in pomoči bi mi zelo prav prišlo....pa mogoče še malo njene uvidevnosti? Hvala! x:Xx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lahko, da je ona dolgočasna x:Ix , ampak bi verjel, da mu družba pomeni le več, sicer sva pa pojasnila, lp, B. xsrcx  x;)x

pri teh letih pa če bi bila oseba dolgočasna, bi prec dobila 2. če se spomnim te starosti, je imela skoraj vedno družba pomembno vlogo... ah ja, kje so tista leta x:Dx včasih je bila družba že zaradi zbadanja na prvem mestu pri komu x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lahko, da je ona dolgočasna x:Ix , ampak bi verjel, da mu družba pomeni le več, sicer sva pa pojasnila, lp, B. xsrcx  x;)x

Ona sploh ni dolgočasna, joooj komaj prideš v njeno družbo, in se že jokaš od smeha :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...