Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

ja, ap ni mogle rečti da jih je ona ustvarila in ne neki čarovniki ki so stari nekaj milijonov let :o|o: ?

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

 

ALKANTRA AN-TOLAŽBA je moj današnji izbor. Je kot bleščeča sladkost na novo obujenega upanja, kot svetla slutnja ponovnega vstajenja v luč, kot milina in nežnost večne ljubezni, kot magični napoj iz iskric brezmejne radosti in vedrine se razlije po našem telesu in presvetli omrtvičena čustva, ujeta v jezove neraztopljenih blokad. Znova globoko vdihnemo in vase vsrkamo dih zraka življenja, ozdravljenja in olajšanja...

 

Spomni nas, da bo naša bodočnost svetla, radostna in varna in da nas čaka še celo brezbrežno morje prekrasnih, čarobnih lepih trenutkov, ki komaj čakajo, da jih užijemo in sprejmemo vase.

 

Napočil je čas, da gremo naprej, v ljubezen, radost in luč xsrcx

 

Vsem želim prekrasno nedeljo xsrcx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja samo še zdaj ne vem. Kako jih je ona ustvarila če pa trdi da so jih vilinci :blink:

Kaj pa če so ji pomagali ji jih v vesolje spravit :huh: :?:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes me je podpirala energija Vilinčka " SKRBNOST ". Seveda, lahko bi to razložila tudi tako, da sem prisotna vedno samo v tem trenutku, to pomeni da sem maksimalno skrbna za tisto, kar trenutno delam. Hvala za to podporo.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Skrbnost_LAMON_GIL_001.thumb.jpg

 

Borisa je danes spremljala energija simbola "VEDRINA". Seveda, saj je na dopustu. To tudi pomeni, da smo ves dan pozitivno, vedro naravnani in ne slabe volje in črnogledi. Veseli vsakega dne, ŽIVLJENJA:D

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Vedrina_ivljenja_ANAN_JAR.thumb.jpg

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla, Behemoth, moje mnenje pa je, da enostavno povlečem simbol, preberem njegov pomen podpore energije in si ustvarim svoje mnenje. Saj knjige tudi beremo in jih vsak po svoje potem razume in razlaga. Vsi smo "programirani" čisto s svojim programom, zato je na nas, kako pomen razumemo in s kom ga povežemo. A ni čist razumljivo in enostavno.

 

No, pa še tole, Boris je včeraj po 6 urah vožnje srečno prišel na cilj v Dalmaciji, voda je mrzla, 21°C samo, piha veter, drgač pa uživa, ker je voda kristalno čista. !! Če bo kaj posebnega, vam seveda sporočim !!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem potegnila " POZITIVNA NARAVNANOST". Hvala za podporo, saj s pozitivno naravnanostjo vedno in povsod največ naredim in prispevam za celoto.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pozitivna_naravnanost_DEL_SATI.thumb.jpg

 

Borisa pa danes podpira energija vilinskega simbola " ZAMENJAVA ". To lahko pomeni marsikaj, a vsak mora to pri sebi osmisliti. Boris že ve, to vem zagotovo :D

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zamenjava_TUAN_MAEL.thumb.jpg

 

Lep vilinski pozdrav!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!Vidim,da vam vsem pomagajo simboli,meni pa to ne gre.Uporabljam kombinacijo za odvajanje kajenja,na začetku se mi je zdelo,da pomaga,zdaj pa se mi zdi,da še bolj kadim.Kaj delam narobe? :C:
Dobra volja je najbolja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ej če jih je ona ustvarila, ne predatlantidski vilinski čarovniki! ONA!

Ti, fantič, kako da sploh lahko verjameš v vilince? :eek: Samo zato, ker je Marjetka napisala, da so? Oprimeš se slamnate bilke, te ideje o vilincih, potem pa pride malček drugačna formulacija in v hipu se ti vse postavi na glavo, hihihi. Pomisli, je kaj narobe z idejo o vilincih ali s tvojim načinom sklepanja? x:Dx

 

A si bral Tolkiena, pa ne v tistem zadnjem kretenskem prevodu, v katerem so naredili iz slovenščine masaker? :sori: Tistega prvega mislim. Pravzaprav ti svetujem naslednje: preberi isti odstavek iz prvega in iz drugega prevoda. Če ne boš opazil razlike, potem nič. Če pa boš, ti bo jasno, o čem bom govoril sedaj (pa Marjetka je pri prvem prevodu tudi sodelovala!) : x;)x

 

Marjetka xsrcx je v knjigi zelo zelo skrbno nanizala besede v zelo lepe misli, polne različnih energij. Vsak opis simbola nosi svojo energijo. Zame so opisi važnejši od samih simbolov. Vzemi simbol kot dodatek k tem opisom, ilustracijo. Torej če si zares zraven pri ideji simbola, njegovem pomenu, potem ti grafična ponazoritev deluje kot mala začimbica, ki vonj in okus po hrani, sporočilu, ki ga nosi, še okrepi. Tako okrepi delovanje še prostoročno risanje z lepim peresom na dober material. To vgradiš sam. Zato ti bo nošenje tega simbola v območju avre pomagalo. Rekel bi še drugače - zato ne dajaj risati simbolov nekomu, ki te ne mara... :vio:

 

Vilinci delujejo v drugih dimenzijah, kot jih zlahka občutimo mi. Ne morejo nam sami narisati znakov v tistih borih 4 dimenzijah, katere zlahka opazimo, vse druge pa ne. Torej, kako si predstavljaš, da drugače spoznaš vilinske simbole, kot preko nekoga, ki se s srcem spusti v nam neznane dimenzije? x:o)x

 

PikoVil

 

P.S. Beho, nima smisla vrtati naprej s kakšnimi maili. Edino smiselno vrtanje je vase, se poglobiti v svoje srce in tam najti odgovore, ki jih potrebuješ. Če ne te bo kakšna beseda, ki ne bo dovolj skrbno zapisana v pošti spet spravljala iz tira...

 

P.P.S. Wilma. Vilinci pomagajo - pomeni da če sama ne narediš dovolj, potem so oni sami premalo. Oni namreč - pomagajo!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla, Behemoth, moje mnenje pa je, da enostavno povlečem simbol, preberem njegov pomen podpore energije in si ustvarim svoje mnenje. Saj knjige tudi beremo in jih vsak po svoje potem razume in razlaga. Vsi smo "programirani" čisto s svojim programom, zato je na nas, kako pomen razumemo in s kom ga povežemo. A ni čist razumljivo in enostavno.

 

No, pa še tole, Boris je včeraj po 6 urah vožnje srečno prišel na cilj v Dalmaciji, voda je mrzla, 21°C samo, piha veter, drgač pa uživa, ker je voda kristalno čista. !! Če bo kaj posebnega, vam seveda sporočim !!

ja ok saj štekam :D

 

Btw, vilinski simbol zamenjave je s5 narobe narisan, morala bi biti ravna črta :o|o:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je ostal v moji roki simbol "DARILA ŽIVLJENJA". Ko sem prebrala simbol, po tistem , ko sem ga nekaj trenutkov opazovala in vsrkavala njegovo čudovito obliko, sem najprej pomislila na vse lepo v mojem življenju, pa tudi na vse bolečine, ki so me doletele, saj se je pokazalo, da so to največji darovi, ki so mi omogočili biti to, kar sem zdaj. Zopet sem lahko to, kar sem že od vekomaj.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Darovi_ivljenja_NIS_DARAM.thumb.jpg

 

Borisa pa danes spremlja podpora vilinskega simbola "VSTAJENJE". Čudovito! Najprej sem pomislila na Kristusovo vstajenje. Hvala vesolju za Vilinske simbole!

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Novo_ivljenje_TAE_MORI.thumb.jpg

 

Lep dan

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...