Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>To je vse res.

Gre za način uporabe simbolov. Ne mormo in ne smemo jih risati kar vsevprek.

Obstajajo pravila kdaj, kje, s kakšno barvo, na kakšno podlago..........

Seznam je dolg...

Saj Boris to sigurno ve.

Sam postopek učenja je dolg. Začne se pa z enim simbolom....

Točno tako, to je blo že vse napisano tudi v tej temi..... x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem po dolgem času!

 

Zakaj po dolgem času? No, res je bil vmes dopust ampak "krivi" so tudi vilinci, kajti moj posel je pričel cveteti in res nimam časa za takole posedanje za računalnikom.

 

Zahvaljujem se najprej luninem netu za objavo le teh, pa Borisu in seveda vilincem in njihovi pozitivni energiji.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni za kaj. To je čisto zasluženo.

 

Odkrila sem Marjetkino kjižico Urokov. Super stvar, vam rečem. Sploh, če še kombiniram. Me super napolni z energijo in počutim se kot, da zmorem vse, česar se lotim. V pozitivnem smislu.

 

Vsem veliko pozitivne energije.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tinal Objavljeno Danes ob 16:36

CITAT:"Točno tako, to je blo že vse napisano tudi v tej temi....."

 

Ok. Se opravičujem, ker nisem ažurno spremljal teme.

Gre samo za to, da vam simboli največkrat ne delajo, al pa ne delajo prav, če pa že, pa samo na pol, pa noben ne ve zakaj.

In potem izgovor, da simbol ni deloval, ker je verjetno moralo biti tako, itd...

Stvar je zelo občutljiva in globoka. In ni enostavne razlage. Učitelj je rekel:"S tem se rodiš, al pa ne."

Dejan nima namena kogarkoli spravljati v slabo luč, al pa se pingpongati in iskati dlako v jajcu.

Vsakdo sme uporabljati simbole. Ampak zavest in srčna kultura je pika na i. To pa dosežemo s trdim treningom, učenjem in prakso. Tle so leta v igri... In kdor ni pripravljen videti srce oceana, zavedno ostane na plitvini.

Kajti vedno je korak naprej...

Začne se pa pri temeljih!

 

AOV

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni v soboti!

 

Danes se družim z vilinčkom " zgladitve, ublažitve: JUM LARILA "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zgladitev_stvari_sporov_JUM_LARILA.thumb.jpg

 

Zglajuje spore med prijatelji, ljubimci, partnerji, sorodniki in sodelavci, gladi pa tudi gube pri likanju oblačil(jaz sem ga skrivaj narisal doma na likalnik, pa se tolk fajn lika xDDx x^x ), obenem pa tudi gladi ostrine v miselnosti.

Omili tudi ostre obrazne poteze, bleži brazgotine, stiske in bolečine, prinaša pa soglasja nasprotij. Lahko si ga narišete tudi na negovalne kreme.

Koristi, če si ga narišemo na dlan in si z njim gladimo avro ob jezi, nestrpnosti, užaljenosti in neprespanosti. Če želimo izboljšati kakšen odnos z osebo, ki zna bruhati jezo, neprimerne opazke, prepire ga narisanega polagajte na njeno/njegovo fotografijo.

 

Vilinski pozdrav VSEM, Boris xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej boris, jaz pa imam samo eno vprašanje :D

Moji mami sem dal simbol hujšanja (sam ker spoh ni debela :o|o: ) in me zanima kako bo to začelo delovati, ali bo manj jedla ali se ji bo okrepil imunski sistem :?:

Ker so mi postavili ultimat, da če dokažem da magija obstaja, naj majka shujša za min. 2 kg no zdaj pa ker mi je moja prijatlejica pogledala v karte in da sem premočan da bi delal uroke( ker bo itaq nasprotno ven prišlo) sam z meditacijo naj delam no in sem meditiral in sem nekaj s5 zajebal :(

Zdaj pa so še edino upanje vilinčki ;9

Naredil sem jih tak da sem na eno stran narisal vilinčka večnosti in hujšanja na drugo stran pa njene osebne podatke.

Je to prav :?:

 

 

Uživajte vsi po vrsti :)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kot prvo si mora mami želet dat dol tistih nekaj kg... brez prave želje in miselnosti ti tudi simbolčki ne pomagajo... Behi, mogoče te pa želijo sam na realna tla spustit x;)x

premočan da bi delal uroke, ali imaš premočan ego ;)

prav simpatičen fant si mi veš ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Behemoth, glede urokov, tolk glej da ne dobiš to kar želiš drugemu!

 

Glede hujšanja; nariši ga še na vaš hladilnik, pa mami naj tudi na del, ki je preobilen, pa pri hrani ga izkoristi kot podstavek pod krožnkom, lepo soboto tebi in tvojim, Boris xsrcx  x;)x

aha, ja hvala, saj bo ji dal na posteljo, v hladilnik :D saj imam čas do decembra tako da ;) Hvala x:Xx

 

<{POST_SNAPBACK}>kot prvo si mora mami želet dat dol tistih nekaj kg... brez prave želje in miselnosti ti tudi simbolčki ne pomagajo... Behi, mogoče te pa želijo sam na realna tla spustit x;)x

premočan da bi delal uroke, ali imaš premočan ego ;)

prav simpatičen fant si mi veš ;)

ja saj ima željo, no ni debela tako, ampak jih ima enih 60 kg ;)

Ne oni sam rabijo dokaz da to deluje ;) (pa ne mi rečt da ti ne verjameš v to :o|o: )

ja, mi je rekla da imam notranjo energijo tako močno, da naj pazim na kaj mislim in da se mi ravno zaradi te močne energije urok spdleti - če ga ne delam prav ;)

En primer: Sta bila dva kolega, no in sta eno mojo prijateljico neki zajebavala in smo se fulll zamerili, ker sem se na njeno stran postvil 1x in haloo, sta mi res presedlala, vse najslabše sem jima žele (kot onadva meni) zdaj pa se od njidva starši ločujejo in baje bosta znorela doma take majo :eek:

Evo in to še ni vse, pa še za enega sem imel enako mnenje ... mhm, v bolnici z zlomljeno nogo :o|o:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V današnji nedelji izbral " radost: ALEIRA GANA "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Radost_ALEIRA_GANA.thumb.jpg

 

Odpira kronsko čakro in prečisti srčno čakro. Odpravlja negativno čustveno energijo, otožnost, zagrenjenost in brezvoljnost. Preprečuje nastajanje bolezni in nas napolni z brezpogojno ljubeznijo in srčnim razumevanjem.

 

Današnjo RADOST delim tudi z vami, lepo nedeljo, vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, ljudje.... Pa se zavedate, kaj delate? A mate kaj soli v glavi? A se vam je čisto strgalo? Od kje si jamljete pravico uporabljat vilinske simbole navzven? Ampak ne samo navzven, celo proti drugim ljudem, pa še proti njihovi volji.

Ampak to še ni vse!!!

Celo uroke ste dodali kot začimbo.

Kako ste lahko tako brezsrčni, tako brez zavedanja, tako zaslepljeni s svojo sebičnostjo in omejenostjo. Kaj je res ugasnila sveča modrosti?

Elementarna bitja jokajo, ko vi tako zlorabljate simbole...In ne samo to, celo z magijo jih mešate... In to ljudje, ki bi MORALI vedeti za posledice...

Pa kaj res ni še dovolj zla na tem planetu?

Kaj ne vidite, kam to pelje?

Kaj mislite, da vilinci ne znajo sami risati?

A se res ne zavedate, da dolgoročno največjo škodo delate sebi... In nepoznavanje kozmičnega zakona vas ne opravičuje!

 

Behemoth666, zaslužil si si čisto posebno priznanje...

borism, ti jih še naprej tako prisrčno vzpodbujaj...

jadas, le tako naprej...

 

AOV

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ojej,

 

VSE, PRAV VSE JE NA NIČELNI TOČKI, LE ČLOVEKOVO OCENJEVANJE IN MERJENJE DAJE VSEMU POLARITETO. (Iz knjige POLJE-Lynne Mc Taggart) :eek:  x:Dx  x;)x  x:px  x^x  x:o)x  xsrcx  :palec:

 

Lep vilinski pozdrav!

UUu, bral to xokx fajn zadeva :)

 

Dejan! Ne pametuj nekaj v 3 dni če ne vidiš za kaj se gre.

1. Simbolov se ne da uporabiti za zle namene - če bi bilč tko pameten kot se tu postavlaš bi vedel

2. Ne delam nobenih sebičnih urokov z simboli, ker se niti nebi aktiviral, poleg vsega pa če že na drugemu delam ga vprašam.

3. Mene je mama prosila če ji pomagam, tako da... back off :vragec: :o|o:

 

aja, pa kaj se ti neki na borisa spravljaš, če bi delal kaj zlobnega, verjemi bi že n3hal to uporabljat. :o|o:

 

Kak so eni, tupasti, nki nadirajo pa sploh nimajo podatka o ničem :o|o: :o|o: :o|o:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, maš prav.

Nimam pravice soditi.

Se opravičujem vsem trem.

Imate svobodno voljo...

 

AOV

Eden od naravnih zakonov:

Delaj kar hočeš, le da nikomur ne škodi :!:

Saj pa mi ne škodimo nikomur! Simboli se za zle namene ne aktivirajo.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behi, zgrozila sem se ob tistem, da si o drugih mislil slabo. Čeprav vem, da se tastari od tistih tvojih znancev prav gotovo ne ločujejo zaradi tebe. Če ti je kdo nesimpatičen ali kakor koli, o njem lahko misliš samo to, da se ti morda smili, ker je pač tak kakršen je.

 

Če nisem dobro razumela, kar si napisal, se ti iskreno opravičujem. Mislim pa, da sva na isti liniji.

 

Dejanu bi pa rekla, naj se raje prej prepriča preden sodi, če že. Čeprav ti dam prav, da ne smeš nikoli ničesar negativnega obrniti proti drugim.

 

Mal sem pofilozofirala.

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

borism, ti jih še naprej tako prisrčno vzpodbujaj...

 

AOV

 

Itak, da x^x , do sedaj so večini ob uporabi le pomagali, zato Ti Dejan pri sebi razčisti, kaj ti ne gre v sklop svojega mozaika. Tema je namenjena Vilinčkom, da si z njimi pomagamo, kdor želi ali potrebuje, nikjer pa ni NIČ OBVEZUJOČE, tako da, če se komu ne aktivirajo po njegovih željah, je vzorec pregloboko negativen ali pa ni dobro zanj ali za okolico x!x

 

Danes izbral ključ " samozavesti: NIA TAR "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Samozavest_NIA_TAR.thumb.jpg

 

Samozavest je pogoj za uspeh, srečo, lepoto in izpolnjenost.

 

Vilinski pozdrav in uspešen teden, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej, Behe, ...

Dejan se noče kregat, al pa bit pameten. Gre samo za dejstvo, da je videl že preveč magijskega sranja na čelu z razno simboliko...

A veš, kako neverjetno težko je pucat te stvari...

In, a veš, kako je enostavno zlorabit simbole...

In ti si jih žal že zlorabil, drugače nebi mel opravka z njimi.

A boš ponovil napako?

Ampak, glej, kdo pa je Dejan, da lahko sodi...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem si izbrala DELIA ŠIRA, vilinski ključ do popolnosti. Imela sem neko precej zapleteno in pomembno reč za narediti na računalnik in sem si ključek nalepila ob ekran. In šlo mi je kot po maslu. Nič ni bilo potrebno popravljat.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Itak, da x^x , do sedaj so večini ob uporabi le pomagali, zato Ti Dejan pri sebi razčisti, kaj ti ne gre v sklop svojega mozaika. Tema je namenjena Vilinčkom, da si z njimi pomagamo, kdor želi ali potrebuje, nikjer pa ni NIČ OBVEZUJOČE, tako da, če se komu ne aktivirajo po njegovih željah, je vzorec pregloboko negativen ali pa ni dobro zanj ali za okolico x!x

 

tako xokx

 

 

<{POST_SNAPBACK}>lej, Behe, ...

Dejan se noče kregat, al pa bit pameten. Gre samo za dejstvo, da je videl že preveč magijskega sranja na čelu z razno simboliko...

A veš, kako neverjetno težko je pucat te stvari...

In, a veš, kako je enostavno zlorabit simbole...

In ti si jih žal že zlorabil, drugače nebi mel opravka z njimi.

A boš ponovil napako?

Ampak, glej, kdo pa je Dejan, da lahko sodi...

Emm, simbolov ni možno na nikakršen način zlorabit! Ker če bi prebral knjigo bi videl da so jih včasih zlorabljal (pred nekaj tisoč leti) ampak ko so vilinski čarovniki to opazil, so enostavno dodali nek znak zraven in jih ponovno poslal v vesolje tako da ni možna nobena zloraba, le pomagajo ti lahko zelo xokx pa še to če je v dobro vseh!

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...