Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Behi, zgrozila sem se ob tistem, da si o drugih mislil slabo. Čeprav vem, da se tastari od tistih tvojih znancev prav gotovo ne ločujejo zaradi tebe. Če ti je kdo nesimpatičen ali kakor koli, o njem lahko misliš samo to, da se ti morda smili, ker je pač tak kakršen je.

 

Če nisem dobro razumela, kar si napisal, se ti iskreno opravičujem. Mislim pa, da sva na isti liniji.

 

Dejanu bi pa rekla, naj se raje prej prepriča preden sodi, če že. Čeprav ti dam prav, da ne smeš nikoli ničesar negativnega obrniti proti drugim.

 

Mal sem pofilozofirala.

 

x;)x

aja, asem malo premislil, no nisem lih jaz vplival, ker zato je KARMA (hvala ji vesolju) ok, nisem lih imel zlobnih misli, enostavno sem si želel da bi se njim enako zgodilo in to po hitrem postopku.

Saj, jaz sem vedno tako: Želim ti to, kar ti želiš meni :) in seveda to: Kako ti do mene, tak jaz do tebe 3x huje ;)

 

Saj itaq se jim bo 1x vse vrnilo, če ne zdaj, pa potem.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BEHI, vidiš isto kot je on prepričan si ti... kaj pa vseeno gre energija kljub temu, da ne aktiviraš simbolčka v vesolje? Veš vsaka misel dana v vesolje je dejanje... in ne samo da se ti naj bi človek smilil (kot je napisano zgoraj ) človeka naj bi sprejemal takšnega kot je... glede Vilinčkov pa - in jaz mislim, da kadar resnično potrebujemo pomoč se zatečemo ponjo...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

...simbolov ni možno na nikakršen način zlorabit...

Ker če bi prebral knjigo bi videl da so jih včasih zlorabljal (pred nekaj tisoč leti) ampak ko so vilinski čarovniki to opazil, so enostavno dodali nek znak zraven in jih ponovno poslal v vesolje tako da ni možna nobena zloraba, le pomagajo ti lahko zelo  pa še to če je v dobro vseh!

Ja prav...

Ti veš, ker si prebral v knjigi...

 

Ajd

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boooorisss,pomagiiiii :C: zob boli ,v bistvu prepih me je prijel in me cela desna stran glave boli ..oko,vrat in vsi desni zobje :O: :sori: .

rabim pomoc,pleasssse :sori:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>OLAN REI zate Cigančica. Pa hitro ozdravi. Kakšen topel obkladek, žajbljev čaj grgraj in žvrkljaj po ustih, pa na toplem doma bodi. Pa na prepih res ne hodi.

 

Sem k kaka stara mama.

hvala,olan rei gulim ze dve uri,rabim se kej bolj ucinkovitega..pa by the way sem v sluzbi in ni tle nobenga zajblja x:o)x :o|o: :sori:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hvala,olan rei gulim ze dve uri,rabim se kej bolj ucinkovitega..pa by the way sem v sluzbi in ni tle nobenga zajblja

Na zobe hodi negativna energija, v tvojem primeru je jang, najverjetneje moški.

V mislih se ozri okrog sebe, kdaj,kje ,na kakšen način si staknila ta drek. Pejt v srce. Ampak pejt nežno, z ljubeznijo. Kaj ti pravi? Od koga je? Zapomni si prvi vtis. In ne razmišljaj.

Skoncentriraj se na bolečino. Začuti utrip srca. Globok vdih na nos, izdih na usta. Jezik je na nebu, pri izdihu na spodnji čeljusti. Mentalno ponavljaj(boljš je naglas, ampak,če si v službi, lahko v mislih)

"Kljub svojemu zobobolu, JAZ popolnoma in absolutno ljubim in sprejemam sebe, svoje telo in svojo osebnost in svoj zobobol."

In s vsakim vdihom čuti to bolečino in utrip srca. naj srce gori. čuti telo.Če je potrebno, pri maksimalnem vdihu malce zadrži vdih...

ponovi po potrebi(cca 10min. oz. koliko čas dopušča)

In bolečina bo polagoma popustila...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem in hvala ...vem ,da je moska energija-desna stran,vse jasno,ampak enostavno zdej rabim sam vilinca,ker nimam casa zase,imam guzvo v sluzbi... :sori:

drgac se mi pa to dpgaja ,ko se pojavlja pocasi konjukcija lune s saturnom in ,ce pogledas se priblizuje....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>boooorisss,pomagiiiii :C: zob boli ,v bistvu prepih me je prijel in me cela desna stran glave boli ..oko,vrat in vsi desni zobje :O:  :sori: .

rabim pomoc,pleasssse :sori:

 

En poboč zate Cigančica.....nariši si celotno zdravilno kartico in jo nosi čim bližje mestu bolečine, lep pozdrav in vse dobro, B. xsrcx :palec:

 

Če boš pa šla k zobarju pa je še na voljo ena kartica!

 

Zdravilna kartica Vilincev!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>En poboč zate Cigančica.....nariši si celotno zdravilno kartico in jo nosi čim bližje mestu bolečine, lep pozdrav in vse dobro, B. xsrcx  :palec:

 

Če boš pa šla k zobarju pa je še na voljo ena kartica!

 

Zdravilna kartica Vilincev!

x:Xx hvala boris x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>BEHI, vidiš isto kot je on prepričan si ti... kaj pa vseeno gre energija kljub temu, da ne aktiviraš simbolčka v vesolje? Veš vsaka misel dana v vesolje je dejanje... in ne samo da se ti naj bi človek smilil (kot je napisano zgoraj ) človeka naj bi sprejemal takšnega kot je... glede Vilinčkov pa - in jaz mislim, da kadar resnično potrebujemo pomoč se zatečemo ponjo...

Ja, samo lej, magar če si ti nekaj misliš, ni nujno da bo prišlo do njega, ker lej, če bi ti meni nekaj zlobnega želel, bi to moja avra sam odbila, ker imava različne vibracije in moja avra tega nebi sprejela, tako da...

Pa ponavadi ta energija sploh ne gre daleč od telesa, ker če si ti za 5 sec. predstavljaš kako trpi je efekt = nič.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morebiti Dejanu res manjka miline in mira. Ampak MORATE se zavedat posledic nepravilne uporabe. Zase in za druge. Stanje človeškega zdravja je barometer stanja zemljinega zdravja. Nujno moramo dvigniti zavest. Se sprašujete, zakaj se je spravil na vas? Morda zgolj zato, ker ste močna skupina. Ker imate možnost in sposobnost, da razumete, kar drugi ne. To, kar sledi, ne boste našli v nobeni literaturi. Dejanu je bilo dano iz ljubljene Žive knjige. Imenuje se Kontemplacija na vilinske simbole. Gre preprosto za opazovanje simbola. Vse močne stvari so čudovito preproste. Simbol narišemo v velikosti svoje dlani na papir.(Čopič in barvice samo za ta namen). Papir nalepimo na steno v višini oči. Najbolje na vzhodno steno. Lahko tudi na tla pred nas. Odmaknemo se od stene za razdaljo od kolka do pete.(približno). Simbol opazujemo in čutimo kaj nam predstavlja. Mentalno ponavljamo njegovo ime. Čutimo »mravljince«, ko izgovarjamo njegovo ime. Čutimo srce. Čutimo telo, kako drhti. TO je pretok energije. Zdaj smo odprti na zdravljenje. Zdaj simbol deluje NAVZNOTER. Zdaj ima energija pravo smer. Potopite se vanj. To je pravi način. To da vedno rezultate. Dovolj je če delamo 15 min. Najbolje ob sončnem vzhodu in ob zahodu. In ne rabite ga več nositi sabo na papirju. Ob vsakem času dneva ste lahko potopljeni vanj. In ne boste več prišli na idejo o sebični zlorabi moči.

Je pa tukaj haklc. Potrebna je disciplina. Za kvantni skok zavesti je potrebno kakšno leto. Pa da vidiš, kaj se bo dogajalo, ko boš šel takrat v gozd. Boš videl, kaj ti pravijo elementarna bitja in zakaj Dejan joka, ko hodi po gozdu...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x In zakaj Dejan to ni napisal že prej, da bi razumeli njegove "petarde"? Hvala za zadnje prispevke, kako pri zobobolu, kako sprejemati vilinsko energijo in kako doživljaš gozd. Pa sem mislila, da samo jaz tako dojemam gozd.

Ja brez muje se še čevelj ne obuje.

HVALA KER SI

 

Zdajle gledam skozi okno. Prebuja se dan, megla je do tal, vidim le bližnja drevesa in bližnje hiše, ostalo je zavito v svoj oblaček megle. kako lep občutek. Mogoče nam megla sporoča, naj ne gledamo drugam, da je vse kar potrebujemo, da se osredotočimo nase x;)x :palec:

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, samo lej, magar če si ti nekaj misliš, ni nujno da bo prišlo do njega, ker lej, če bi ti meni nekaj zlobnega želel, bi to moja avra sam odbila, ker imava različne vibracije in moja avra tega nebi sprejela, tako da...

Pa ponavadi ta energija sploh ne gre daleč od telesa, ker če si ti za 5 sec. predstavljaš kako trpi je efekt = nič.

Behi sej ni nujno da pride do njega... tvoje misli dajejo, izrečene besede v jezi dobiš povrjene nazaj v lekciji, a razumeš? in včasih ti ni potrebno niti 24 ur čakat...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Morebiti Dejanu res manjka miline in mira. Ampak MORATE se zavedat posledic nepravilne uporabe. Zase in za druge. Stanje človeškega zdravja je barometer stanja zemljinega zdravja. Nujno moramo dvigniti zavest. Se sprašujete, zakaj se je spravil na vas? Morda zgolj zato, ker ste močna skupina. Ker imate možnost in sposobnost, da razumete, kar drugi ne. To, kar sledi, ne boste našli v nobeni literaturi. Dejanu je bilo dano iz ljubljene Žive knjige. Imenuje se Kontemplacija na vilinske simbole. Gre preprosto za opazovanje simbola. Vse močne stvari so čudovito preproste. Simbol narišemo v velikosti svoje dlani na papir.(Čopič in barvice samo za ta namen). Papir nalepimo na steno v višini oči. Najbolje na vzhodno steno. Lahko tudi na tla pred nas. Odmaknemo se od stene za razdaljo od kolka do pete.(približno). Simbol opazujemo in čutimo kaj nam predstavlja. Mentalno ponavljamo njegovo ime. Čutimo »mravljince«, ko izgovarjamo njegovo ime. Čutimo srce. Čutimo telo, kako drhti. TO je pretok energije. Zdaj smo odprti na zdravljenje. Zdaj simbol deluje NAVZNOTER. Zdaj ima energija pravo smer. Potopite se vanj. To je pravi način. To da vedno rezultate. Dovolj je če delamo 15 min. Najbolje ob sončnem vzhodu in ob zahodu. In ne rabite ga več nositi sabo na papirju. Ob vsakem času dneva ste lahko potopljeni vanj. In ne boste več prišli na idejo o sebični zlorabi moči.

 

Je pa tukaj haklc. Potrebna je disciplina. Za kvantni skok zavesti je potrebno kakšno leto. Pa da vidiš, kaj se bo dogajalo, ko boš šel takrat v gozd. Boš videl, kaj ti pravijo elementarna bitja in zakaj Dejan joka, ko hodi po gozdu...

 

 

 

 

 

 

 

Hvala Dejan x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Behi sej ni nujno da pride do njega... tvoje misli dajejo, izrečene besede v jezi dobiš povrjene nazaj v lekciji, a razumeš? in včasih ti ni potrebno niti 24 ur čakat...

vem, ampak če na njega ni vplival, ni nujno da bo tudi do mene.

In vem kako je to, sem že imel neke izkušnje v preteklosti.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behi!Vem samo to, da če jaz vrnem z isto narananostjo nekomu nazaj, kar on pošilja meni, se nisem v življenju dosti naučila, ker se potem ta energija kar naprej vrača, na potenco. Če pa nekoga blagosloviš in se ti zasmili, ker se sploh ne zaveda kaj dela meni, še največ negative pa dela sebi, se enostavno tista negativa nevtralizira, razblini, ker JAZ nevtraliziram pri sebi negativen odziv. Sej je čist enostavno, kvantna fizka, ampak jest sem bl ta leva za kvantno fizko, moji energ. centri so pa radarji-intuitivno to zaznajo.

V glavnem, vse kar se mi dogaja, zdaj vem, da je le odsev tistega, kar jaz oddajam od sebe. x;)x

Čau bau

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se družim z "intuicijo: BIR NARAN"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Intuicija_BIR_NARAN.thumb.jpg

 

Intuicija je naš negasljivi duhovni svetilnik, ki osvetljuje nakazano ali izbrano pot.

Ko odpreš srce, se ti odpre pot. S srcem in ne razumom zaznaš prave odgovore na svoja vprašanja. Razum se lahko kdaj zmoti, intuicija nikdar.

 

" Vse, kar morate vedeti, se vam bo razodelo v ravno pravem trenutku".

 

Vilinski pozdrav, Boris xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko odpreš srce, se ti odpre pot. S srcem in ne razumom zaznaš prave odgovore na svoja vprašanja.

 

mhm... Sploh zaljubljenci znajo najbolj odpreti srce. Samo tukaj ni čisto prave povezave...

Ker, če bi bilo to res, bi bilo več srečno zaljubljenih....

Srce nas še prehitro zavede...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni res da samo zaljubljenci odprejo srce, srce naj bi bilo odprto tudi do narave, do svojih otrok, se ti ne zdi... veš najbolj sem odprla srce, ko sem v naročje stisnila mičkeno štručko in to po vseh teh letih nisem niti enkrat obžalovala in vedno ko se mi mlada gospodična vsede v naročje odprem srce, in vedno, ko sedim sredi gozda, na jasi, opazujem naravo, odprem srce... srce zavede? hm, mogoče nauči da moraš včasih tudi pustiti... drugače pa imam raje, da me zavede srce kot Ego...samo to pa ne spada med Vilinčke a x;)x

Borism pišeš, da se imtuicija nikoli ne zmoti - pa znaš razločiti kaj je prava intuicija, kaj pa je samo domneva, razum...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...