Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

[Vilinci so mentalna bitja ,  da so vilinci pozitivna bitja,  dobrohotno oziroma dobrodušno, škratje hudo egoistični.  so vilinci bitja z vrha mentalne dimenzije. : tu so na primer doma tudi druga duhovna bitja, kot so na primer devasi, ki pogosto živijo v krošnjah dreves. Gre za zelo prijetna in lepa duhovna bitja....

 

...he,he... punca, ne kvasi neumnosti...

...sicer pa me je sestavek prav nasmejal, ...he,he...

...hvala ti...

Vse je mogoče oprostiti, samo NE pomanjkanja Srca;kdor ga NIMA naj si ga izmisli...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MOJ  prav lepo bije in tvoje mišljenje o vilincih je SAMO tvoje moje je pa MOJE  in če sem te nasmejala sem opravila spet eno dobro delo..

Prišel bo čas, ko boš dojela, da ni nič TVOJE...

In o dobrih delih ti bo govoril kakšen drug.

...mogoče pa bo to vilinec, ki bo mentalno bitje s svojo lastno zavestjo v krošnjah dreves...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Prišel bo čas, ko boš dojela, da ni nič TVOJE...

In o dobrih delih ti bo govoril kakšen drug.

...mogoče pa bo to vilinec, ki bo mentalno bitje s svojo lastno zavestjo v krošnjah dreves...

xyesx xscratchx ti že veš.... ki si upaš soditi xDDx vse dobro ti želim... xpartyx :P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xyesx  xscratchx ti že veš.... ki si upaš soditi xDDx vse  dobro ti želim... xpartyx  :P

pa ne da si užaljena...

a te je prizadelo?

Varuj se užaljenosti in ogorčenosti, s katerimi si uničuješ svoje vitalne organe (ledvica, žolč in jetra).

Lej, elementarna bitja so. In bitja višjega kavzalnega nivoja tudi. In imaš možnost in sposobnost komunikacije z njimi. Lahko jo izkoristiš. Vendar je za to potrebno precej truda. Lahko ostaneš na nivoju nezavedne komunikacije. Ampak to je tvoja svobodna volja.

Drugi nivo srca...

...ampak srce ima tri nivoje...

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj pa naj bi bili škratje hudobni?

hehe se hecaš ane?

pa ne da verjameš tisti zgodbi v Gospodarju prstanov? če si dobro prebrala si videla, da so bili ravno škratje tisti, ki so bili sposobni prepeljati druščino skozi temo in prodor...

Če se prav spomnim so se Vilinci trudili v knjigi, da je njihova kraljica sprejela škratka, ki je imel v srcu samo dobroto... hm, torej je tudi ona kuhala zamero, ane...

joj no men so pa škratki prav simpatični, navihanci s svojim humorjem...

in rada imam vsa bitja narave in vsa bitja na svoj način skrbijo za Zemljo, katera umira... in mi tule tropšimo energijo o tem, kdo je kakšen ... namesto da bi ljubili vsak delček narave in sprejemali vse...

 

Dejan in kateri je tretji nivo????

željna učenja, nič drugega...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kateri je tretji nivo????

željna učenja, nič drugega...

...ko bo prišel čas...

Vsekakor pa treba najprej doseči drugi nivo zavedanja. A pot do tam je težka in strma. In malokdo je pripravljen na žrtev. Čeprav zmore vsak.

In so ljudje med nami, zdaj in tukaj... Vendar so prikriti... Ali vsakdo jih lahko začuti, le dovoliti si je treba...

Za enga pa, ki je imel odprte vse tri nivoje, ste slišali vsi.

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V merkurjevi sredi izbral Vilinski simbol " pritekanja denarja: AMALI DOARE "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Denar_pritok_AMALI_DOARE.jpg

 

Ta simbol kot magnet privlači denar v naše življenje, zato si ga le večkrat narišite, še posebej se priporoča risanje in obnavljanje, meditiranje ob sredah.

Narišite si ga na naravne materiale in si ga shranite v denarnico, poleg bančnih kartic, če pa odhajate na borzo ali banko pa ga imejte narisanega na levi dlani. Z nim se zmanjša naravnanost na dolgove in pomankanje in začelo bo pritekati, ker bomo začeli račune plačevati z ljubeznijo.

 

 

Želim vam čimveč denarja in čim manj finančnih skrbi, vse dobro...Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V današnjem jutri izbral Vilinčka "sprejemanja in dajanja: DAL-GREN" in "sprejemanja energij: GREN DALAND"

 

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Usklajenost_pri_dajanju_in_sprejemanju_DAL_GREEN.thumb.jpg

 

Na najvišji ravni smo VSI eno, zato moramo tudi sebi kdaj podariti, se pustiti razvajati, si privoščiti. Ko daš sebi, daš tudi drugim ali obratno, tu pa ne gre samo za materialno(predmeti, denar), lahko tudi je to čas, lepa misel, čustva, ideje...

Za vsako darilo, ki ga sprejmemo bodimo veseli in hvaležni. Cenimo in spoštujmo trud tistega, ki nam je kaj podaril in ne analizirajmo koliko je darilo vredno, koliko smo dolžni, ipd..

Kdor ima neprehodno srčno čakro, pa težko podari kaj iskreno (pomoč, razumevanje, čas...) in zna imeti s tem tudi težave z odvečnimi kilogrami, zato naj končno sprejme svoj odnos do sebe in drugih in prišlo bo do olajšanja. Torej nikoli ni prepozno!

 

"Prepričajte se, da ste vredni globokega spoštovanja v sebi in da ste ljubezni vredna oseba."

 

Prisrčen Vilinski pozdrav v četrtku in vse dobro, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opazil sem, da Boris spet vleče poteze.

Včeraj zvečer sem se namenil pošlatati, potipati knjigo, da izvlečem enega zanj. Dvakrat sem s prsti potegnil po 1. knjigi, občutka da je to pravo, pa ni hotelo biti. Naj vseeno napišem, da je bilo prvo znamenje Resnica in druga Mir. To pa ne bi bilo napačno zame? Čutil sem, da ni bilo pravega občutka.

 

Skoraj sem odnehal, ko mi je nekaj reklo, naj poskusim še z 2. knjigo. Prsti so tokrat čutili drugače in odprlo se mi je na strani Sodelovanje, Povezovanje (Šel Kahaja)

 

Pa saj mi nekdo vseskozi zatrjuje, da smo vsi vseskozi povezani?

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Sodelovanje_EL_KAHAJA.thumb.jpg

Borisu in vsem ostalim

prisrčen Vilinski pozdrav v četrtku in vse dobro, Piko xsrcx x:)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, da k vajinima "lončkoma kuhaj" podpore dodam še mojega : " S R E Č A "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Sre_a_KALER_ADALI.thumb.jpg

yyyyyeeeeeeeessssss!!

HVALA KER STA, BORIS IN PIKO,

HVALA KER STE, VSI OSTALI

 

Čudovit, enkraten dan je danes !!!

x;)x x:)x :palec: xDDx xsrcx :detelca:

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Opazil sem, da Boris spet vleče poteze.

 

Pa saj mi nekdo vseskozi zatrjuje, da smo vsi vseskozi povezani?

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Sodelovanje_EL_KAHAJA.thumb.jpg

Borisu in vsem ostalim

prisrčen Vilinski pozdrav v četrtku in vse dobro, Piko xsrcx  x:)x

 

Pozdravljen Piko!

 

Saj jaz jih povlečem vsak dan, res pa da jih vedno ne omenjam v tej temi, če pa v roki ostane takšen, ki lahko še komu koristi, ga pa rade volje omenim in pokažem x^x xDDx

 

A se tebi tudi zdi Piko, da je tukaj neka povezanost?

 

Vilinski pozdrav in lep dan še naprej VSEM, HKS, Boris xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izbral Vilinski simbol " odločnosti: DUR AMI "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Odlo_nost_DUR_AMI.thumb.jpg

 

Odpravlja dvomljivost, neodločnost, zmedenost, omahljivost, tehtanje, analitičnost... V hipu izgineta negotovost in stresna napetost.

Lastnost neodločnosti naj bi pripisovali avtoritativni vzgoji v otroštvu, pomanjaknju samozavesti(poznamo tudi simbolj za to!), zaupanju vase, samospoštovanju(tudi za to imamo Vilinčka).

 

Torej zaupajte svoji intuiciji in nasploh sebi, priporoča se uporaba tudi osebam na odgovornih mestih in nasploh pred pomembnimi odločitvami od katerih zavisi življenje, blagostanje ali zdravja drugih.

 

Vilinski pozdrav v petku, lep vikend in vse dobro VSEM, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem, da zadnje čase premalo zahajam med vas, v gozd, ne zmorem, ni časa, energije, volje... pa pogrešam zvok tišine naslonjena na drevo, ideje, pogovore z vami v sebi, ko imam občutek polnosti... danes rabim vašo pomoč, vašo prisotnost... hvala vam bitja narave xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, pri meni je prav nasprotno. Izbiram redko. Pravzaprav po potrebi. Včeraj sem ponovil vajo in za darilo so izbrani naslednji trije simboli:

 

Za Clean Užitek (Amital Gal)

Za Borisa Prebuditev (Šil Venar)

za se Prepričljivost (Ar Tali Gaila)

Kja boste (bom) z darilom, bo pa vsak zase najbolj vedel!

 

(že vidim, da bo drugi teden enega treba šenkati tudi Selene. Za danes pošiljam samo en xsrcx )

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko Sorry, nisem vidla da si za nas tri potegnil, HVALA KER SI, ah jaz sem pa danes potegnila : "VELIKODUŠNOST", ta paše čisto v vsako kombinacijo !!!

Lep dan, kolikor ga je še ostalo !!

Mejte se!!

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Velikodu_nost_IN_KALAT.thumb.jpg

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Prišel bo čas, ko boš dojela, da ni nič TVOJE...

In o dobrih delih ti bo govoril kakšen drug.

...mogoče pa bo to vilinec, ki bo mentalno bitje s svojo lastno zavestjo v krošnjah dreves...

 

Mogoče pa sem jaz tole vse dojela, zakaj si nebi predstavljal svojega odseva v pravljičnih bitjih, če ne gre drugače?To so vendar povratne informacije, ali bolje rečeno energije, s katerimi se uglasiš, menda zdaj tudi že veš, da na določeni stopnji duhovne rasti pač sprejemaš različne resnice o eni in isti stvari, saj si hodil pot, nisi menda kar padel z neba z vso modrostjo ki jo premoreš. Največje bogastvo pa je, da ODPREŠ SVOJE SRCE DRUGIM IN JIM NA NJIM RAZUMLJIV, NA DOSTOJEN IN LEP NAČIN POVEŠ SVOJE PREPRIČANJE, KAJNE.

Potem tudi veš, da nimaš kaj dosti izbire, ali pa nič, ZA SVOJO PRAVO POT, zaradi katere si tukaj in zdaj. Kolk smo super, vsak ima svoje predstave, ki kažejo, kakšen "program" je v nas. VSE JE TOČNO TAKO KOT MORA BITI, VSE JE VNAPREJ DOLOČENO, TO NE MORE SPREMENITI NIHČE. Pa ne se jezit in kregat, SAJ veš, da je to samo moje prepričanje.

kolk vas imam rada, čisto vse po vrsti, pa lep, čudovit vikend je pred nami !!!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz moje vilinske škatlice (BORIS HVALA KER SI), sem potegnila danes

 

ALKANTRA AN (Tolažba)

 

vse pride ob pravem času!

 

 

In še Kerševanovo misel, ki sem jo potegnila, kot sporočilo mojega pred kratkim umorjenega sodelavca:

 

Ne glej v tla, v žalost, v obup.

Poglej v jutro, poglej v dan,

tam je pot, zastavi znova

pogumno svoj korak.... :palec: :palec:

 

Matjaž R.I.P.

 

Vse lepo

Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potegnila sem "ISKRENOST". To pomeni, govoriti vedno resnico, imeti le SVOJO masko vedno in povsod.

Čudovit vikend je pred nami, uživajte ga maksimalno VSI PO VRSTI !!!!

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Iskrenost_DOR_AVEGA.thumb.jpg

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdrav v soboti, v kateri sem povlekel " kozmično poroko ali sintezo: EŠAM BEI "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Poroka_kozmi_na_E_AM_BEI.jpg

 

Naky, tudi tebi " hvala, ker si " xsrcx  x:Xx

 

Vilinski pozdrav, lepo soboto, vse dobro, Boris xsrcx  x:)x  :palec:

 

Boris, opišeš tole, prosim?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Melodie, zate o EŠAM BEI:

To je ključ soglasja nasprotij, popolne kozmične poroke, kjer obe polovici obstajata v združenem pomenu, oplemenitena in odprta v novo razsežnost bivanja. V praksi pomaga pri združevanju duš dvojčic in življenjskih partnerjev, ki sta si namenjena v posamezni inkarnaciji. Prostor okoli vaju bo očiščen motečih energij in negativnosti in lažje bosta našla pot drug drugemu. Zveza se razvije do najboljše možne, pa s tem ne bo prišlo do ločitve enega od partnerjev. Deluje pa ne vedno, če ima kdo od partnerjev ali duš dvojčic neiskrene, škodljive, negativne misli in namene se ne aktivira.

Ima pa ta energijsk ključ moč da se partnerstvo ponovno združi, če je če bilo kdaj zaradi teh ali "iks" namenov ločeno, tako velja tudi za prijateljstva, čustva ki so odšla, kjer ni stikov s sorodniki, otroci, ipd.

Včasih so ta simbol polagali pod vzglavje, da so v času kresne noči in enakonočij (spomladi~jeseni) lahko v sanjah videli svojega idealnega partnerja, kar pa še vedno lahko naredite tudi vi v času dvigajočega meseca(14 dni), saj tudi sedaj še teden dni Luna raste.

Bo O.K. Melodie xDDx , mogoče ti lahko priskoči na pomoč ta Vilinček, lepo soboto naprej, Boris xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...