Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Danes potegnila vilinčka

 

NAŠIR AGENA - Transformacija!

 

 

Ja res marsikaj moram preoblikovati... Posijalo je SONCE!!!! Vedno pride za dežjem!

 

Vse lepo

Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa sem potegnila iz škatlice "NAVDUŠENJE". Hm, včasih sem se bala biti navdušena in izraziti svoje zadovoljstvo in veselje, NAVDUŠENJE z eno besedo, ob kakšni situaciji, dosežku ko sem rekla, evo pa mi je ratal. Ker je bilo v moji podzavesti zasidrano tisto, kar so nam ob mnogih prilikah ponavljali, da se ne bi smeli smejati v petek, da se potem joka na nedeljo. NAROBE, to je ravno tako kot če ti nekdo reče PAZI SE V MESECU ...... JE NEVARNOST, DA BOŠ IMELA PROMETNO NESREČO. Zato, ker kar naprej skrbiš, kaj bi lahko bla ta nesreča, kaj se ti lahko zgodi, TE JE STRAH IN JO PRITEGNEŠ SAM NASE. ZATO JE NAJVAŽNEJŠE PRAVILO ŽIVETI ZA TA TRENUTEK, PRETEKLOSTI IN DOMNEVANJU O SVOJI PRIHODNOSTI NE DOVOLIM, DA ME IMATA NA DALJINCU.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Navdu_enje_ARDEN_LEIRA.thumb.jpg

 

ČUDOVITA NEDELJA SE ROJEVA

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem potegnila kartico z vilinčkom:

 

ARIDAN AID - Zvestoba

 

 

Resnično morm bit najbl zvesta sama sebi. To sem sinoči pogruntala!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A se tebi tudi zdi Piko, da je tukaj neka povezanost?
xDDx Tako kot si zastavil vprašanje, takoj nanj nisem znal odgovoriti.

Bolj kot povezanost mi je prišel na misel pregovor, ki se glasi tako nekako: Ta gliha vkup štriha.

 

Na splošno pa menim, da ljudje oddajamo in sprejemamo na različnih frekvencah. Nekateri poznajo malo frekvenc, drugi več. Dobro povezanost bi definiral kot zmožnost oddajanja, predvsem pa sprejemanja in to na različnih frekvencah. xsrcx

 

Ljudje so lahko zelo dobro povezani tudi takrat, ko sprejem naravnajo na eno samo frekvenco. Nekatere od tistih ljudi potem rado kakšne druge frekvence celo motijo. x:o)x

 

So simboli, ki pomagajo k sprejemanju na različnih frekvencah. Mislim, da so Vilinski energijski ključi že taki. :palec:

 

Piko, kaj če bi danes zvečer spet malo odprl knjigo z vilinci? Bom videl... :eek:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V današnjem ponedeljku povlekel iz svoje vilinske škatlice simbol " lepote: IRD ANAN "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Lepota_IRD_ANAN.jpg

 

 

Z njim bomo našli lepoto v sebi in okrog nas. Lahko je narisan na kozmetične škatlice, na ogledalo ali pa pred vstopom v prostor, še posebno kjer želimo zažareti v pravi luči lepote.

 

Lep ponedeljek in uspešen teden VSEM, Boris xsrcx xrosex xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj popoldne mi je prišlo na misel - če začutim s človekom povezanost, ne potrebujem z njim iti na pijačo ali na izlet v gore. Včeraj zvečer, kot sem si obljubil, potipal knjigo, kateri nasvet mi bo ponudila pa ona:

 

Predanost, Ven Ali

 

Med drugim piše tudi tole:

 

V našem življenju je neverjetno število šefov in voditeljev, ki nam nenehno govorijo, kdo smo in kaj smo oziroma kaj naj bi bili, kaj naj delamo in česa ne smemo početi .......... komu ali čemu naj bi se torej predali? Guruju? Avtoritetam politične ali cerkvene oblasti? Nikakor. Resnična predaja in predanost, ki ju spodbuja Ven Ali. Je predanost in predaja sebi, svoji popolni, božanski notranji resnici, svojemu resničnemu, božanskemu notranjemu jazu, ki je iskrica Višjega jaza, Velikega duha.

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Prepustitev_VEN_AIL.thumb.jpg

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izbral Vilinčka " varnosti in zaščite: TARIN ALB "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Varnost_in_za_ita_TARIN_ALB.thumb.jpg

 

Programiramo ga s trikratnim priklicom imena, prošnjo za zaščito in iskreno zahvalo!

Tarin Alb je varuh vseh plasti in ravni človekovega telesa: snovne, astralne in mentalne. Pomaga proti strahovom, proti škodoželjnežem, hudobnim pogledom, zavistjo, negativno energijo, ščiti pred uroki, črno magijo, škodljivimi sevanji...

 

" Naj vame vstopata le ljubezen in luč in naj do mene pride samo tisto, kar je brezpogojno pozitivno."

 

Vilinski pozdrav in vse dobro, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izbral " pomoč: ARDET ARDAR "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pomo_ARDET_ARDAR.thumb.jpg

 

Z njim lahko najdemo vir pomoči v tudi sebi, da se samoozdravimo in si pomagamo.

 

Če se zanašamo vedno na druge je to odvisnost, takšnim ponavadi primankuje samozavesti in samospoštovanja. Ko se najdemo v brezupnih situacijah, strahom, grozo.... si ga narišite na levo dlan in jo polagamo na srčno čakro, nato pa še na pleksus in haro, nekaj cm pod popkom. Lahko je pa narisan na naravne materiale in uporabljen z nošenjem in vizuelnim prikazom, kot vsi ostali Vilinčki do sedaj.

 

Vilinski pozdrav v sredi, Boris xsrcx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čau,

prijateljica se je razšla s fantom. Menda se ne more odločit, ali naj bo z njo ali z neko drugo. Želim ji pomagati z vilinskimi simboli. Je to mogoče? Kakšen simbol ji naj svetujem? Mogoče kakšno kombinacijo? Kako jih naj uporablja?

 

Hvala!

Lina

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Prosim Cat x:Ix , upam, da vam kdaj kaj prav pride ob druženju, danes obudite ali pa na novo narišite Vilinčke za pritok financ, kot običajno ob sredah, lep dan in vse dobro, B.  xsrcx  x;)x  :palec:

 

Eh, zamudila sem sredo. Sem bolj nova v tem x:)x

jaz pa že dva dni zapored vlečem ZDRAVJE - OLAN REI :inocent: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem povlekel Vilinski simbol " ljubezni: AMAR NAT "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Amar_Nat_RD.jpg

 

Blagodejno vpliva na srce in pljuča, pomaga pa tudi pri celjenju ljubezenskih ran iz preteklosti in sedanjosti. Harmonizira in odpira srčni energijski center in aktivira žlezo timus. V vaše življenje boste priklicali veliko več ljubezni, iz sebe boste pa potegnili tisto najboljše in našli v partnerstvih srečo in harmonijo.

 

Z ljubeznijo, vse dobro, Boris xsrcx x:Xx xsrcbumx xloveyx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V vaše življenje boste priklicali veliko več ljubezni, iz sebe boste pa potegnili tisto najboljše in našli v partnerstvih srečo in harmonijo.

 

Z ljubeznijo, vse dobro, Boris xsrcx  x:Xx [/color] xsrcbumx  xloveyx

 

 

Borism naj te amar nat uslisi xDDx , da bo deloval se pri meni x;)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V današnjem petku povlekel Vilinski simbol " ognja: NAL IZ "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Ogenj_NAL_IZ.thumb.jpg

 

Za ljudi, ki jih pogosto zebe, za ljudi, ki jim primankuje elementa ognja v osebnem horoskopu. Priporoča se ljudem s slabo prebavo, zaprtostjo in neharmoniočno spolno čakro.

Omogoča nam obvladati nagonske strasti, ne da bi jih zatajali in potlačili.

Simbol razdaja toploto na vse strani, zato lahko pomagamo sočloveku v stiski, saj topi zamrznjeno in zaledenelo srce.

Če vam primankuje ognja je najbolje energijski ključ nositi en lunin ciklus od mlaja do polne lune. Povezuje se z ognjeno energijo na prijazen način.

 

Rišemo ga z rdečo, oranžno ali živo rumeno barvo. Z njegovo pomočjo se prebudijo spodnja energijska središča: korenska, spolna in trebušna čakra.

 

V hladnem jutru vam pošiljam topel jesenski pozdrav, lep petek in vikend VSEM, Boris xsrcx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Čau,

prijateljica se je razšla s fantom. Menda se ne more odločit, ali naj bo z njo ali z neko drugo. Želim ji pomagati z vilinskimi simboli.

Lina, včeraj zvečer sem potegnil enega zase, ob nekem drugem vprašanju, pa se mi zdi, da bi lahko pomagal tudi ob tej priliki. Zaupanje ELAM LIN. Zaupam vesolju, da se bo uresničilo tako, kot je zame najboljše. Zaupati moram tudi sebi, pa svojemu snovnemu telesu,...

 

prijateljica naj zaupa, da se bo zanjo izteklo najboljše. Ali je to tisti fant, ki se ji bo vrnil, ali bo dobila drugega, sorodno dušo, duš je okoli nas zares veliko, vsaj če pogledaš, koliko teles vidiš. Sam najraje uporabljam 1-2 simbola. Naj poskusi še Ljubezen, ki jo je potegnil Boris. Naj se ima rada... in radi jo bodo imeli tudi drugi.

 

Kako se pa uporabljajo simboli, je na teh straneh že napisano. Samo prebrskati je treba to temo.

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zaupanje_ELAM_LIN.thumb.jpg

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen, boris!

 

s sodelavko sva si narisale simbol ognja v pisarni. upam, da bo odtalil zamrznjeno in zaledenelo srce, saj veš čigavo.

spet si potegnil simbol, ki mi bo pomagal. hvala,

 

pozdravček, poljubček xsrcx xsrcx

 

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pozdravljen, boris!

 

s sodelavko sva si narisale simbol ognja v pisarni. upam, da bo odtalil zamrznjeno in zaledenelo srce, saj veš čigavo.

spet si potegnil simbol, ki mi bo pomagal. hvala,

 

pozdravček, poljubček xsrcx  xsrcx

 

pjotra

 

Pozdravljena Pjotra!

 

Pravilno deluješ, pri tebi zna pomagati, veva komu je namenjen prvenstveno, čeprav se potem itak vsem ugodi. Opažam pa resnično, da velikokrat Vilinci pomagajo osebam, ki prihajajo z menoj v stikih na različnih frekvencah v tistih dnevih. Zato, če tako čutite, jih lahko narišete.

 

Vilinski pozdrav, lep vikend s sončkom obsijan, znotraj in zunaj, Boris xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism, xDDx x^x :flower: xokkx xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

hvala ti, da si. angeli in vilnci so ze vedeli, zakaj moram pokukat kaj na lunin forum. pravi sonček si.

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...