Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

xrolleyesx vesta kaj še jst počnem................sedaj ,ko še nimam simbolčkov narisanih na kartončku.......vsak dan kandelar odprem-kar tako na blef in do sedaj se mi je še vedno odpru pri simbolčku,ki sem ga tisti trenutek res najbolj potrebovala x8Dx

 

lp xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx ja sej si ga potem prerišem ter nosim s seboj :))

 

lp xflirtx

 

pa še neki nekaj simbolčkov sem si narisala tudi na okna ( v spodnji del)........................kaj pravita.....................preveč odštekano :eek: .......................

 

lp xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj vaju moram vprašati ali pa koga drugega :))......če bi imela te simboljčke narisane na kartončku ter vsak dan enega na slepo izvlekla ter ga imela skozi dan pri sebi....

bi ta simbol deloval enako, kot če bi si ga pravkar narisala ?

 

lp xflirtx

Polonca! xsrcx

To je Borisova pogruntavščina za nasvet tekočega dneva. :palec: :palec:

 

Ti moji izbori so malo drugačni, ker jih delam mogoče enkrat na teden ali ko začutim, da jih potebujem. Recimo za četrtkov izlet si že na sredo zvečer naravnam misli nanj, čeprav še ne vem, kam bom šel. Takrat si vzamem tudi malo več časa. Da preberem nekaj vsebine iz knjige, si pomen narišem v misli, potem pa ga na koncu z užitkom narišem.

 

Včasih vzamem s seboj na izlet že zrisan simbol, drugič pa imam občutek, da kakšni liniji dodam nov poudarek. Vsega je.

(Največkrat se mi za izlet izbere kak nov simbol...)

 

Lep pikov pozdrav na štajerski konec! :2src:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OLAN REI, potrebujem te za moj mehur....pozdravi ga, prosim. :sori: xsrcx x:Xx

 

Pobož zate Pika Pikica xsrcx x:Xx

 

Nariši si ga na kartonček in ga nosi čimbljižje mestu bolečine, potem na čajno embalažo in še lahko kao podstavek pod čajno skodelico. Pa ena prošnja, malo bolj se ogrni dokler je minus, vse dobro, Eh Antes x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Je že narisan in nalepljen na bušija.
Pa kakšna prijazna rokca naj te tam okoli prav nežno zmasira... (pa mogoče še kakšnega lupčka nalima, to je glih tak virtualen vilinski odtis, če je pritisnjen s srcem...) x:Ix xsrcx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi samo vprašala, če je kakšen simbol za motivacijo. Se bližajo tretji izpitni roki

mene pa sploh ne vleče k knjigam, oz. se zelo hitro naveličam učenja.

 

Hvala Polona xsrcx x:)x

 

Paris, par njih iz tele kartice večkrat nariši, pa se bo premaknilo, prijetno druženje.... x:)x

 

http://vilinci.fotomedia.si/albums/vilinske-kombinacije/U_enje.sized.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček vsem!

 

Moram priznat, da ste me s temi simboli čist navdušli, zato sm se odločila, da še sama poskusim. Glede na to, da nimam sreče v ljubezni, sem se odločila, da bom probala s pomočjo simbolov spoznat pravega partnerja. Naštela vam bom kere simbole bi uporabila vi pa mal pokritizerajte oziroma povejte če sm pretiravala in če bi kaj spremenili. Uporabla sm: romantika, pravljičnost, prijateljstvo, privlačnost, zaupanje, zvestoba, iskrenost, hitrost, strast, ljubezen.

 

No te sm izbrala.........težko se odločim, da bi katerega od teh izpustila, ker se mi zdijo vsi pomembni za uspešno zvezo. No zdej pa vi povejte če bi kaj dodali, spustili ali spremenili.

 

Sladke sanje vam želim x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj zvečer sem odprla Kandelar 2 na strani s simbolom razcvet- Džaina Deis. Narisala sem ga na rumeno podlago z indigo modro. Je kombinacija ustrezna ??

 

Bol kot se spoznavam s simboli, prihajam do spoznanja kako zelo je pomembna sama barva simbola. Naprimer simbol Endra Gar je deloval ravno nasprotno od svojega namena, dokler sem ga risala v rdeči barvi na beli podlagi. Sicer vem da ne odkrivam tople vode, vendar bi bilo dobro, da bi podali temu še nekoliko večjo pozornost.

 

Kakšne pa so vaše izkušnje, da se iz njih kaj naučim ?

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček vsem!

 

Moram priznat, da ste me s temi simboli čist navdušli, zato sm se odločila, da še sama poskusim. Glede na to, da nimam sreče v ljubezni, sem se odločila, da bom probala s pomočjo simbolov spoznat pravega partnerja. Naštela vam bom kere simbole bi uporabila vi pa mal pokritizerajte oziroma povejte če sm pretiravala in če bi kaj spremenili. Uporabla sm: romantika, pravljičnost, prijateljstvo, privlačnost, zaupanje, zvestoba, iskrenost, hitrost, strast, ljubezen.

 

No te sm izbrala.........težko se odločim, da bi katerega od teh izpustila, ker se mi zdijo vsi pomembni za uspešno zvezo. No zdej pa vi povejte če bi kaj dodali, spustili ali spremenili.

 

Sladke sanje vam želim x:)x

Pozdravljena! Si izbrala kar ok simbole, ampak jaz bi jih malce manj za začetek, npr. Ljubezen, Nov začetek, Srečanje.

Kaj misliš?

Srečno! x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena! Si izbrala kar ok simbole, ampak jaz bi jih malce manj za začetek, npr. Ljubezen, Nov začetek, Srečanje.

Kaj misliš?

Srečno! x;)x

 

Tinal hvala za odgovor. Ja sej maš prav, sej sm res mal pretiravala

x:Ix

Bom rajš uporabla ljubezen, nov začetek pa srečanje..........so verjetno res bol primerni. Kaj pa barva teh simbolov, a je ta pomembna al je važno samo, da so žive barve? xDDx

 

No jst upam, da mi bodo simbolčki pomagali. Ampak sej, če verjameš v njih itak delujejo. A ne? x;)x

 

Lep pozdravček! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinal hvala za odgovor. Ja sej maš prav, sej sm res mal pretiravala

x:Ix

Bom rajš uporabla ljubezen, nov začetek pa srečanje..........so verjetno res bol primerni. Kaj pa barva teh simbolov, a je ta pomembna al je važno samo, da so žive barve? xDDx

 

No jst upam, da mi bodo simbolčki pomagali. Ampak sej, če verjameš v njih itak delujejo. A ne? x;)x

 

Lep pozdravček! x:Xx

x:Ix helow

 

ja definitivno morajo biti svetle barve- poskusi z roza ali pa rdečo, saj veš- srčne barve..... Nikakor pa črna!! Tudi podlaga je lahko barvasta, jaz uporabljam večinoma rumeno ali pa roza xsrcx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...