Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

hvala vilinčki, za opravljen pogoj x;)x x:Dx letos ste mi zelo zelo dobro stali ob strani na izpitih :palec: :onfire: xokkx
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni v četrkovem večeru!

 

Sedaj povlekel Vilinski simbol "uspeha: TIR KAIRI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Uspeh_TIR_KAIRI_001.thumb.jpg

 

Kdor si želi uspeha v ljubezni, pri ustvarjanju, pri poslih, denarnih zadevah si ga naj nariše s pozitivnimi barvami na naravni material, ki pa je lahko kamen, les, papir ali svila.

Lahko si ga tudi narišete na izdelek s katerim bi radi uspeli in postali slavni ali da bi obogateli z njegovo prodajo. Pred uporabi si pa natančno predstavljajte, kje, kako in zakaj bi radi uspeli. Z njim boste prišli v krog zmagovalcev, ker se vam bodo odprle nove priložnosti in zbledeli bodo miselno vzorci neuspeha. Je zelo dobro dopolnilo tudi nekaterim drugim Vilinčkom zato si ga le poskušajte kdaj narisati in preizkusiti.

 

S simbolom TIR KAIRI se sedaj poslavljam za nekaj časa, moja Vilinska škatlica odhaja z menoj na dopust, vam pa želim prijetno poletje, počitnice, dopust, naužijte se...... VSE DOBRO, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx :love: xgoldfishx xcrossfingx

 

http://www.gifs.ch/Fische/images/fisch033.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala enako Behemoth, ti pa glej da ne tema postala preveč prašna xDDx

 

Pozdravljen Učenik med nami!

 

V meditaciji z njim lahko dobiš čarovnikov nasvet kako postopati, skratka pojasnilo, ki je lahko tudi v simbolih, lp, B. x:)x

ok, štima xokx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jst mam pa en vprašanje x:Dx  ne zastopm glih ponena vilinskega simbola:  čarovnikov nasvet        če kdo ve zakaj naj bi biu bi biu zlo veseu x8Dx

 

A si kdaj pomislil, da je to mogoče tisti ČAROVNIK V TEBI ?? Saj ga imamo vsi. Če ga ne slišiš, prisluhni ! Če se umiriš, zapreš oči, ga boš mogoče tudi videl, če se mu boš vnaprej zahvalil za njegov nasvet, ki ti bo pokazal, kateri tvoj naslednji korak je pravilen x;)x xDDx

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

A si kdaj pomislil, da je to mogoče tisti ČAROVNIK V TEBI ?? Saj ga imamo vsi. Če ga ne slišiš, prisluhni ! Če se umiriš, zapreš oči, ga boš mogoče tudi videl, če se mu boš vnaprej zahvalil za njegov nasvet, ki ti bo pokazal, kateri tvoj naslednji korak je pravilen  x;)x  xDDx

 

 

 

ne to pa res nism pumislu x:Dx hvala pa za nasvet......upam de bom zdej dubu udgovor x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> S simbolom TIR KAIRI se sedaj poslavljam za nekaj časa, moja Vilinska škatlica odhaja z menoj na dopust, vam pa želim prijetno poletje, počitnice, dopust, naužijte se...... VSE DOBRO, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx  :love:  xgoldfishx  xcrossfingx

 

http://www.gifs.ch/Fische/images/fisch033.gif

Borism, vse najlepše tebi in tvojim, naredi si sam ali pa s pomočjo vilinčkov nepozaben dopust x:Xx :palec:

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Učenik, najprej še od mene x:Xx in dobrodošel...glede Vilinčka, pa si prepričan, da nisi včreaj dobil en odgovor na kakšno vprašanje, ki te že dalj časa muči? Sprosti se in prični meditirat, pa v knjižnici vzemi knjigo Vilinski simboli, pa si jo preberi... ali ti naj jo pa kdo prinese x;)x

Borism lepo se imej :palec:

danes moram uporabiti tudi jaz kakšen poseben simbolček x:o)x

tko simbolčke sem našla... mi je pa zanimiv DAL GREEN, mogoče pa jaz tole med vikendom uporabim...

Vilinčki xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hihihi dobila že dvanajsto petko letos,krasen zaključek šolskega leta,zmagala sm,yeeesss x:Dx  :palec: .HVALA VILINČKI in BEHI HVALA ker si držal pesti zame x:Xx  x:Xx  x:Dx .

xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx  xsmx

you go girl xokx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, pa sem spet postopal po gorah z vilinskimi znamenji v žepu. Nekajkrat sem si vzel Naravo, potem pa sem ugotovil, da je še bolje, če si v žep dam kak storžek od borovja, pravzaprav sem si jih dal med 3-5 lepih primerkov z različnih delov poti. :2src:

 

A če verjamem v storže? Toliko, kot v vilinska znamenja. Prav zares... x:o)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok people, sem pisal marjetki:

Aha, ja samo a nisi rekla da so jih ustvarili vilinski čarovniki? Ali

si te simbole odkrila preko meditacije al kako?

In ona mi je odpisala :O: :

Ustvarila sem jih jaz in jaz sem vilinska čarovnica. A ni to povsem

preprosto in razumljivo?

Lepo se imej,

Lp, M

Ona jih je ustvarila!!! A jih niso predatlantidski vilinski čarovniki :?: :!: :?:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ok people, sem pisal marjetki: ...

In ona mi je odpisala .... :O: :

Ona jih je ustvarila!!! A jih niso predatlantidski vilinski čarovniki :?: :!: :?:

Haha, v vilince, čarovnike pa v vile verjameš, v vilo Marjetko pa ne? x:Dx x:o)x x:o)x x:o)x x:Dx

Marjetka, en vilinski x:Xx od mene...

 

Ah, sedaj mi je kapnilo. To so ti zakuhali pa eni škratje, da sedaj ne boš več verjel v vile! x:o)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro, kolk sta vidva super Piko in Behemoth. Behi hvala, nekaj se mi je posvetilo ob branju tvojega zadnjega posta :palec: x:)x .

Danes me podpira v vsem energija vilinčka "SKRIVNOST". Hm mogoče doživim res kaj skrivnostnega, saj tam kamor grem pravijo BOH-IN. x;)x :palec: . Res je božanski del Slovenije, le ljudje ga skrunijo s svojimi nečistimi energijami. :sori:

 

No naj bo slikca tegale :"POTOVANJE" za Borisa, pa majčken zame, ko je pot do morja pred njim. Naj se mu odpira varnost, kakorkoli se bo že premikalo. x:)x :palec:

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Potovanje_KARI_ANAME.thumb.jpg

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včeraj imela s sabo simbol komunikacije...pa je bilo prav neverjetno....presenetljivo pravzaprav.... :OoO:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...