Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

men se je pa danes čudež naredil, čisto tak majček, kot biserček v školjki, prelep... xsrcx deluje, vilinski simbol deluje, sicer je v pravi kombinaciji ampak deluje. Jutri pa še obilje sreča in uspeh na novo narišem... aja pa zasledila sem med novimi simboli simbol, ki ga narišeš v kot prošnje ali česa podobnega, tud to bom danes storila, če koaga zanima lahko pogledam, sicer pa Borism točno ve kaj mislim in ga pozna verjetno, tko da...

Imejte se radi x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ČEI ANJI je simbol, ki izboljša možnosti za uslišanje prošenj. Čei Anji narišemo v enega od vogalov kater koli prošnje in skrajšal bo čas odgovora nanjo. Če je za najvišje dobor prosilca, se bo razrešilo ugodno...

x;)x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris pomagaj mi, rabim veliko koncentracije pri delu, pa nekako ne gre, misli mi skacejo sem in tja, tudi na lunin net... skratka, bi pa zelela in vem da moram biti malo bolj odgovorna pri svojem delu.. pa sem raztresena..

 

Kateri vilinski simbol si naj narisem..kam, lahko jih je vec kajne.. svetuj mi.. plisssss

 

Vecno hvalezna...

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MBmetuljčica pozdravljena!

 

Po mojem potrebuješ vsakodnveno uporabo "samozavesti", pa očitno si v škripcih s časom, zato bo v redu ključ "obvladovanja časa" in "reda misli, stvari, čustev", poleg pa še lahko dodaš ključ "učinkovitosti".

Žal je premalo podatkov zakaj toliko nezbranosti ta moment, mogoče si le prehodno neugodnem obdobju, ampak te simbole pa le nariši, pa jih nosi z sabo....lep večer, če sem ti sploh kaj pomagal v tem momentu, Borism x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj MBmetuljčica... razlogov je lahko več zakaj ti misli uhajajo (mi je tole znano x;)x ), če pa ti manjka vztrajnosti, potrpežljivosti, odločnosti pri delu pa uporabi ERON VIG mogoče (kaj praviš Borism)....če pa ti misli uhajajo k prijetnim stvarem, se pa prepusti, boš že nadoknadila x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SUPER SELENE, tule je kot pri računalnikih in programih, kjer lahko prideš do nekega cilja na več načinov, pri tej primerjavi birekel, da si lahko z več simboli izboljšaš stvar, ali težavo.....bo kar v redu tale simbol "Cilja", ki ga ti omenjaš, pa poleg še vztrajnost, itd, ampak še enkrat bi spomnil, da je tukaj zelo pomembna "ugodna smer delovanja", če boš ti sedel v svoji "smrtni smeri", boš še kar naprej "streljal kozle" in izgubljaj pri ugledu in položaj, to imejte zmeraj na umu, kar počnete, ali spite in vse kar traja dlje časa bodite vsaj v eni od štirih ugodnih smeri, ki jih ima vsak posameznik.

Če kdo ne ve kaj pišem in kje so te smeri, lahko pove svoje podatke pa mu jaz lahko tule napišem, kje je ugodno zanj....lep večer vsem x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prejšnji simbol praviš....to verjetno misliš na ČEI ANJI-PROŠNJA, ja saj je kul, kar nariši na svojo prošnjo v kot ali vsaj na kuverto v kateri jo izročiš......dal bi pa nasvet vsem, da pametno uporabljajte simbol UGLEDA, ker jaz sem ga imel pri sebi na sestanku lastnikov stanovanj, pa so me hudirja pod vsako ceno hoteli izvoliti v nadzorni svet, čeprav se nisem strinjal, ampak sem bil nemočen proti predlogu drugih.....ta simbol, ob takšnih priložnostih ne bom več uporabljal, ker si samo obveznosti nakopavam :sori: x:Dx ....lep večer x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj vseskozi uporabljam ... jaz sem mislila da boš sedaj našega župana imenoval (pa ne bi to želela). zato sem napisala skrivnost... ma ne nič skrivnostna jaz, smrk smrk x:Dx evo 778 če je to to, ampak so še vedno čustva, ah ja :2src: x:Dx sem napisala, da sem danes čudne volje.... sem tko nabita z železom, da bom šla v eno trgovino ga po kilah prodajat, ja res no... mi že češpljev sok skoz ušesa ven gleda, pa rdeča pesa, pa malce terana sem si privoščiala, ampak predno sapo zajameš, samo en deci x8Dx

sej sem ti povedala da simbol čudeža deluje. za jutri pa novi v denarnico, sebi bom pa privoščila, Džaina Deis x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me preizukušaš a,... no nimam pojma katera sta tadva x:Dx trenutno še ne, sej mam še nekaj astronovic za predelat...ampak si zvit, ne tekmujem veš se samo učim. sicer sem pa v eni temi še en čudež doživela. bom danes kar Endra G in Kaleino ter Pil arei uporabila :2src:

Nočko

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro Selene!

 

Sinoči sem odšel spat, kot sem dejal, ker sem pač jutranjik!

Praviš, da sem zvit x:Ix , hahaha, saj tako se najhitreje naučiš in spoznavaš z simboli, saj ni problema Selene, če bo kdaj tako :eek: , lahko vedno vprašaš, pa če bom vedel, ti bo z veseljem odgovoril, če ne takoj, pa vsaj zvečer, če pa ne bom vedel, pa ne bodi užaljena, PROSIM x:Ix ......lep dan x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihi lisjak, nič nisem užaljena, in ti praviš da sem jaz skrivnostna :eek: no lepo razloži tista dva simbola, ki si ju napisal...prosim (mogoče bo še komu drugemu pomagal, ne samo meni x8Dx )

evo, imam čas, da si narišem nove.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa ARBOR RUTO? Ampak ti pa res površno bereš, jaz sem bila včeraj površnica, pa mi je to kar pasalo x:o)x sej sem napisala da za danes ti simbolčki...ma mogoče si bom v službi tud privoščila sanjarjenje kdo ve,... sicer imam pa še do takrat nekaj ur, ker sem uradno na bolniški, pa malce manj tam tečnarim x:o)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...