Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Dobro jutro v sobotnem jutru!

 

Povlekel iz svoje Vilinske škatlice simbol " obvladovanja časa: KAR ALAI "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Obvladovanje_asa_KAR_ALAI.thumb.jpg

 

 

Z njim bomo obvladovali svoj subjektivni čas in pridobili na moči nad časom. Kdo v življenju nenehno hiti se prehitro stara, pa zna tudi zamujati stvari obenem, ker enostavno ne utegne priti vsepovsod.

S simbolom KAR ALAI nam bo vedno uspelo priti ob pravem času na pravo mesto.

Nikoli se nam ne bo mudilo, tudi zamujali ne bomo več, torej se bomo samoorganizirali.

 

" Sedanji trenutek je vse, kar imamo, saj le v njem tiči moč za spremembo."

 

Vilinski pozdrav in vse dobro prav VSEM, Boris xsrcx xrainbowx :detelca: xgoldfishx xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko, hvala, bom svetovala naj pa le poskusi.

 

Boris...ljubezen in zaupanje...svetuješ morda še kakšen simbol, kakšno kombinacijo?

 

Saj vem, da je o tem, kako uporabljati simbole, že ogromno napisanega, kljub vsemu pa prosim samo na hitro in kratko: kako jih aktiviramo, ali aktiviramo vse enako, v kakšnem času naj nariše novega, če se ji zdi, da ne deluje...

Prosim...mi boste skrajšali čas brskanja po več kot 3000 komentarjih x:Ix x^x

 

1000, ne 3000x hvala!

Lina

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Linaa!

 

Za tvoja primer lahko izbereš med ISKRENOSTJO, ROMANTIKO, IZPOLNITVIJO poleg dveh že omenjenih iz tvoje strani.

 

Glede uporabe, pa smo že večkrat omenili, pa bomo še ponovno:

 

Simbol je energijski ključ, ki ga z risanjem, 3 x prošnji in zahvali, nošenjem ali 20 minutnim meditiranjem aktiviramo. Rišemo jih na izključno naravne materiale, kar pomeni karton, kamenčki, les...Priporoča se, da se kamenčki očistijo preden se uporabljajo za te namene, pa ne mislim samo na vodo, ampak na Vilinski simbol ČISTOSTI: ALIT ELAVI. Naj bo naravni material postavljen čez noč na ta simbol in ga potem namenite za nadaljno uporabo. To pa ne velja za kamenčke, ki so bili nabrani na energiskih točkah.

Kot vedno poudarjamo, se rišejo s pretočnimi barvami, naj se izogiba črna barva, ki je energijska kletka. Predmet z njegovo podobo nosimo potem pri sebi, čez dan, ali ponoči pod blazino(ne velja za močne energijske simbole!). Lahko pa si ga tudi vizuelno narišete v prostor, ali v zrak, ko odhajate od doma zjutraj, ali pa vstopate v prostor, kjer bi radi imeli njegovo družbo.

Ni potrebno verjeti vanje(v simbole), ker ne bo učinek za to nič večji, dovolite si le osebno izkušnjo, za kakršnokoli mnenje. Z njimi bomo našli svojo notranjo moč, saj bodo odprti in pretočni energijski centri. Si pa pri risanju, meditiranju in nošnji "sebe" predstavljajte v že novi ~ boljši, lepi, pozitivnejši kombinaciji. Z njimi ne boste škodovali nikomur, če bi pa že bil vaš namen takšen se ne aktivirajo. Nekateri ne sprejmejo njihovih imen, ampak mislim, da so ti zelo pomeben sestavni del Vilinčkov in JIH JE POTREBNO upoštevati. Marsikdo je pri njihovi uporabi kar mladostno neučakan, ker kar čez noč pričakuje 123... nekaj drastičnega, čeprav imajo laserski učinek v obliki osredotočenosti, pozornosti, energije in luči. Vse je odvisno od starih negativnih vzorcev, ki so nam jih lahko dolgo vcepljali, globji so ~ dlje potraja.

 

Skratka poskusiti je vredno, ker življenje se nam spremeni v pozitivni in lepšo smer, risati pa res mora vsak pri sebi in prosim, da jih ne kopirate, ker v tem primeru ne bo učinka, rišite jih prostoročno, Vilinski pozdrav in vse dobro, Boris xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V nedeljskem jutru izbral Vilinski simbol " pustolovščine: IZOL TALIN "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Pustolov_ina_IZOL_TALIN.thumb.jpg

 

Z novim korakom se začne nova pot, nasproti prihajajo pustolovšine.

Prava pustolovščina je globoka želja naše duše, ki si želi ljubiti, se izražati, raziskovati, potovati po izkušnjah, ki omogočajo najvišje duhovno učenje.

 

Lepo nedeljo vsem, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če zadnje čase ne rišem redno z vilinci, zato pa oni z menoj. Dragi vilinci, hvala vam!

xsrcx :palec:

 

Sreda zvečer. Vremenska za jutri. Napovedan dež. Odprem knjigo. Stran je 257. Simbol me pritegne. Obrnem list. Nekaj na -TEK. A da bom tekel? Šel kot dež? Piko! Ne se šalit. Šali niso zame. Res je. Takoj sem videl. Gre za Uži-tek. Na koncu piše:

 

»Kadar smo ves čas v glavi, zapredeni v pajčevine miselnih vzorcev uma, ki venomer nekaj premišljuje, analizira, načrtuje in se boji, izgubimo stik ne le s telesom, pač pa tudi s sedanjostjo trenutka, ki ga dihamo. Vse to povzroči izgubo notranje moči, ki nam jo Amital Gal vrne tako, da nas s pozornostjo spet opozori nanjo.«

 

Uživaško ga rišem. Užitek dopolnjujem. Je v podobi človeka? Na stabilnih nogah. Trup v ravnotežju. Roke široko razprte. Glava v smeri vesolja. To bo veselje!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se družim s simbolom " Bratstva: OLAI RAV "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Bratstvo_OLAI_RAV.thumb.jpg

 

Z njim se bomo spomnili, da smo vsi med seboj energijski bratje luči: ljudje, živali, rastline, minerali, angeli, vilinci, vse kar živi, raste, se razvija in sodeluje v neskončni igri spreminjajočih se energij.

 

 

Liu, mogoče pa je tako pomagal, da ti ni pomagal, malo analiziraj, vesolje ve....Želim ti pa vse dobro x!x

 

 

Lep preostanek dneva, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem si danes izbrala ljubezen AMAR NAT in najdenje ARDA NA. x:Xx

Zadnje tri dni sem imela zelo zanimive izkušnje z vilinci. V sredo sem se po navodilih oborožila z 'denarnimi' vilinci in jih nosila v denarnici. Med drugim sem imela v denarnici tudi obilje. Vendar sem v sredo na veliko zapravljala, ampak same pametne stvari. :inocent: x:Dx Potem sem razmišljala, da sem imela poleg kartice obilja tudi kar nekaj računov in zato morda potem novi računi... :inocent: :vio:

No, včeraj pa sem imala nekaj pomembnih dogovorov in sem imela v žepu komunikacijo in samozavest, pa še lepoto in radost. Debestično se je vse izšlo, čeprav popoldne pa nekaj hude debate z sinom xnckrivx , ampak konec koncev sva potem vse fajn pomenila. Danes pa, kot sem rekla, ljubezen in najdenje, ker sem našla nekaj zaenkrat še pri sebi x:Xx x:)x

Aha, kombiniram pa tele vilince tudi z kristali. Dva jutra zdaj sem meditirala s kristalom za odpiranje srčne čakre, ki mi ga je priporočil nosorog, zraven pa sem imela notranje vodstvo in notranjo resnico.

Deluje!

LP CAT :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem doma pustil Varnost. Do sedaj je šlo z njim vse v redu... pol leta sem hodil z njim po gorah...

Začelo se je že pri avtu. Na vsak način me je vleklo, da si vzamem s seboj dodatno obleko. No, obleka je hotela na vsak način v nahrbtnik. Šele, ko sem brezrokavnik zatlačil vanj, sem bil varno zadovoljen. Kaj se ve, ena rezerva več. Ko sem sestopal, sem bil dodatno previden. Za vsak slučaj. Fino! Nič se ni zgodilo. Pomeni, da sem ravnal prav. Ampak zakaj sem se dodatno ukvarjal z varnostjo? Seveda, s seboj nisem več imel simbola Varnosti...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Učenik, "RAZSVETLJENJE: AGLAR HAR" je blisk povezave z najglobjo notranjo resnico, ki se lahko zgodi le skozi energijo kozmične ljubezni. Če ni pristotne ljubezni je to le iluzija uma. Prav resnično razsvetljenje prihaja naravnost iz srca, zato je priporočljivo, da je srčna čakra odprta, ki se pa odpre, ko se nehamo naprezati in nenehno truditi za tisto, kar si mislimo, da si zaslužimo. Nekateri to odpiranje občutijo kot utripanje adžna čakre med obrvi.

 

Razsvetljenje prihaja skozi združitev srca in razuma, ljubezni in zavesti v gorišču popolnega zavedanja dogajajočega se trenutka.

 

Kdo je na duhovni poti in še želi globje si približati se razsvetljenstvu naj si AGLAR HAR nariše na naravni materil in ga nosi ob sebi in vsaj enkrat dnevno do 20 minut z njim meditira.

 

 

Lep pozdrav Učenik, pa lep vikend xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Izbral " radoživost: ELIA KARA " v današnjem ponedeljku.

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Rado_ivost_ELIA_KARA.thumb.jpg

 

Vilinski simbol radoživosti je podoba mitične, radožive in čutne vilinske plesalke, ki ji je bilo ime ELIA KARA. Mogoče vam kdaj pride prav, pa lahko poskusite narisati.

 

Lep ponedeljek in uspešen teden VSEM, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V današnji sredi izbral za druženje Vilinčka " VSTAJENJA, NOVEGA ŽIVLJENJA: TAE MOREI "

 

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Novo_ivljenje_TAE_MORI.thumb.jpg

 

 

Lahko se uporablja za zdravljenje hudih bolezni, nezavestnih bolnikov, ki so že dlje časa v komi, kot tudi za vstajenje " umrlih čustev " in prebuditev posebnih sposobnosti, ki smo jih že nekdaj v zrelem otroštvu ali prejšnji inkarnaciji imeli.

Ko se povsem odpremo in pripravimo nas TAE MOREI popelje do dragocenih sporočil na duhovni poti. Priporoča se kombinacija s simbolom radosti: ALEIRA GANA.

Lahko tudi z njim meditirate v mirnem kotičku, kjer vas ne bo nihče motil vsaj 15 minut dnevno. Takrat zapremo oči, se telesno sprostimo in usmerimo pozornost na svoje dihanje. Izdihujemo negativnosti, slabo in izrabljeno energijo, omejitve, škodljivosti....Vdihujemo pa potem novo, svežo energijo, notranjo moč, obujen spomin in najčistejšo prano.

Za sveže jutro in nov dan si ga lahko dan poprej položite pod spalno blazino ali pa vizuelno v zrak zjutraj, ko odhajate od doma novim dogodivščinam in obveznostim naproti.

 

Naj se vam rodi nova, lepa, prijetna, uspešna sreda tudi z AMALI DOARE, vse dobro, Boris xsrcx x:Xx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...