Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pozdravljeni!

Behe, napiši prosim kaj več, pa če ni za sem, lahko na OS, pa seveda če ni prepozno! x:)x

 

Me veseli Pjotra, največje zasluge pa vsekakor tebi xsrcx x:Xx

 

 

Danes se družim s simbolom " učenja: ULIM ŠIN "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/U_enje_ULIM_IN.thumb.jpg

 

Na svetu smo zato, da se učimo svojih življenjskih lekcij.

 

" Ni napak, je le učenje. "

 

Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pre Boj

 

Danes zjutraj sem povprašal Vilince, kaj mi svetujejo vzeti na današnji popoldanski izlet. Zmanjkalo mi je idej. Pa ne, kam iti, kako, zakaj, predvsem pa bi rad izlete transformiral v nekaj novega. Bom videl. No, potegnil sem Preboj, Kar Amid. Občutek imam, da ga bom vzel s seboj še naslednjič in še in še, dokler...

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Preboj_KAR_AMID.thumb.jpg

 

Spomnil sem se. Še do enega preboja bo moralo priti na četrtke zgodaj zvečer, v drugem delu izleta! Poročam ob priliki, kako bo šlo s posameznimi preboji.

 

cVilinski pozdrav, Pico

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism, kam si skril album v tvojem podpisu? pogrešam ga :C:

z ljubeznijo

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pre Boj
Včeraj prebil oblačnost in imel v gorah lepo vreme. Po daljšem času prebil večer v gorah brez simbola Narave. S seboj sem vzel tudi Užitek. Mogoče sem prav zato vsakič užival, ko sem v temi zašel, ko sem se vračal z gore. Bil je moj prvi izlet v zimskem letnem času. Prvič sem se ponoči vračal po drugih poteh, kot sem podnevi hodil navzgor. Poskusil sem nov tip večernih pohodov. Užival sem, ko sem bil še na hribu v času, ko bi moral biti že pri avtu, da se odpeljem na koncert v Ivanov dom. Kakšen preboj je nardil švic skozi vse moje pore! Preboj je bil tudi v telefonskem razgovoru s fantom, ki vodi oddajo Kdor gre gor, ni nor. Na koncu sem naredil še preboj hitrosti na vožnji v LJ in pravočasno prišel na koncert. Še dobro, da policaji niso imeli simbola preboja, sicer bi mi pribili kakšno kazen za prehitro vožnjo. Sedaj mi pa že ornk prebija, moram nehat.

 

Lep vikend bralcem vilinske teme in potem še lep vikend vsem ostalim.

 

(Saj res, Boris, kaj se je zgodilo s tvojim podpisom?)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj zvečer sem pomislil na diskusijo o Morali in Etiki. Kaj bi mi svetovala knjiga, katero znamenje se mi bo razkrilo? Nisem redni uporabnik knjige, a kadar jo odprem, vedno uživam v lepih mislih.

 

Odprl sem Šel Kahaja, So-del-ovan-je, Po-vez-ovan-je. Eden od njegovih nasvetov je tudi tale: Nova znanost, ki je v domeni Mojstra modrosti Hilariona, bo združila klasične znanosti z notranjim znanjem, skritim v globinah človeka. Povezovala bo mistiko in analitiko, fizično dimenzijo z duhovno. V bližnji prihodnosti bo povezovanje znanj, stvari, ljudi, zamasli in energij odločilno za razvoj in duhovno rast civilizacije.

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Sodelovanje_EL_KAHAJA.thumb.jpg

 

Potem se pomislil, kakšen nasvet bi ponudil Kabiju. Zaprem knjigo. Odprem jo ponovno na strani Spon-tan-ost, Igler Val. Nekam blizu... V uvodu med drugim piše: Razum je po svoji naravi nagnjen k tehtanju, razčlenjevanju, načrtovanju in kompliciranju. Če je umska plat naše osebnosti pretirano razvita in poudarjena, izgubimo stik s svojimi prvinskimi instinkti in vez z notranjim vodnikom ter ne moremo zaznavati toka energije, ki naj bi ji sledili za naše najvišje božansko dobro. Naše vedenje postane izumetničeno, ostrina ituicije otopi in znajdemo se v pasti slepil, zablod in scenarijev, ki se nikoli ne uresničijo tako, kot bi si želeli. (V nadaljevanju besedila je pa še nekaj misli, ki jih bom porabil sam).

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Spontanost_IGLER_VAL.thumb.jpg

 

In vse dobro, kot pravi Mihela!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spon-tanost

 

ponavadi se za cilj četrtkovage izleda odločim zanji hip, zadnji večer, včasih na cesti, včeraj pa sem si celo vzel prost dan. Šel naj bi z znakom Spontanost. Kako sploh lahko grem spontano v gore, če izberem cilj, potem pa si naredim timing in plan poti? Ali je v gore sploh smiselno hoditi spontano? Ob 10h naj bi šel od doma, pa tisto uro niti spakiran še nisem bil, kaj šele imel izbran cilj. Jp, spomnil sem se na Stenar, da bi enkrat rad šel gor in se odpeljal od doma. Potem mi je bil Stenar premalo oz. ne povsem po volji in zamenjal sem ga (okoli Kranja) za Bovški Gamsovec. V Vratih sem hotel iti kar na oba. Ko sem bil pod Bovškim Gamsovcem, gledam nanj, potegnem ven fotoaparat in zraven listek Spontanost. Nikdar se mi ne potegne ven listek, zakaj prav sedaj? Koliko bo moja tura spontana? Počasi jo primaham na Luknjo. Kjer je zadnjica, tam je tudi Luknja. Oziram se navzgor na BG, potegne se mi spet listek... nakar me potegne! Kaj če bi obšel Triglav? Preko Kredarice? Ne nori, to je 1800 m višinske, pravi razum, pa se ga spontano ne bojim. Poteram se po mulatjeri v dolini naproti. Tabla Kredarica 5 ur malo pred tretjo. takale planinska šala me pa ne bo prestrašila, če grem spontano! In nadaljujem. Spet sem na višini. 5 metrov pred menoj se prekucne kamen s poti. Kdo mu je kaj naredil? Je padel spontano. Hecno, težak kar nekaj kil, da se je previrnil prav sedaj! Saj niso tla lesena, da bi vibrirala pod mojimi nogami, ampak je pot vklesana v živo skalo. Naredim še nekaj korakov in nad menoj zažvižga. Dva kozoroga sta in zažvižgam jima nazaj. Vmes do Kredarice opazim še stražarja gamsove črede. Pri Planiki sonce že zahaja in na Kredarici sem v poznem mraku. Preseneti me , da ni nihče hodil čez Prag, da bi mi meteorolog povedal za razmere. Utrujen sem toliko, da ne čutim več utrujenosti. Spontano se spomnim, da bi bilo dobro prespati in iti dol podnevi... ker ponavadi rinem do konca. V svetlobi prvega krajca grem še pogledat v smer sestopa in zagledam stopinje.

 

Tričetrt ure pred sončnim vzhodom že rinem za stopinjami človeka, ki je prišel čez Prag. To ti je spontanost, slediti sledem... Opazim, da so stopinje človeka samo navzgor. Ta pa je! Na strmini mi postane jasno, zakaj ni šel dol. Nov sneg je prekril zmrznjenega starega in je nevarno. To ni po spontanem planu. Spet navzgor. Se bom vračal skozi Krmo? Ta bo predolga pa niti ne bom potem obhodil celega Triglava. Ne na tak način. Spomnim se, da mi je zvečer avtomatsko prišla na misel stara pot, ki jo poleti ne uporabljajo, se pa skalam izogne tako, da gre pod njimi. Spet sem v pogonu. Spontano se mi javi utrujenost... nisem še dobro spočit. Spontano začutim pekočino v prsih. Malo se posvetim telesu in sčasoma mine. Spontano mi pride na misel, da grem naslednjič na veliko lažji izlet. In še kaj. K sreči niso bile včeraj prave razmere za sestop, vprašanje je, če bi sploh zmogel. Večkrat sem se izogibal prespati v tej koči. Zakaj? V glavnem samo zaradi časa in mraza. Ampak bilo je lepo.

 

V dolini me čaka še hoja po ravnem. Nekaj začutim na sebi, kot nekakšen pogled. Obrnem se in tam ni ničesar drugega kot Gora. Vsakič, ko se vračam, je tako. Kot nekakšen pozdrav. Tudi sam Mu pomaham v slovo. In se mu zahvalim za drobne namige, kako uspešno končati svojo na nek način nesmiselno hojo.

 

TakolenahitroizprvenogePiko

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojla, piko. vidim, da si pravi ljubitelj gora. takšno ljubezen nosim jaz v sebi do morja..... :love:

upam, da me vilinčki kmalu spet popeljejo bliže k morju. ne ne. bliže so me pripeljali pred kratkim. zdaj jih rišem in prosim, da me popeljejo prav do tam.... xDDx

 

z ljubeznijo, xsrcbumx xsrcbumx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljeni xDDx

zanima me vaše mnenje. x?x

moja mami si je kupila neko magnetno blazino in še preden jo je nabavila, je k njej prišla ena gospa, ki je zmerila stanovanje zaradi sevanj. no, in ta gospa je "čutila" na steni neko energijo in sta šle pogledat, kaj je. v moji sobi na steni sem imela obešene narisane vilinske simbole. gospa je to takoj imela za magijo in da ni pomembno ali je magija bela ali črna, dovolj je že, da je magija in mojo mamo čisto prestrašila, da vsi simboli, kakršnikoli so že, škodijo. oziroma se ob nepravilni uporabi obrnejo proti tebi.... x!x x!x x?x x?x

čeprav mene ta njena razlaga ni prepričala, me pa vseeno zanima kakšno mnenje imate vi. poudariti moram, da je gospa seznanjena z ostalimi verami in oblikami energije, ima pa dokončano duhovniško šolo. čeprav sem po pripovedovanju moje mame izluščila, da se tudi sama ukvarja z "belo magijo", saj se vsi ti bioenergetiki na določene dneve zbirajo in molijo n podobne zadeve. verjetno se tega sploh ne zaveda.

jaz še vedno zaupam vilinčkom in vem, da so moje misli čiste in da so tudi vilinski simboli energetsko čisti.

kakorkoli že, je pa res, da je včasih dobro, da slišimo tudi kakšno drugo, pa čeprav nasprotujoče, mišljenje.

 

z ljubeznijo

pjotra xsrcx xsrcx xsrcx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na faksu nisem naredila v četrtem letniku enga nastopa in to v celi zgodovini menda edina. Kar mi je zelo zbilo samozavest. Šla sem še enkrat po dolgem času in sem imela s seboj simbole za srečo, čudež, samozavest in uspeh. Pa je bil nastop boljši od vseh ostalih in moram napisat članek. Pa fantu sem jih dala na razgovor za službo. Kjer sploh ne dvomim, da mu nebi uspelo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljeni xDDx

zanima me vaše mnenje. x?x

moja mami si je kupila neko magnetno blazino in še preden jo je nabavila, je k njej prišla ena gospa, ki je zmerila stanovanje zaradi sevanj. no, in ta gospa je "čutila" na steni neko energijo in sta šle pogledat, kaj je. v moji sobi na steni sem imela obešene narisane vilinske simbole. gospa je to takoj imela za magijo in da ni pomembno ali je magija bela ali črna, dovolj je že, da je magija in mojo mamo čisto prestrašila, da vsi simboli, kakršnikoli so že, škodijo. oziroma se ob nepravilni uporabi obrnejo proti tebi.... x!x x!x x?x x?x

čeprav mene ta njena razlaga ni prepričala, me pa vseeno zanima kakšno mnenje imate vi. poudariti moram, da je gospa seznanjena z ostalimi verami in oblikami energije, ima pa dokončano duhovniško šolo. čeprav sem po pripovedovanju moje mame izluščila, da se tudi sama ukvarja z "belo magijo", saj se vsi ti bioenergetiki na določene dneve zbirajo in molijo n podobne zadeve. verjetno se tega sploh ne zaveda.

jaz še vedno zaupam vilinčkom in vem, da so moje misli čiste in da so tudi vilinski simboli energetsko čisti.

kakorkoli že, je pa res, da je včasih dobro, da slišimo tudi kakšno drugo, pa čeprav nasprotujoče, mišljenje.

 

z ljubeznijo

pjotra xsrcx xsrcx xsrcx

naš najhujši sovražnik je strah, včasih tudi strah pred neznanim ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanima me vaše mnenje. x?x

moja mami si je kupila neko magnetno blazino in še preden jo je nabavila, je k njej prišla ena gospa, ki je ...

Draga Pjotra.

Težko bi napisal mnenje samo o vplivu vilinskih simbolov. Veš kaj mi je padlo v oči. Tvoja mami si je kupila neko magnetno blazino. Kako ve, kakšne učinke vse bo imela nanjo? Zgolj po tem, kar ji je nekdo rekel? Ali je prebrala dobre učinke na kakšni reklami? Po priporočilu kakšne znanke? Kako ve, da je blazina programirana v redu in bo zanjo zares delovala v redu? Vera?

 

Vilinski simboli se mi zdi neke vrste magija. V smislu, da jih narišem in jim sam vprogramiram pomen, smisel. Nekatere moraš po navodilih tudi aktivirati, vse pa je povezano s tvojimi pozitivnimi mislimi. Že misel sama zase je lahko magična. Če pa nekatere oblike znakov po Marjetkovi knjigi gredo skupaj z nekaterimi pozitivnimi afirmacijami, mogoče tiste afirmacije delujejo močneje. Sami zase ne verjamem, da imajo kakšen vpliv, sicer bi bilo dovolj, da bi si pod blazino dal karcelo knjigo. Ali da bi vam tista gospa kaj izmerila ob knjižni polici, na kateri je bila knjiga.

 

Meni se zdi najboljše vodilo - zaupati sebi, zaupati svoji notranji presoji, - občutku, kaj je zame dobro in kaj ni.(pa da ni drugemu v škodo) Ne glede na to, ali rišem vilinski znak, vlečem tarot karto, vržem I-ching (tudi to rad včasih naredim) ali kupujem nek stroj ala masažni aparat, elektromagnetno blazino, glineno piramido... Negativnih afirmacij pa v simboliko niti ne bi hotel vcepljati.

 

(Mogoče lahko ljudi, ki se ukvarjajo z drugačno simboliko, drugimi vrstami sibmolov, simbolika vilinskih simbolov vznemirja. Kabi mi je enkrat deloval kar nervozno.)

 

P.P: spomnil sem se, da sem na veliko krajih videl solno svetilko, povsod mi je delovala prijetno name. Eno sem dobil v dar, jo prižgal in takoj me je začela motiti. Kasneje sem jo še nekajkrat prižgal, pa me je vedno nekaj vznemirjalo. Ravno prav, da raziščem, ali je to zaradi kraja postavitve, karkoli, zakaj nimam dobrega občutka ob tem. A ni zanimivo. Poskusim tudi tako, da jo odnesem nekomu drugemu, ki jo že ima, in učinek poskusim tam.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojla,

 

jaz imam doma solno svetilko in me ne moti, res pa je , da jo ne prižgem velikrat, to svetilko je moja mami dobila v dar od nelke prijateljice, in mami je tudi motila, tako da jo je ppol men dala, prav tako pa njeno sevanje moti mojo prijateljico, jo prižge za nekaj ur,ta se prostor sčisti, pol jo pa ugasne, je rekla da jo ponoči moti , če je prižgana, jaz ponoči mam itak temo....jaz mislim, da to občutijo bolj tisti ljudje, ki so sensibilni za te energeije in jih zlo čutijo, kot np. moja mami, prjatelca malo manj....

Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'čer xDDx xrosex xrosex

hvala za vaša mnenja, sem vesela, da mislimo podobno. sicer pa, če tako razmisljaš... tudi abeceda je sestavljena iz simbolov, iz črk x!x x!x . vsi pa se zavedamo kašen močan vpliv imajo napisane besede na človeštvo ali na posameznika xyesx . torej so črke bela (lahko tudi črna) magija. jih bi bilo mogoče dobro prenehati uporabljati? x;)x

z ljubeznijo

pjotra xsrcbumx xsrcbumx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Kje je borism?! Pa zakaj se ravno dons ne odpre stran z albumom?! :V:
Brez skrbi, borism je gotovo nekje aktiven, čeprav tega ne vidiš. Aha zdajle se album v redu odpira.

Liu, sem se spomnil ene prigode v zvezi z vilinci. Kakšno reč zaradi njih vidim malo drugače, kot bi jo sicer. Enkrat sem srečal eno gospo, pri kateri me ni presenetilo dejstvo, da ima brčice, ampak to, da ima te brčice skrbno urejene. Čisto drug pogled na isto reč, nenavadno na nenavaden način.

 

Ah, pri vilinskih znamenjih je fino, če opustim vsa pričakovanja in predvidevanja kako in kaj me bo pripeljalo k želenemu cilju ali uresničenju želenega namena. Bolj ko se prepustim, boljši je rezultat.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A mislite, da je kaj slabega, če Borisma ni toliko tukaj gor, pa ga pogrešate?

Ne bi rekel. Bom pa sam potegnil kak simbolček!

 

Lep znakec, Zvestoba imenovan, pa si mislim - kaj sem nezvest, ali meni kdo nezvest, kaj mi bo? Aha, bodi zvest samemu sebi, med drugim. Le kako boš zvest drugim, če nisi prvo sebi?

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zvestoba_ARIDAN_ALD.thumb.jpg

 

Tako, pince-punce, a ni dovolj, da veste - Boris JE ... pa zakaj bi mislile, da niok, če se ne javi?

 

Boris, vse dobro, kjerkoli že si!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako, pince-punce, a ni dovolj, da veste - Boris JE ... pa zakaj bi mislile, da niok, če se ne javi?

No, to ni več smešn, tko da lohk nehaš. :vragec:

 

Zakaj nas pa ne bi smel skrbet zanjga, če ponavadi JE na forumu. Pač, dolgo ga ni blo. Sej to res ne pomeni, da je na pol mrtev, samo skrbi nas pa vseeno lahko, a ne? Al je prepovedano izražat skrb do nekoga, ki ti je prijeten? Se opravičujem za moje zverinsko čustvene izpade v zvezi s pogrešanjem Borisam! :vragec: Jao! xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Jao! xrolleyesx

No, to ni več smešn...Oh, meni torej ne privoščiš veselja, da se danes vsaj za hip nasmehnem ob dveh besedicah ločenima s pomišljajem; a sem koga užail s tem? Dej napiši no, kaj natančno ti ni prav pri tem? Sploh se je začela sezona pinc, potic, zlatega kruha, Tonetovega kruha in še kaj! A ni danes začetek veselega decembra? x:Xx

 

Zakaj nas pa ne bi smel skrbet zanjga... Nič ni narobe, če vas skrbi zanj. Vprašati se je treba, koliko te skrbi zase. Rečem ti, da ti ni treba biti strah zase, da te naj ne skrbi zase... xsrcbumx

 

Se opravičujem za moje zverinsko čustvene izpade ... En pobož! Najbolj si sama tista, ki boš trpela zaradi takih izpadov! xsrcx

 

P.P. (....... to je samo namišljena sled misli, ki sem jo poslal v eter....)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, meni torej ne privoščiš veselja, da se danes vsaj za hip nasmehnem ob dveh besedicah ločenima s pomišljajem; a sem koga užail s tem?

 

Vprašati se je treba, koliko te skrbi zase. Rečem ti, da ti ni treba biti strah zase, da te naj ne skrbi zase... xsrcbumx

 

En pobož! Najbolj si sama tista, ki boš trpela zaradi takih izpadov! xsrcx

 

P.P. (....... to je samo namišljena sled misli, ki sem jo poslal v eter....)

 

Ah, seveda ti ga, ampak sva oba zadost brihtna, da se ve, kaj si s tem mislil.

:o|o:

Zase me pa včasih skrbi, sam sem se navadla mislit pozitivino,da nekako bo že šlo. :palec:

 

Sej ne trpim, samo izražam skrb za soforumovca. x:Ix

 

Še dobr, da se lohk na namišljene zadeve izgovarjaš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje dni se malo težek ane. A se naj delam, da nisem? Ne, drugače bo treba.

Grem gledat za kak vilinski znak lahkosti.

 

V tem Borisovem krasnem in čudovito zasnovanem a še vedno dovolj preprostem albumu sem našel :

 

Lah-kot-nost http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Lahkotnost_TAIR_LAHIRI_001.thumb.jpg TAIR LAHIRI

 

No, popoldan grem nekam v težek sneg...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...