Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Borism,a ti res tko skrivnostno delujem... prijateljica (Aurora)rabi ta simbol, pa sem samo želela preveriti če je pravi, ja no xrolleyesx

in kaj me naj bi mučilo.... mogoče to da grem likat :xx!: drugače se pa prav super počutim s svojimi čudeži v teh dneh xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem pa oprosti Selene, če si pa bila tako nedorečena ali skrivnostna, če je za Auroro je pa to drugače(prosim, prenesi ji moje pozdrave!).....žal nimam izkušenj s tem tvojim omenjenim znakcem, saj ga v tem trenutku niti ne najdem, pa tudi spisek imam po slovenskem abecednem vrstnem redu, vidim, da si moram takoj urediti še po indijskem.....mogoče bi bil primeren za tole zamero ključ

"bratstva"- OLAI RAV!

Pri likanju pa uporabi "obvladovanje časa" in "navdušenja"....lp, Borism x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pardon, saj sem našel, ja to je kul simbol za zamere( ULUR BARO), ali če te kdo izda, je pa podoben simbolu spomina, le na sredini je malo razlike....se razumeva, oseba postane bolj pretočna za vse zamere, pa tudi ostale poleg nje....življenje se naj bi v trenutku spremenilo na bolje....zdaj ti je jasno, mogoče bi prihodnjič le ostranila kanček skrivnosti v teh temah....lep večer Selene x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strelka, Selene in ostali…………… Simbol previdnosti: »ENI LAVA«

Pri uporabi se znebimo raztresenosti, ko meditiramo prosimo, da nas varno pripelje želenemu cilju, izognemo se možnim pastem, zlobnostim, slepilom in pomaga pri razglabljanju negativnih misli. Dobro je, če ga imamo s seboj na nevarni vožnji, planinarjenju, plavanju, nasploh pri adrenalinski športih. Če se vam obeta sestanek z sumljivo osebo, zmenek na slepo, pa tudi pri podpisu poslovnih pogodb, pa vas znal odvrniti pri sumljivostih.

Izostri nam čut, kdaj se moramo umakniti, ali postopati bolj previdno. Z njegovo pomočjo se zna izboljšati modrost, intuicija in preudarnost. Na koncu nas pa tudi obvaruje na srečo bolestne previdnosti. Torej je to, kar vsestranski simbiol!Toliko o smiselni uporabi ključa previdnosti. Lp, Borism

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eni Lava, mi bo še hudo prav prišel. Hvala Boris x:)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, pa obilje nosim v denarnici. Danes ga obnovila, narisala z rdečo barvico na rumeno podlago. Je prišla včeraj sestrica k meni malo na klepet in pol ure sam jamrala kako je brez denarja. Jo poslušam, pol ji pa ponudim simbolček, čes to bo zagotovo pomagalo. Je mislila, da sem zmešana :o|o: , sem ji rekla, da škodit pa res ne more, ane?
strelka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najtežji praviš, tale ŠIR TRIN, saj je res, ampak poleg vsehkor uporabi simbol harmonije in učinkovitosti!!!

Točno, ti si v vrtcu, otroci so po mojem še bolj dojemljivi v tem življenskem obdobju za takšne stvari. Upam, da uporabljaš OGAN LIR-red stvari, misli, čustev,..... ko nočejo pospraviti x!x , ali se jim enostravno ne da, tega moraš narisati nekam v igralnico, pa opazuj reakcije....saj sem že večkrat ponovil, da so mi zato všeč, ker nobenemu ne škodijo, ker je v našem okolju že toliko škodljivosti.....lep večer Strelka x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro Jutro x:)x

 

evo včeraj sem šla k prijateljici sva z nihalom preverili kamčke...in 2 za katera sem jaz bila 100% da sta ok. je nihalo pokazalo, da nista...

Potem sem pa včeraj narisala na podovgovat in večji kamen simbol LJUBEZNI...vse okoli nejga pa so manjši kamni s simboli ČUTNOST,KOMUNIKACIJA,RAZUMEVANJE, UČINKOVITOST,HITROST...ž

zmanjkal mi je kamnček na katerega bi narisala simbol pustolovščin...ampak ga bom dodala ob nasladnji polni luni x:)x .

Borism...zdaj pa me nekaj zanima...ker so kamni sive barve (večina), in jaz sem prvo začela risat z rdečim alkoh. flumastrom je bilo kar temno...potem sem šla čez simbol ljubezni še z modrim in sem videla da je lepše...Tako da sem na koncu obrnila kamen in še nekrat narisala samo z modrim in dodala še ime simbola...a je to kaj narobe ker je na drugi strani malo sfaulan...bolj temna barva xrolleyesx x?x

Pa še tole...simbol čutnosti je potrebno narisat z modro, vijolčno, ali oranžno barvo...jaz sem ga narisala z modro...ampak kot pravim ni barva čisto modra...zelo povleče na zeleno...pa me skrbi da ni ok :sori: x?x Kaj ti misliš x?x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Sončk!

 

Zaradi česa tista dva kamenčka nista bila primerna x?x

 

Malo sem se nasmehnil, ker si uporabila ime "sfaulan", kaj si ti kaj športnice ali pa to tvoj fant x:Dx . No saj ni pomembno, ampak ime za morebitni zmazek je menda to x:Dx .

Sončk, če je res podobno zmazku, bolje vrži stran in nariši novega, ker bi znalo biti neuporabno. Že večkrat sem takole narisal, pa se mi zdi, da se potem ni nič dogajalo ali pa je bilo dogajanje kot zmazek :xx!: !Nariši prostoročno, po svojih zmožnostih, tu sem pa prepričan, da res vsak zna!!!!

Glede barv...modro...zeleno, potem pride ven turkizno modra, pa ni pomembno, predstavljaj si, da energija kroži po teh barvah, zato črna ni primerna, ker vemo, kakšen prevodnik je....nikakršen, nasvet...uporabljaj žive barve....od zelene, zlate, oranžne, modre, itd.

Torej tvoja kombinacija je čisto OK x!x

Lep dan tebi in tvojim x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok. borism, bom potem raje tist kamen odstranila...pa tok mi je bil všeč...res...

Kot se poznam bom verjetno zdaj ko ima eno izkušnjo več z kamni in risanjem na njih...verjetno nabrala nove...in jih bom ponovno pobarvala...tokrat res z živimi barvami...bom šla pogledat katere barve se na kamne dobro primejo...ker teli flumastri pridejo vn čisto bljek x:)x .

Rabm čist ŽIVO rumeno...pa ŽIVO rdečo...uno da ti pade v oči...to mi je všeč...tele moje barve pa pridejo vn čist tmne...

Tako da naslednja luna je moja x;)x .

Pa tok sm si že želela met tele simbolčke na kamnih...

Aja še tole...tist kamn k sm ga tkole sfaulala x:)x ...je bilo takole...prvo sem ga risla z rdečo...ker pa sem videla da rdeča ni kul...sem šla čez simbol še z modro...tako da je vse normalno samo da se vidi da je spodaj še ena druga barva...zato pa sem kamen obrnila in še enkrat narisala samo z modro...in na tej strani je zdaj lepo...samo ena barva...

Kaj pa vem...

 

Lp, S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...