Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Včeraj se me je začenjal lotevat prehlad...pred spanjem sem narisala vilinski simbol zdravja OLAN REI...dala sem si ga pod blazino in na vrat....zjutraj sem se zbudila precej boljša, zdej samo smrkam. :palec:

 

Hvala, OLAN REI...pomagaj prosim še nekomu. xsrcx

 

Borism, pozdravljen...tudi tebi lep vikend! xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj se me je začenjal lotevat prehlad...pred spanjem sem ... xsrcx
Včeraj se me je začelo praskati po grlu. Mogoče zato, ker sem se pri -8 preoblačil v planinsko obleko. Mogoče zato, ker sem se pri -12 slekel do golega (premočeno srajco in majco ) in nataknil suho obleko s taisto temperaturo. Zagotovo sem si doma rekel - to ne more biti razlog, da se mi vname grlo. NE POTREBUJEM PREHLADA! To je bilo pred spanjem. Po njem pa zjutraj jovo na novo. Malo praska, pa si mislim - treba je okrepiti PREPRIČANJE. Ponovim geslo "ne potrebujem prehlada" in kot vsako jutro odprem okno, da prezračim sobo. Bom videl. Če bo šlo celo zimo tako. Do sedaj gre.

 

xsrcx :palec:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hitro hitro, prosim, pomagaj mi JUM LARILA, vilinček za zgaditev sporov, ker bom drugače še komu kaj naredila! zmanjkuje mi potrpežljivosti.

prosim prosim, da ne izgubim živcev ta vikend, ker bom ves čas sama s šefico.

saj vem, da hoče dobro, ampak kaj ko noče razumet in slišat da, tisto, kar ona misli, da je dobro, je pravzaprav ravno nasprotno!!!

sploh noče slišat tega kar potrebujemo mi, ampak nam vsiljuje svoje "rešitve", ki so že zdavnaj zastarele in ne pomagajo več nikomur!!!!in uboga starka, ki je stara 74 let sploh ne dojame, da kljub temu, da bi rada naredila še ogromno dobrega, ne more vsiljevat zastarelih idej o vodenju podjetja!!!! in da je čas, da se umakne???!!! ja sicer pa močno dvomim, da bo naslednik kaj boljši :xx!: uf, saj to se sploh ne more dogajati x!x x!x

 

 

saj zato pa prosim tudi vilinčka zamenjave, TUAN MAEL, da hitro zamenjam službo.... nekaj je že na vidiku xcrossfingx

 

hvala!!! xsrcx xsrcx

 

z ljubeznijo xsrcbumx xsrcbumx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

RDja še nisem proslavil v gorah. Prejšnjič sem se preveč gnal in se vrnil preutrujen. Tokrat želim praznovati, slaviti...

 

Res sem si v sredo ponoči narisal Praznovalnik in Brezskrbnik, potem pa se ju odložil na mizo za naslednji dan. V četrtek zjutraj vidim, da naletava sneg. Rahlo me zaskrbi, če bo zapadlo v gorah preveč snega. Pograbim oba listka, si ju zataknem v prsni žep in se odpeljem v službo. Takoj se čutim pomirjenega. Dopoldan se veselim izleta na Viševnik. Vsakemu, ki me vpraša, kam grem danes, povem. Če pa sem vedel in se veselil že nekaj dni! Po eni popoldan opažam, da še nisem nervozen zaradi odhoda. Vsakič preverjam – ali sem pozen – in dobim odgovor, da ne. Ob treh bom šel, si rečem mimogrede. Potem pa hitim z delom, da bi vseeno lahko ušel prej. Ne gre. Točno ob uri odidem skozi vrata in nič prej.

 

Na vrhu sem želel biti pred pol sedmo. Vseeno prvi del poti hodim počasi in veliko slikam. Pogovarjal sem se pri avtu z družino iz Krškega, sedaj se pomenkujem z voznikom teptalca snega. Brezskrbno jo maham navzgor. Za hip podvomim v čas, pa me prevzame praznovanje na izletu. Odprto nebo, čudoviti razgledi, vse to mi je krasna nagrada, tudi če ob času ne pridem do vrha. Odločim se, da na uro več ne gledam, samo še okolico. Narava me ogreva, da mraz čutim samo še v konice prstov na nogah. Moj današnji temperaturni spust sem načrtoval samo do minus 12 stopinj, kar naj bi bilo dva tisoč metrov visoko. Vseeno lahko na vrhu za hip snamem rokavice, tako suh je zrak v višinah. Mrak se je že usedel na Pokljuko, v dolini je noč.

 

Spomnim se, da bom brezskrbno tudi sestopal. Na ravnem med slokimi smrekami se ustavim, da vsaj malo dojamem nekaj gozdne teme. Zadnjič je okoli avta nekaj šumelo in bilo mi je neprijetno. Danes moram preveriti, kaj bi lahko bil razlog. Ni razlogov za to! Danes je skoraj prijetno v gozdu. V temi naredim nekaj korakov, ko se "moram" ozreti. Ko sem se popoldan prvič obrnil, sem ozorl dva velika oblaka. Kaj bom videl sedaj, v temi? Na tleh le ležala moja izgubljena rokavica... Ko sem že pri avtu, v žepu iščem papirčka. Ni ju. Odmislim um, da spoznam - v drugem žepu sta. Čas je, da ju dam ven. Praznovanje je bilo popolno. Nisem si osmislil samo cilja. Vsak trenutek na poti je bil doživet posebej.

 

PIKOzViševnika

 

 

P.P.

Vse dobro, Pjotra! xsrcx :palec: xsrcx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PIKOzViševnika[/color]

P.P.

Vse dobro, Pjotra! xsrcx :palec: xsrcx

hvala x:Xx saj so vilinčki na delu x^x in seveda vsi vi z dobrimi mislimi in željami. hvala še enkrat xDDx xDDx xsrcx xsrcx

 

pozdravček in lep izlet!

 

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pjotra, kar pogumno naprej... xsrcx xrainbowx xokx

borism!!!! a se vračaš na pomlad? jupiiii :hepko:

in seveda hvala za lepe misli. xDDx

no sicer je pa šefica že tukaj. vilinčki so poskrbeli, da je prišla od frizerja in sem lahko prebila led tako, da sem jo pohvalila, ker ima lepo frizuro in da ji paše x;)x pa je takoj postala malce bolj dovzetna za kakšen predlog, meni pa se je vrnil nasmeh na ustnice, ker me vilinčki imajo radi in mi pomagajo, da znam tudi človeku, s katerim imam konflikte, nameniti prijazno besedo in nasmešek.

hvala, vilinčki :kiss:

 

z ljubeznijo xsrcx xsrcx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok!

dan je minil mirno in brez sporov s šefico. hvala vilinčki! xDDx

 

zdaj pa vas še prosim, mi daste moč upanja (ARVEN DOR), da sem naredila pisni izpit... in če sem ga naredila, mi prosim jutri pomagajte še na ustnem (PIL AREI, KE-LIN, NIA TAR in TIR KAIRI) hvala hvala xsrcx xsrcx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj pa vas še prosim, mi daste moč upanja (ARVEN DOR), da sem naredila pisni izpit... in če sem ga naredila, mi prosim jutri pomagajte še na ustnem (PIL AREI, KE-LIN, NIA TAR in TIR KAIRI) hvala hvala xsrcx xsrcx

pjotra

hvala, vilinčki :kiss: :kiss: :kiss:

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx :palec:

To sem čakal! (da je vse v redu...)

...in seveda hvala vsem za lepe misli. so pomagale. :palec:

...saj, ko se po štirih letih premora odločiš, da boš nadaljeval študij, je potrebno poleg ogromno energije, volje, vilinčkov in angelčkov tudi zvrhan koš pozitivnih mislih tudi od drugih... xsrcx xsrcx xsrcx

z ljubeznijo, xsrcbumx xrosex

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljeni................................kateri simbol mi svetujete naj uporabim, da bom izbrana za službo - razgovor sem imela dva dni nazaj :inocent: ...............................lp

 

 

polona xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljeni................................kateri simbol mi svetujete naj uporabim, da bom izbrana za službo - razgovor sem imela dva dni nazaj :inocent: ...............................lp

polona xflirtx

jaz bi na tvojem mestu uporabila ČEI ANJI in TIR KAIRI .in seveda tudi jaz držim pesti xcrossfingx

v borisovem podpisu pa imaš link, kjer je sestavljena cela kartica za iskanje in opravljanje posla...

 

z ljubeznijo xsrcx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz bi na tvojem mestu uporabila ČEI ANJI in TIR KAIRI .in seveda tudi jaz držim pesti xcrossfingx

v borisovem podpisu pa imaš link, kjer je sestavljena cela kartica za iskanje in opravljanje posla...

 

z ljubeznijo xsrcx

pjotra

 

 

hvala..........za nasvet ter želje..........................res si želim te službe.....ter tudi čas bi že bil,da se premaknem naprej.........................pri borisum sem si pogledala vendar se mi zdi,da je njegova kartica namenjena bolj ljubezenskim ali pa prijateljskim zmenkim oz. srečanjim..... ..glede na to da vsebuje simbole, kot so, harmonija, brezskrbnost, romantika ,ljubezen, srečanje, iskrenost, užitki...........se pa popolnoma strinjam z uporabo ČEI ANJI, ter TIR KAIRI...mislim pa da bom dodala še simbol RIA MUI (simbolizira hitri preboj proti željenem cilju-škoditi ne more x;)x )......................

 

lp xflirtx polona

 

ps. nekaj me še zanima,če kdo ve..pri borisovih simbolih, je pogosto od neke jasnovidke jasmine reklama.........tema se bolj navezuje na angele saj dela z angeli ali pa pod temo vedeževanje..ampak sprašujem tukajle, zaradi mesta na katerem se nahaja ta reklama....torej ali ima kdo kakšne izkušnje z njo.................

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala..........za nasvet ter želje..........................res si želim te službe.....ter tudi čas bi že bil,da se premaknem naprej.........................pri borisum sem si pogledala vendar se mi zdi,da je njegova kartica namenjena bolj ljubezenskim ali pa prijateljskim zmenkim oz. srečanjim..... ..glede na to da vsebuje simbole, kot so, harmonija, brezskrbnost, romantika ,ljubezen, srečanje, iskrenost, užitki...........se pa popolnoma strinjam z uporabo ČEI ANJI, ter TIR KAIRI...mislim pa da bom dodala še simbol RIA MUI (simbolizira hitri preboj proti željenem cilju-škoditi ne more x;)x )......................

 

lp xflirtx polona

 

ps. nekaj me še zanima,če kdo ve..pri borisovih simbolih, je pogosto od neke jasnovidke jasmine reklama.........tema se bolj navezuje na angele saj dela z angeli ali pa pod temo vedeževanje..ampak sprašujem tukajle, zaradi mesta na katerem se nahaja ta reklama....torej ali ima kdo kakšne izkušnje z njo.................

ne ne ne, ti si šla na kartico za srečanje-sestanek. ti pa moraš eno stran naprej (torej na 2) in tam je zadnja kartica, če se ne motim - iskanje in opravljanje posla. tole uporabi. ta je bolj primerna.

 

glede reklame - ne vem o čem govoriš, se še nisem zavzela. morda zato, ker tega ne potrebujem. doma imam angelske karte in če potrebujem kakšen odgovor na moje vprašanje, si pomagam s temi kartami...

 

lepo se imej, x:)x

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8): sem vidla ja ,da je še ena stran kombinacij.............mogoče bom še kakšnega od tam dodala kot so šel kahaja, nisa lumi, hag razal, karda ran................

 

 

 

lp xflirtx

 

p.s. za ke lin pa nisem našla pomena,tako da :sori:

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KE LIN je komunikacija. x;)x

 

 

oo pika pikica xDDx .......kako je kaj s teboj, vidim nova fotka :) .. samo,da se je na prejšni se je več videlo..;).................................hvala za informacijo

 

 

lp xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, boris, se je spomnis, a? Sej se nisem obrnila stran, ampak mi je vseč, ker je nežna in mi pase trenutno. x;)x

 

Posebej za vilince sm si kupila rumene, oranžne n temno modre kartone in srebrn ter rdeč flomaster....zdej me pa čaka delo....bom narisala sama vse simbole na kartice, da jih bom imela vedno pri roki. x;)x x:)x

 

AMAR NAT. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo tudi sama sem razmišljala podobno,da si bom nabavila barvne kartone..in narisala svoje kartice teh simbolov........................ker jih zraven kandelarja nisem bobila :(......................sam še nisem tako daleč :)).......

 

nekaj vaju moram vprašati ali pa koga drugega :))......če bi imela te simboljčke narisane na kartončku ter vsak dan enega na slepo izvlekla ter ga imela skozi dan pri sebi - bi ta simbol deloval enako, kot če bi si ga pravkar narisala ?

 

lp xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...