Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Ja, smo kar padli v tele simbole, se mi zdi.... Fina zadevica, jaz osebno sem sigurna, da funkcionira karkoli v kar verjameš, pa več pozitivnih misli ko imaš o določeni zadevi, hitreje boš na cilju.

 

Si pa ti Boris ti vidim ornk zapopadel tole, dobro poznaš te zadevice. Jih ti tudi sam uporabljaš ? Jaz tako občasno, ker imam eno bolj dolgoročno zadevo zdajle v mislih, nisem glih na tem, da bi imela potrebo po vsakodnevnem risanju, je pa krasno tule prebirat temo, kakšni simbolčki pridejo v poštev za kakšne zadeve.

 

Ja lep dan vsem, pa naj vsem Vilinci oddelajo x:)x x:Xx x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no pa mogoče še nekaj...Vojko mi je predlagal da naj si vizualiziram kot da že delam v tej službi in kako se imam dobro...skratka kot da sem že sprejeta in že delam tam...

 

Hvala tudi tebi Janak ker si mi navedla še dva simbola x:)x

 

Ma zdej pa more bit pa konc..sm zih da bo x:)x

 

Lp, S

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja, hja poznam tako tako, sicer se mizdi, da se skupaj nekako učimo, seveda včasih prakticiram in sem skoraj vedno pozitivno presenečen, glede izkušenj pa ne bom veliko pisal tule, ker se mi zdi, da bi še lahko kdo kaj več povedal, oziroma vi vsi, ki pokukate v tole temo x:Dx sicer bomo že ob priliki kaj več, definitivno pa delujejo, ali lepše napisano pomagajo v dobro vseh, kar me zelo veseli...lep dan x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala tebi stankaa in seveda borism tudi tebi..

 

Hvala in se slišimo jutri, ko sporočim izzid x:)x

 

Uživajte v preostanku sončka x:)x .

 

Lp, S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončk ta zgornja dva sta izven knjige, sedaj pa ta dva, ki sta v knjigi in jih vsekakor tudi jutri uporabi, se opravičujem, ker so tako narisani, kot mi izpadem žal ne radiram in ne prerisujem, verjetno bo kateremu slikca še bolje uspela, pomemben je osnovni pomen....lep dan, Sončk, tebi pa držim pesti, če ti slučajno ne uspe. vedi, da bi šla iz boljšega na slabše, vesolje že ve vnaprej, Borism

 

 

Nov začetek: ILUR DANAI (eden najenostavnejših znakov za risanje)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no saj vem borism...vsekakor je vsaka stvar za nekaj dobra...pa čeravno nam je včasih v takem trenutko ko nam nekaj ne uspe težko...pa pride nekaj boljšega...sigurno...če to ni tisto kar jaz potrebujem...potem je bolje tako da se ne uresniči...

 

Veš kaj me še zanima...ali mogoče veš za te vse simbole ki sem jih jaz napisala da jih bom narisala in te štiri ki sta jih vidva z janok predlagala...je pri katerem zelo pomembno da ga narišem prav z določeno barvo?

Jaz sem namreč nameravala narisat jih na kos belega papirja z zlato barvico?

In seveda jih bom dala v žep...ali pa kar v denarnico...

 

Bo to ok??

 

Havala in LP,S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj me še zanima...ali mogoče veš za te vse simbole ki sem jih jaz napisala da jih bom narisala in te štiri ki sta jih vidva z janok predlagala...je pri katerem zelo pomembno da ga narišem prav z določeno barvo?

Jaz sem namreč nameravala narisat jih na kos belega papirja z zlato barvico?

In seveda jih bom dala v žep...ali pa kar v denarnico...

Magelan Ro je fino če narišeš z rdečo ali zlato barvo, če znaš vizualizirat si pred meditacijo nariši tale znakec s prstom pred sebe, obvezno pa definiraj točno kaj si želiš...

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to al znam al ne zanam vizualizirati..ne vem...jaz se sprostim in skoncentriram misli na svojo željo in si predstavljam kako se dovije stvar...

 

No bom pa vsekakor si tale simbolček narisala s prstkom predno začnem...

 

Hvala JanaK in lep dan ti želim.

 

Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ste vidve Sončk in JanjaK v "žlahti", po mojem morata biti, šele sedaj mi je kapnilo, gledam samo na vajini ikonci x:Dx

 

 

Sončk posebej zate je smer poslovnega uspeha, da si obrnjena proti "JV"-JUGOVZHODU, to je tudi smer za učenje in najbolj ugodna za zdravje......kar počneš dlje časa bodi obrnjena v to smer, smer za družinsko srečo je zate proti VZHODU(spanje, hranjenje....), če imata oba z partnerjem podobno smer tule, se gleda na partnerja, ki prinese več denarja v hišo!!!.....isto smer bogastva pa proti SEVERU. Svetujem ti, da se izogibaš spanja z glavo proti zahodu in ostalih dalje trajajočih opravkov, da si obrnjena proti zahodu, ker boš v te zahodne smeri manj ugodna, sposobna, zadovoljna..... obrnjena proti vzhodu pa maximalna... :palec:

Upam, da se boš znala orientirati, samo za info, sonček vzhaja na vzhodu, sedaj bo pa na zahodu, ta smer, ko gledaš sedaj proti soncu je zate manj ugodna. Tolk o tem. Še enkrat ti želim vse idealno ob jutrišnjem dnevu in nasploh v življenju, lp, Borism x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No Sončk (maš tak simpatičen Nick), če to zmoreš, potem znaš vizaulizirati, ja. Odlično, takole kot si opisala naj bi funkcioniralo...

 

Kar prstke pa simbolčke uporabljat ja x;)x .

 

Obožujem Sonce x:)x x:px

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In seveda jih bom dala v žep...ali pa kar v denarnico...

Bo to ok??

Havala in LP,S x:)x

Kot sem razumel vilo Marjetko, narisanih simbolov ne smemo nostiti v denarnici (razen tistega za denar...), drugače pa kjerkoli pri sebi, da je le znotraj aure xsrcx

Pomembna je energija, pozornost, usmerjena med risanjem znaka, izbira barve papirja je individualna, mislim pa da tudi barvice. xsrcx

Se bo že našla xwitchx in še kaj napisala o tem.

LpP x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o madona za tole pa res rabim kompas x:Dx ...

No bo probala čeprav moja orientacija je za en drak...po domač povedan x:Dx .

 

No sej če gledam proti soncu naj bi bil to potem zahod x?x ...kar pa ni ok. zame... vzhod je zakon...se pravi ravno nasprotna smer od sonca...

sem prav razumela... x?x

 

 

Lp, S

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi lahko prosila slikico 'komunikacije' ? Nimam nobene moznosti, da bi pogledala v knjigo tukaj...

Pa se mi zdi, da bi mi zelo prav prisel.. za zacetek bom poskusila s samozavestjo, samo to ni to...

 

Hvala!

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wow, borism, ti to sam rises in potem skeniras? Ful lepo! Kako mas pa pri sebi urejene simbole, ki jih ni v knjigi?

 

Narobe sva se razumela prejle, enkrat si narisal simbol hrane (vsaj jaz sem razumela, da je hrana). Ne hujsanje. Krogec na vrhu, navpicnica, na dnu na glavo obrnjen trikotnik. Na sredini navpicnice je pika, ki jo levo in desno oklepata lunici..... tako izgleda ta simbol. Zdej pa res vec ne vem, kaj pomeni.

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o ne morem verjet...zdej so me pa klical iz tele službe v kateri delam sedaj že 4 leta...in so rekli...

 

kaj ti moramo ponuditi da boš ostala...in to že četrtič...spoloh ne vem več kaj naj naredim...

No definitivno bom šla na razgovor jutri in to če dobim...grem 100%.

Ampak kako pa naj nekomu k sm mu že 4 krat povedala da delo ki ga opravljam me ne veseli...on pa še vedno sili in sili...pa da lahko kaj drugega delam...samo naj povem...ampak kaj ko mi da možnost delat samo v računovodstvu, no še del kontrolinga...to pa je zame :xx!:

 

O res ne vem...

 

Upam da mi jutri simbolčki pomagajo...

 

Lp,S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...