Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Ribica Katja, seveda jaz sproti narišem, potem, ko se pa recimo zmučka, ga odvržem in novega narišem, sicer pa mi včasih ne uspe popolnoma prava oblika, pa le toliko, da vidite, kako naj izgleda ključ.

Tisti tvoj simbol za hrano je pa ETA KIVA, ne vem, če sem ga že prilepil gor, bi tudi moral gor ostati, sicer ti ga pa lahko še enkrat pošljem, je pa namenjen, da smo pozorni na zdravo prehrano, nariši ga pač na prehrambeni izdelek.

Lep večer x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strelka, kako kaj disciplina in red x?x x;)x

 

Sončk, tole je prvenstveno zate, je pa tudi koristno za druge...

 

Tule vsem v poduk, ki ne veste, kje je sever, jug, vzhod in zahod, pa nimate kompasa ali se ne spoznate nanj….ravno sedaj pri začetku pomladi sonce ob 6 uri vzhaja točno na 90 stopinj azimuta(kot!),(SEVER je 0 in 360 stopinj, JUG pa 180 stopinj), zahaja(ZAHOD) je pa na 270 stopinj.

Pravilnost smeri boste najlažje določili sedaj ob začetku pomladi ali v jeseni ob njenem začetku, ko je sonce spet na 90 stopinj, med drugimi termini pa naredi celo četrtino kroga od 360 stopinj, kar pomeni, da zna vzhajati od smeri SV do JV. Npr. 21.06 bo vzhajalo na 53 stopinjah, medtem ko 21.12 bo vzhajalo pri nižjih lokih nad obzorjem pri 123 stopinjah!

Da ne bom preveč kompliciral za nevedne, kateremu je ugodna smer v življenju npr JV, si lahko sedaj zjutraj določi navidezno smer med VZHODOM in JUGOM, to je JV.

Tole sicer ne spada v tematiko o vilinskih ključih, ampak vendar ima neko povezavo.

Lep pozdrav, Borism! x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinski ključ »prijaznosti«: ILON BAR

 

Tale je zelo dobrodošel simbol, ki nas naredi prijazne, pa tudi ostale okoli nas.

Prijazni ljudje so veliko bolj uspešni, zdravi,zadovoljni….

Sam sem ga že preizkusil v trgovini, kjer sem poznal že par takšnih »neprijaznih« oseb in stvar se je ob nekajkratni uporabi začuda spremenila na bolje. Tudi recimo v službi mi je koristil, čeprav nimam nekih težav, ampak recimo zelo zanimivo, ko pride tuja oseba v prostor in ponavadi mene kot prvega začne kontaktirati, pa čeprav bi imela možnost koga drugega tudi. Tu se vidi, kot, da neznanec to energijsko čuti, kot sem pa že enkrat omenil, je imela sodelavka večkrat težave z neumesnim zbadanjem kolegov in ko je poskušala s tem ključem, začuda ti kolegi so prišli do nje(ona ga jeimela v žepu!) kot ponavadi in je pričakovala spet podoben negativen scenarij in glej ga, da ti kolegi so bili pri besednem napadu enostavno zablokirani, sploh niso mogli izreči nobenih besed in se je potem to zelo hitro uredilo, čeprav je trajalo par let.No, to je le ena iz mnogih izkušenj, mogoče imate vi še kakšno boljšo, ali pa šolarji, ga lahko uporabljate, če vas tovarišica noče razumeti, domišljija naj deluje….lep pozdrav! x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutro borism x:)x

 

 

včeraj sem narisala simbole in jih dala zvečer pod povštr...ne vem al sm zaradi tega tako slabo spala...samo skoz sm se vrtela...potem pa sem šla spat na drugo polovico postelje, kjer pod povštrom ni bilo simbolov in sem po parih minutah zaspala do jutra...

Saj ne vem mogoče je bilo to samo v moji glavi...

 

Imam narisane simbole in sicer brez imen samo simbolčke...dala pa sem jih zjutraj na v žepek srajčke tam na uno stran k je srčk x;)x .

Ko smo se včeraj nekaj pogovarjali da ni ravno ok. če je simbol v žepu, da je bolje da je čimbližje čakram...

 

Bo ta namestitev ok??

 

Hvala in LP, S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BorisM, najlepsa hvala za 'komunikacijo'! Saj vam sledim po malem ves cas tule, samo bolj berem, kot uporabljam..

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo jaz poročam o razgovoru za službo...moram rečt da je šel razgovor res dobro čez...simbolčki so pomagali...kar pa je druga stvar pa je ta, da meni odnosi z ljudmi in seveda s tem tudi v službi pomenijo veliko...da se dobro razumemo, da se lahko kdaj tudi pohecamo...

In kot je meni povedal ta gospod ki je sicer v podjetju od avgusta 2003, so tu odnosi zelo napeti...se med seboj ne razumejo...

No in potem ko sva končala midva razgovor sem šla tudi do gospe ki je v tem podjetju že 12 let...in tukaj se je takoj pokazalo nezadovoljstvo...gospa je bila videt tako nezainteresirana, nisem mogla verjet...resnično...

 

Uf res ne vem kaj narediti...rda bi se prav odločila...sicer ni še rečeno, da se bodo odločili zame...ampak, če se določijo...res ne vem kaj naj naredim...želela sem si tele službice...ampak ne za ceno mojih živcev in slabe volje...

No saj ne vem mogoče bi mi pa vseeno bila ta služba izziv...pa bi mogoče lahko z vilinskimi simbilčki zelo pomagala z odnosi...kaj pa vem...upam da se prav odločim...kater simbolček naj si rišem borism, da se bom prav odločila x?x .

 

Hvala in Lp,S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončk pozdrav!

 

Sedaj si pa v dvomih, kam in kako x?x

Trend uspešnosti podjetij se spreminja,če je pa kolektiv še nezdrav po vrhu, je pa tudi težko.

Kar vztrajaj pri teh ključih, mogoče bi dodala le ključ "notranjega vodnika" in "cilja", da boš dobila taprav instinkt.....lep večer pa vsem, ALIANA, tebi pa le v nasvet, kar uporabljaj, boš videla kaj kmalu razliko....ciao, Borism x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strelka in Borism, hvala vama! Tega sem mislila ja! x:)x

 

Borism, sej to mi je blo cudno, tudi tistega pritekanja denarja ki si ga 100 % ze dal gor nisem nasla..... Strelka je sprasevala po njem in sem hotla napisat na keri strani je....pa ga ni. x?x

 

Se enkrat hvala!

 

 

Drugace pa sem vceraj uporabila simbol zadovoljstva....... ma sm bla dobra..... x:Dx sem se tko dobro pocutila v svoji kozi...... se nove uhancke sm mela.... x^x lepo lepo, zelo zadovoljna. x^x x8Dx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Sončk!

 

Kar samostojno ju nariši na papirček in boš dobila napotek(mislim na "notranjega vodnika" in " cilj").....tudi drugim recimo dodaj tale znak cilja.....recimo za bogastvo, narišeš cilj + bogastvo, za zdravje, narišeš zdravje + cilj, itd.....lep dan in vikend vsem, Borism

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hoj,

 

sem čez vikend pogledala, pa v knjigi ni tegala notranjega vodnika in pa cilja...

Kaj ju imaš mogoče ti borism?

 

Hvala in LP, S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooo, hvala, hvala... ma sem se namatrala s slikico, predno sem uštekala kako jo gor prilepit (vmes ene štirikrat izbrisala :o|o: )

 

Ja, Boris z redom kar v redu. Res. Še tisti otroci, ki niso ravno pospravljali, zdaj kar pridno pobirajo igrače. Celo bolj umirjeni so, tako da sem kar zadovoljna. :palec: x:)x

strelka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za mnenje, kar pomeni, da si v redu narisala in postavila na dobro mesto, jaz sem dal sodelavcu ta simbol, ker ima več otrok in nikakor jim ne gre od rok pospravlajnje (kateremu otroku se pa pri teh letih ljubi, tu jih zagovarjam x:Ix ) in začuda je rekel, da so zagnani in urejeni postali....zanimivo, ni kaj......glede fotke je super, sedaj pa kar po istem postopku, oprosti, jaz te že pričakujem v temi "moje fotke" sedaj ko znaš limat! Oprosti tu se šalim, to je pa resnična tvoja volja in ne bom uporabljal simbolov za preprečivanje......lep večer še naprej Strelka x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem vilinckom! xrosex

 

Mene zanima, kako shranjujete simbole iz Novic - kako potem najdete tocno tistega, ki ga iscete?

 

Mi lahko kdo svetuje, kateri simbol naj uporabim za odgovor in pa kam naj ga dam, ce zelim prejeti odgovor preko interneta, ampak ne uporabljam vedno istega racunalnika....?

 

Lep pozdrav od xgoldfishx

 

xflirtx xloveyx xDDx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav!

 

Najbolje si jih je prerisati na kakšen večji format lista in to po abecednem vrsten redu, da ga lažje najdeš, ali pa vsaj po vrstnem redu po indijskih imenih.

Na nek drug list ali mapo pa si napiši bistvo iz vsake priloge Novic, pa tudi po nekem vrstnem redu ali kar priloge v neko svojo mapo shranjuj. Katja, kaj nimaš nič domišljije ali idej x?x

To je moj način, lahko, da še ima kdo lažjega in bolj enostavnega.....bova videla po komentarjih, sicer če nimaš reda okoli tega, poznamo znak reda stvari, misli, čustev....lep večer x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf....jaz sem se prebila skozi vse tele strani, pa sem vedno bolj zmedena...

toliko simbolov, pa toliko vprasanj :eek: :sori:

ma ne vem, ce jaz sploh kaj prav delam!!!

se mi ni kaj dosti se zgodilo, pa nisem vedela, da je treba trikrat prosit, pa potem z doloceno barvo za dolocene zadeve, pa zahvalit se ( no, to itak, v bistvu...to bi ze naredila sama od sebe x:)x ).

cisto sem v konfuziji, kar ne vem, kaj bi bilo za kaksno situacijo najboljse, pa kaksni simboli so vsi, knjige ni, pa toliko jih je, da nimam nobenega pregleda, mi je prav problem vse skupaj..tistih novic tudi nimam nikjer za dobit....

me totalno fascinirajo teli simboli, pa si jih v bistvu ne upam uporabljat, ker se bojim, da bom kaj narobe delala....jaz sem jih na papircek narisala, pa prepognila, pa nosila v zepu, a to ni prav?

 

a je treba dosti vedet, predno zacnes...?

 

se lahko uporablja vec simbolov? in kateri so za skupaj? a so kaksni ki niso? kaj je ta povezava z barvami?

 

na pomoooooooooc! xcivx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro Tinka!

 

Ni tako hudo, kot ti misliš x:)x

Lahko se uporablja več simbolov v kombinacijah, kateri so pa ti, moraš pa sama malo kombinirati, to je tako kot pri PC - ju, na več načinov ( okenčkov! ) prideš do istih zaključkov.

Barve...., jaz sem kot mladostnik pisal strogo s črno kulico, sedaj pa sem rade volje sprejel modro in pišem z modro, čeprav ni tekst modra misel, ampak črne ne uporabljam, ker je pač energijska kletka, torej uporabljaj žive barve: zlata, oranžna, rdeča, zelena, svetlo rjava, itd,....v glavnem pretočne barve!

To, da nosiš v žepu je že prav! NI pa treba vedet kaj dosti prej, saj potem sproti spoznavaš in se srečuješ z lepimi spoznanji.....lep dan Tinka x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...