Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

no super da si mi povedal borism, ker jaz sem do sedaj ob sredah vedno narisala samo simbol obilja...tako da sedaj bom pa narisala simbol obilja pritoka denarja in pa cilja ( za dinarčke seveda) in jih dala v denarnico med denar x;)x .

 

To bo OK a ne x?x

 

 

Lep dan vsem,S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haj!

 

kako ste pridniiiii.......!!! :8): :eek: xsrcx

 

borism, strelka, stankaa, selene... x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx

 

sicer jih je pa zdaj ze toliko...vi pa kar samo o imenih, kot da ze en cisto drugi, novi jezik govorite.... :vio: :o|o: x:Dx

 

sem se pomensko tezko spremljala vse, zdaj pa se tezje....!

 

kaj za vse te simbole imate tudi slikice...?

 

in kateri je tale, ki si ga narisal, borism, AMALI DOARE ali ERON VIG?

 

da bom vedela za drugo sredo, zdaj itak nimam casa, je prepozno za danes.... :o|o: x:)x x:)x x:)x

hvala vsem, bom se kaj vprasala, ampak po moje moram najprej razcistit, katere rabim uporabljat in kako x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja na AMALI DOARE ležijo vedno moje srečke, tudi takrat-ko sem opisala, da sem zadela-to je bil ta simbol!

:palec: Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram povedat, da mi je ta forum zelo všeč in želim si tudi sama sodelovati. Rada bi v tej temi o vilinskih simbolih postavila vprašanje o meni pomembnem simbolu. Gre za trikotnik,ki je rdeč in obrnjen navzdol. Zgodilo se je pred dobrimi osmimi leti nekaj zelo lepega. Doživela sem neponovljivo izkušnjo,videla sem angelčka,ki je na hrbtu nosil ta trikotnik ( bil je del njega). Že dolgo iščem pomen tega simbola pa vendar nobena razlaga ne poteši moje radovednosti. Če se kdo izmed vas spozna na angele in njihove simbole naj mi prosim nesebično posreduje tisto kar ve. Zelo bom hvaležna. Angelčka sem videla le enkrat,čeprav sem poskušala vspostaviti ponovno srečanje na več možnih načinov mi ponovno videnje ni uspelo.Ostalo pa je nekaj - kadar se znajdem v težki situaciji mi že sam spomin nanj pove,da bo vse na koncu dobro. In tudi je,čeprav je za razplet potrebno ogromno zaupanja,zaupanja in zaupanja,ki se ga zelo teško še prevečkrat doseže.

Za zdaj se poslavljam - želim vam prijeten večer!

 

Sayma

Bistvo je očem skrito.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sayma dobrodošla. jaz ti lahko samo pomagam s tem, da mogoče na temi o duhovnosti poiščeš angelska bitja pa še tam postaviš vprašanja. Če uporabiš brksalnik boš verjetno kaj našla... ej pismo, angela si vidla :eek: jest bi tud xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Sayma med nami lunatki!

 

Kar dosti simbolov ima tako obrnjen trikotnik navzdol, bi morala kaj več omenit, pa se verjetno ne spomneš, verjetno ti je ta angel hotel nekaj sporočiti, daj se še spomni, pa malo opiši, ne vem, če bi znala to narisati, pa lahko vidim, če je to bil kakšen podoben vilinski simbol.

Lep večer x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris najlepša hvala! Simbol Volje do življenja ni zame, ampak vseeno se lepo sliši (kdaj pa kdaj tudi jaz to rabim), kajne? Si bil priden pri popravkih na seznamu, vidim. Lep večer ti želim in čestitke za 7000 objavo!
strelka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Strelka za čestitke, saj ni slaba volja do življenja, ker to je le osnova za uspeh in pretok energije. Pa sem res dve uri popravljal, bi veliko hitreje s kulijem, tu bi pa res potreboval eno tajnico x:Dx , sedaj pa res odhajam v horizontalo, lep večer.....ciao, Strelka in lep jupiterjev četrtek ti želim, Borism x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Boris,

si mi dal idejo za tale makaronasti dan.

Bom narisala simbol veselja do življenja- Galia Vela, pa zraven še ključ cilja: Eron Vig.

 

To bo to? Ane? xDDx Pa kakšne rdeče barve bodo verjetno čisto OK?

 

Lep dan še naprej.

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinec Borism komaj čakam, da danes pridem domov in pogledam v kaslc ;)

Valjda da bo padla kava pa še kaj poleg, ker bom tvoja dolžnica očitno... xrolleyesx

Veselim se

x:Xx Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stankaaa, kar poglej in uživaj v vašem današnjem dnevu.....a, veš, da na puding še vedno rišem takšne simbole, kot si imela ti izkušnjo, pa čeprav se prej ne skregam, ampak je potem fajn občutek....lep dan x;)x :palec:

 

Samo ne sedaj čakat, da kaj prileti iz neba, to je popolnoma napačno, ampak ob teh spoznanjih s ključi se vam začnejo možnosti šele odpirati za nova spoznanja....sicer pa, če boste realni, se boste potem spomnili za nazaj, kako ste prišli do čudovitih spoznanj x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja kaj se čudiš, variant kam je nešteto! na vazo, za ozadje na monitorju, na telefon, na skodelico, podstavki za hrano, kot mozaik na steni. večx sem si ga hitela še narisat, ko sem kam šla, recimo prijaznost ali najdenje na mali kartonček in v žep in Hajdi v nov dan...

potem opaziš: :2src:

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Splosno, Amis, splosno... x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

(je tud na posamicne primerke, ampak niso bili ravno moj tip primerkov, pa sem se mal umaknila x;)x )

 

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...