Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Lep pozdrav po dolgem casu se tu!

 

Malo sem zanemarila simbole.....jih zbiram, ampak ne uporabljam ravno vsak dan.....in sem pozabla na petek na Astro novice, ker sem bla navajena na cetrtek....a mi lahko kdo pove, kateri simbol je bil predstavljen? :vio:

 

Lepo se imejte vilincki!!!

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ewo Boris, rišem, rišem...pa veš, da bi res pozabila, če ne bi sem notri pokukala.

Hvala! x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

 

HALI DOREI narisan, dan v denarnico in narisan na koledarcek.. obilje booooo... misel je sla naprej, zelja tudi... obilje, ki ni izrazeno samo v denarju... x:)x

 

Z lepimi zeljami tudi za vas...

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x dan

 

evo mene spet...kar nekaj časa se nisem javljala...sem imela kar napeto...fant zgubil službo...jaz bila na razgovoru na katerem mislim da sem že skoraj 100% dobila službo...

In še polno drugih stvari...

Ko sem šla na razgovor sem uporabila 2 simbola in sicer simbol komunikacije in učinkovitosti...ker sem vedela da bom morala dobro govoriti angleško in še hrvaško...no pa mi je kar dobro šlo x;)x ...sem bila še nad sabo naudušena x;)x .

Nabrala sem nove kamnčke za simbolče...jih bom zdaj lepo umila jih dala na okensko polico, da jih obsije polna luna...in potem jih bom porisala x:)x

 

Zdaj pa še eno vprašanje za vas...kot sem omenila sem bila na razgovoru za službo in mislim da sem jim bila osebnostno in pa ostala znanja kar všeč...zdaj pa me čaka še preizkus znanja in excella in powerpointa...to imam naslednji teden...kaj mislite da bi si narisala, da bi se dobro odrezala...pa da bi jim bila ušeč...in dobila tole službica x?x

 

Hvala za nasvete in lep večer,

 

Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Borism!

 

Brala sem vseh 25 strani s temi vilinskimi simboli, pa nikjer nisem našla slikice s SANVAL TEI AILAH. Mi jo lahko prosim pokažeš?

 

Thnx x:Xx

 

p.s. simbolčke že veselo prerisujem. ful so mi lepi, ampak vse mi je čudno, ker se mi res zdi, da nekatere zadeve delujejo - še prehitro. :eek:

 

najprej narišem simbol z zlato na košček papirja in napišem zraven poimenovanje, potem to izrečem na glas. kdaj se zahvalim in kateri vili/vilam? ob risanju ali po dogodku? delam prav?

 

mogoče poznaš kakšne dobre spletne strani v zvezi s tem?

 

Lp-čke, upam, da si ozdravel :detelca: xrainbowx xrosex

 

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Cosmic Girl!!!

 

 

Mislim, da sem že narisal ta simbol, ampak se bom manj zamudil, če tule pri sebi prej najdem in postnem! Enostavno narišeš in napišeš vilinsko ime in poleg zaprosiš z čistim namenom.

Predmet ali listič s to podobo pa nosiš ob sebi ali meditiraš z njim.

Lahko si ga pa miselno narišeš, ko vstopaš v prostor, izgovoriš pa lahko le v sebi to ime, saj bo šlo, sem prepričan.

 

Hvala za skrb glede mojega zdravja, danes še grem k zdravniku, mislim, da jutri bom pa že sposobe za kaj več.....lep dan, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Sončk!

 

Sedaj si se pa izdala x:Ix , kako pridno skrbiš za tekočo zbirko :eek:  x:Dx ....no še dobro, da imaš mene x^x ...izvoli, pa si nariši x;)x ....MON TEROA- zmagoslavje, s katerim boš vsepovsod močnejša :palec: ...lep dan in mesec MAJ Sončk x;)x

x:)x

 

jutro

 

 

in hvala borism za slikico x;)x

 

Lep dan vsem,

 

Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Cosmic Girl!!!

Mislim, da sem že narisal ta simbol, ampak se bom manj zamudil, če tule pri sebi prej najdem in postnem! Enostavno narišeš in napišeš vilinsko ime in poleg zaprosiš z čistim namenom.

    Predmet ali listič s to podobo pa nosiš ob sebi ali meditiraš z njim.

Lahko si ga pa miselno narišeš, ko vstopaš v prostor, izgovoriš pa lahko le v sebi to ime, saj bo šlo, sem prepričan.

 

Hvala za skrb glede mojega zdravja, danes še grem k zdravniku, mislim, da jutri bom pa že sposobe za kaj več.....lep dan, Borism x:)x  :palec:  

Živjo, Borism! x:)x

 

Hvala za tole x:Xx za napotke in slikico in dobre želje :flower:

 

držim pesti za zdravnika, pa kljub temu se imej majsko lepo! x;)x

 

xrainbowx xrosex xcrossfingx :detelca:

 

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mhm. risbica se mi je res zdela znana in sem jo že imela, nisem pa vedela, da je to ta, ker sem imela napisano samo v slovenščini, kaj pomeni. x:Ix

 

Kljub temu hvala, da si se potrudil in dal gor risbico. xokkx

 

Lp xrosex

 

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...