Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Thx. Morm to zdej mal preštudirat........ x^x Če se še spomniš sem enga uporabu, ko sem ostal brez gsm-a.......ki ga zdaj že imam. x;)x x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tule je popravljen, oziroma dopolnjen spisek( 5 novih)!!!!!!

OOOH borism, kako si me resil....!!

 

:eek: x:Xx :palec: :vio: xsrcx

 

ravno razmisljam, kako naj se naucim tale jezik, v katerem vi govorite... :sori: :eek:

mi je prevec vsega, ker si nikakor ne morem zapomnit teh besed...pa nobene knjige nimam, pa sem samo tu vedno gledala ( imam vizualen spomin in mi en takle

AMALI DOARE,

HALI DOREI,

EILI LIBURI,

ali INMEN UBUR sami po sebi nic ne povejo pa se takoj mi iz glave uidejo...pa ti uletis s temle spiskom!!! x:o)x :2src:

sicer se vedno ne vem, ce so kje narisani tile simboli...? in koliko knjig je treba kupit, da vse imas...? uf!

me totalno zanima tole, ampak se mi zdi toooooliko vsega...! :o|o: :inocent:

imam danes izjemne probleme s koncentracijo in pomankanjem motivacije...nic ne pomaga...moram kaj najti, kak simbolcek...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...se eno vprasanje...vsi te simboli, a so to kje vsi v eni knjigi...? jaz na primer astro-novic ne kupujem, me dostikrat tudi ni, da bi lahko vsak teden enega nabrala ( mislim, da je tednik...?)

ali obstaja kaksna knjiga, kjer so vsi ti simboli, ki jih je borism napisal, narisani...? kako naj se lotim? na strani od marjetke jersek jih je sicer nekaj, ampak cisto malo...

 

lahko noc zaenkrat....ker delat itak se vedno ne morem :sori:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka pozdravljena!

 

Kakor vem jaz, obstaja samo ena knjiga, kjer je objavljenih mogoče polovico teh simbolov iz spiska do sedaj. Jaz bi močno želel, da jih Marjetka doda v ponatisu knjige ali v novi knjigi, pa mislim, da jih bo prej ali slej, ker je interes res velik. Jaz jih imam, ker imam mogoče zbirateljsko žilico in še vedno vztrajam pri nakupu Astro Novic, kjer je še kaj drugega za prebrati, sicer pa spisek bom, če bo še izdan kakšen simbol od Marjetke dodajal, ampak moram vas opozoriti, da morate sami risati in preizkušati te energijske ključe, pa bo efekt prišel kaj kmalu....res imam same dobre in pozitivne izkušnje x^x , še enkrat HVALA vilinskim simbolom za napredek na vseh področjih.....lep dan x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism, ti tako lepo skrbiš za nas kar se vilinskih tiče, da je to skrajno lepo............... xloveyx hvala :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism x:)x

 

se popolnoma strinjam...ampak, da bi zdaj zacela zbirati astro novice, nima prav dosti smisla...

dokler pa ne vem, kako zgledajo simboli, pa tudi ne morem sama zacet risat x;)x

tu je sicer najvecji spisek vseh casov, ampak ni zraven 'podobic' x:)x

sem dobila eno prijazno ponudbo od ene dobre vile, da mi bo poslala svojo kolekcijo :2src: xsrcx xwizardx xsurprisex

 

potem bom pa preiskusala in ustvarjala x:)x

baje se jih ne sme risati v crnem, pa ne sme se jih prevec na enkrat, pa treba jih je prosit in se zahvalit...je se kaj takega, kar bi morala vedeti,

da bi optimalizirala delovanje? jih je treba skrit ali ravno pokazat? ce jih imam v sluzbi, ali je pametno razlagat, kaj so?

so sodleujoci z luninimi vplivi? kaksne izkusnje imate...?

 

xsrcx t

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OOOO Dobre vile obstajajo v vilinski temi x:)x

 

Jaz imam knjigo-Kandelar, nisem pa prav dosledna z zbiranjem astro novic :V: jaz sploh nimam zbirateljske žilice in ponavadi pozabim xrolleyesx

Zato se priporočam, dobrim vilam, če mi lahko kako pošljejo **manjkajočo kolekcijo** x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem se spomnila, da sem v službi izjavila nekako tkole... če najdete kakšen listek z vami neznanimi znaki pustite ne mečite stran... pa me pogleda šefica in prikima pa se zareži. Ma kaj če je v firmi je zame tud potem, če sem pa od provizije plačana ne... danes pa pravi, ker sem bla pridna a spet čaraš... hehe me ljubkovalno kličejo čarovnica x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka potem si ti xwizardx

 

Kofi pa itaq....pa sej si čisto zraven...

 

Koncert je danes zvečer.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ne vem...poznam ful ljudi, ki se jim stvari dogajajo, kadar hocejo...meni osebno se dostikrat zgodi, da nekaj napol predvidim...imam obcutek za posledice, ali kaj...pa je drugim to cudno...meni se zdi normalno...nic magicnega...oz., lahko bi rekli pa, da je vse magicno x;)x

ne vem, cesa se borism boji, jaz se vsekakor ne spuscam v stvari, ki jih ne obvladam, ne letam z metlo in nimam svoje carovniske

druzbe...zaenkrat... x;)x

lahko bi rekli, da kadar najmanj razmisljam, najvec vem :8):

 

 

borsim po moje tudi kaksno finto ali dve pozna...kaj pa so vilinski simboli drugega, kot caranje....?! :vio:

 

 

kaksen nasvet je to, selene?

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tinka to je simbol iz knjige...

tudi jaz ne letim na metli, ampak včasih imam pomoč od zgoraj. Pa so tudi malce na mojo pojavo zaključili da sem čarovnica ter da letim na sesalcu, pa sem igrico sprejela. ja Borism mogoče pa so tili simboli resnično mičkeno čaranja. mogoče se pa tule zbira čarovniška družba x:px x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism x:Xx x:Dx

ni potrebe za paniko...v vsek knjigah, ki sem jih brala o tem, je jasno receno, da je caranje zavestno sprejemanje vibracij iz okolja (predvsem narave) in potenciranje le-teh ( da jih bolje in jasneje slisimo x;)x ) ter istotako obratno.

vse kar naredis, se ti vrne, tako ali drugace, to je univerzalni zakon, zato naj se ljudje, ki nimajo visoke zavesti in cistih namenov ne bi lotili teh 'sporocanj' signalov in zelja v vesolje...ker je treba biti previden. nek pregovor pravi, da moras paziti, cesa si zelis, ker se to lahko uresnici :palec: x;)x kaj je to, kar pocnete/pocnemo z vilinskimi simboli drugega....?!

kaj komu bolj odgovarja, je pa osebni izbor

x:)x

mislim, da ni nic strasnega in neznanega na tem...saj je konec koncev imeti zelje in posledicno materializiranje tvojih zelja povsem naravna stvar, ce pa malo ojacas tvoj 'signal', pa tudi ni nic narobe x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...