Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

x:Dx

 

Dobro vprašanje. To bi tudi jaz naredila.

 

Sam potem risanje odpade in ravno v tem je verjetno čar, da se za par trenutkov osredotočiš na simbol, ga v mislih osvojiš, poprosiš za pomoč..

 

Kolk velike pa so lahko te ploščice?

 

 

 

: xrainbowx

no ja ni ravno risanje, jih pa oblikuješ in pobarvaš...sej ubistvu jih pa lahko narišeš tudi na tako glineno ploščico...oz. katerokoli maso, ki jo lahko oblikuješ...

 

jaz bi drugače naredila nekak v velikosti...cigaretne škatlice...sori za smešno primerjavo... x:Ix x:Dx x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker nisem tega še zasledil -

Imam občutek, da je s simboli tako kot z drugimi rečmi - več simbolov hkrati ni dobro uporabljati, bi rekel enega, morda dva. (Pa še "usklajena" naj bosta...) Morda bi v primeru dveh enemu prepustil "vodstvo", ga bolj izpostavil.

Borism, kaj meniš o tem?

LpP

P.S. Zakaj ene  na Selenini ikonci vidijo čarovnico, jaz pa ne?  x:Dx  x:Dx

a ne da ne... x;)x pa tud na metli na ikonci ne sedim xrolleyesx

sam Borism je videl Selene v živo, verjetno sem delovala tko, sicer pa jaz vzamem to ljubkovalno, čarovnica hehe x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam Borism je videl Selene v živo, verjetno sem delovala tko, sicer pa jaz vzamem to ljubkovalno, čarovnica hehe x:Xx

Zdaj bom pa vklopil ribjo logiko in pogledal z mačjimi očmi:

očarati --> čarati --> čarovnica! :vragec: x:Dx x:o)x

Samo ne vem, kaj ima to skupnega z ikonco.... x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a misliš da sem ga očarala

To sploh ni važno, ker tako mislijo - druge! x:Dx

P.S. Oh, ta čarobni ponedeljek! :vragec:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tebi je moja ikonca všeč

Ikonce so, hmmm - simboli. Imena si ne moremo več spremeniti, razen če ne zaživimo na novo v LNF (kot v življenju?). Nekaj se s temi ikoncami da naresti, kot z vilinskimi... kot se da kaj naresti s svojo ikonco, ki jo ljudje vidijo v živo...

Sem prepričan - ko si bom zamenjal ikonco, da bo to malce spremenilo moje pisanje tu na LNF. Samo kratek čas sem za ikonco imel malo bolj ušpičeno slikco, pa ... vem, da bom še malo poeksperimentiral s tem, le rdečo nit moram ohranjati, neko kontinuiteto.

Aja, da bi tisto milo dekle na sličici lahko bila čarovnica? bljah!

Aja, da so meni všeč mila dekleta? Moja ne misli tako, pa se nima za nemilo...

Aja, o ikonci govorimo. Mila, luštna. x;)x

katere druge :eek:

Taga pa nisem razumel.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam Borism je videl Selene v živo, verjetno sem delovala tko, sicer pa jaz vzamem to ljubkovalno, čarovnica hehe x:Xx

Pozdrav!

 

Videl sem te res, ampak kot "Otožno", glede, kako si delovala, si pač uporabila svoje domneve, jaz tega nisem nikjer napisal in niti pomislil ne, v glavnem, da sem/sva odnesla na ta dogodek lepe spomine x:Xx x^x , sicer pa čas beži x:)x ...lep dan x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisi videl Otožne, temveč Ksenijo x;)x ker jaz sem jaz pa glej kakor hočeš, sicer pa je bila preobrazba javna, ma bez veze... otožna hja trenutno postajam vse bolj Otožna, ma da grem jaz pogledat katere simbole rabim danes... mogoče simbol komunikacije, ker imam kar nekaj telefonskih pogovorov za opravit v službi, pa mogoče uspešnosti... no tisti, ki me bo pritegnil.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oz. katerokoli maso, ki jo lahko oblikuješ...

 

jaz bi drugače naredila nekak v velikosti...cigaretne škatlice...sori za smešno primerjavo...  x:Ix x:Dx  x:Dx

x:)x

 

Zdi se mi, da morajo biti manjše od 5,3 cm. Mislim, da bo Borism lahko dal malo natančnejše podatke. Borisssssssssssssssmmmmmm!!!

 

 

Zdaj si mi dala idejo :palec: , tista bela masa, sem že nekaj delala iz nje in prav simpatični izdelki so se dali narediti, zelo enpostavno sem jo lahko oblikovala v meni željeno figurico.

 

Cigaretne škatlice x:)x ..si te kar zamislim, ko greš na kavo, pa daš na mizo najprej cigaretno škatlo, potem pa še par plošč - ne ploščic... x:Dx

 

 

Uživaj v izdelavi, pa javi kako ti uspeva.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Simy, imaš prav, ker po feng Shuiju je mera uspeha(do 53mm), zato jih posamezno rišem na kartončke teh dimenzij, sicer pa pozdrav v merkurjevi sredi, kaj bomo kaj risali danes :eek:  x:Ix  x;)x

x:)x

 

Trenutno me z računalnika opazuje vilinski simbol SPOMINA - PIL AREI, tega trenutno najbolj potrebujem x;)x

 

Simbol za obilje.. in cilj in ... kaj se lahko Boris :2src: m?

 

lep sončen dan

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da ne bo pomote, tile vilinski klucˇi za danes so bili narisani, zˇe po jutranji telovadbi ob 4:30, moja prva danasˇnja objava pa bazira na malo pred 6 uro zjutraj, kar pomeni, da ni povezano na LNF, lep dan, zdaj pa izklop = OFF x^x , B. x;)x  :palec:

kateri kljuci? kam so sli? :eek: x;)x

 

 

jaz sem pa nekaj simbolov dobila po posti od dobre vile :fiju: xwizardx xsuperx xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tega simbola pa jaz trenutno ne rabim, za vse tiste pa, ki ne vedo o čem gre ta simbol, ker Borism pozablja da nimajo vsi dobre vile ali pa si ne kupijo novic pa:

Pogrešate otroka v sebi, ki je nekoč v krošnji grčavega drevesa ob pesmi ptic s pogledom potoval v brezjončno modrino neba? Ste odrasli, se zresnili in poslovili od čarnosti, ki prevuzame človekam, ko kaj prvič vidi, čuti, izkusi? Povrnite si čarobnost svojega življenja z vilinskim ključem pravljičnosti Dele Zenu (tko piše v uvodu za ta vilinski ključ v Astro novicah - članek prispeva Marjetka Jeršek)...

res pa je da trenutno, kaj bo jutri ne vem x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Danes sem pa našel Vilinski ključ "pravljičnosti - DELE ZENU" in moram priznati, da mi je od vseh skoraj na oko najbolj všeč x^x ....bo treba preizkusiti x:)x ....lep dan vsem, Borism x:)x  :palec:

Boris, pa bi ga lahko naskeniral semle? x:px x:px

Pa malo povedal kako in za kaj bi se ga dalo ponucati?

 

Mimogrede, ko sem zacela z risanjem 3 mesece nazaj (hehe, nadebudna zacetnica! x:Ix ), sem si za zacetek izbrala sanje, spomin, zdravje in nov zacetek.

 

Bolecina v krizu je popustila, sanje so se vrnile (z neptunom v prvi hisi in luno v ribah je zivljenje brez sanj pusto! x^x x:Ix ) in nova obzorja so pred mano. :eek: :eek: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...