Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

ker nisem skrivnostna mi povej, kateri vladar če te prav razumem je vladar leva sonce, hehe ta je pa pri meni kozorog... razen če ne misliš tega,zdej pa razmišljaj (sicer pa poglej v moj horoskop sej ga imaš ali pač ne več) x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

poglej poglej in v kakšni postelji rada spim, veliki, udobni, sveža posteljnina, kakšne svečke zraven, nežna glasba in da me nihče ne moti x:Dx to je to... tudi tebi želim romanitčno nedeljo x;)x

 

a tole spada v temu Vilinskih, hm, le kaj mi hočjo povedat xsrcx

Popravljeno -> Selene
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu katere poste, a ne veš da je pri meni devica pa še rakec kr lepo zastopana, ja prav takšna sem kot sem napisala, pa še to ni skrivnosti, spraševal si me v kakšni postelji rada spim, Borism spim pismo ne zavajam pa ne :V:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a obstaja kaksen simbol za najdene predmete?

 

danes mi je izginila denarnica, 20 jurjev, osebna, prometna, zdravstvena...to se vse prenesem.

izginil je tudi moj nizozemski soferski izpit :sori:

tam sem se ravno odjavila, pa ne morem kar nazaj po duplikat, tu pa ga se nisem zamenjala za nasega,

zdaj sploh nimam nobenega dokaza, da imam voznisko!!

poleg tega se mi je pokvaril avto, in se vozim v francoskem avtu od prijateljice, za katerega me je danes klicala, da je izgubila papirje!!! :eek: :sori:

grem domov, upam, da me kdo ne ustavi po poti. bi bilo prav zanimivo.

 

uf....kaksen dan... :V: :C:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka, rabiš pobož kajne? x:Xx

torej simbol najdenja je ARDA NA... je v knjigi, vsaj upam, da je tako prav napisano, za nekom nikakor ne znam brat x:Dx preveri pa še nekaj strani nazaj, kjer jih je Borism napisal cel seznam... upam, da boš našla denarnico in izpit :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism, selene!

 

xsrcx

 

se nisem javila, ker sem sla na pot, danes pa sem sele zdaj prisla do racunala... :o|o:

totalno nori casi, vmes se mi je avto pokvaril se enkrat, zdaj postaja ze zabavno...

 

v glavnem: sem vse narisala, nosim pri sebi in kar bo bo. ne morem dosti vec kot pocakat malo...

saj bi bilo lahko dosti slabse....

 

hvala draga moja za to pomoc in za simbole in za poboze in sms in os x:o)x x:Xx x:Xx :vio:

 

mi je zal, ker nisem takoj ukrapala vcaraj, amapak sem takrat ze morala domov...doma pa ni interneta...ahja.

pa drugic!

se ubadam z raznimi ambasadami in obcinami in take budalosti... :vragec:

 

se enkrat: xsrcx :vio: :palec: hvala x:Ix

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka, rabisˇ pobozˇ kajne? x:Xx

torej simbol najdenja je ARDA NA... je v knjigi, vsaj upam, da je tako prav napisano, za nekom nikakor ne znam brat x:Dx preveri pa sˇe nekaj strani nazaj, kjer jih je Borism napisal cel seznam... upam, da bosˇ nasˇla denarnico in izpit :palec:

selene, nimam knjige...ampak sem tole borisovo zadevo prerisala....zal bolj pozno...bom si knjigico kupila.

to je ta od marjetke jersek, ne?

 

 

x:)x t

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...