Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

sem včeraj mal zvezek pregledovala in me je pritegnil, oz. izbral se je za danes EOR KLI, kaj misliš Borism... očitno se moram mal prizemljit... sicer pa že nekaj časa iščem stik z zemljo x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a eor kli je dober za prizemljitev...špica :palec: ........nimam knjige v službi pa ne morem pogledat, če je not :eek: .....a je x?x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ni hm čaki kako naj ti povem zgoraj je pikica - pobarvan krogec, potem diamant, nepobarvan, nato pol lunce (nepobarvan) ki gleda navzgor kot nasmeh x;)x in spodaj krog (nepobarvan, držita se samo lunca in krog... Borism je pravi opis x:)x aja jaz rišem to z zeleno

lep dan x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

selene, srce si...tole bo zelo dobrodošlo.............a bo kdo od vaju dveh tako prijazen, pa bo napisal še kakšen tekst o eor kli-ju :eek: :irs: ....možnost njegove uporabe, namen...pa to x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Amis:

Če gradite čudovite gradove v oblakih, v življenju tukaj in zdaj pa zmorete spraskati skupaj kvečjemu pasjo uto, prijateljujte z vilinskim ključem zemlje - Eor Kli, ta namreč pripomore, da uresničite svoje načrte in zamisli ter utrdite vez s snovnim teleson in planetom, na katerem bivate. Simbolizira tudi proces prizemljevanja zamisli, sanj, projektov in ljudi. Poskrbi tudi uza varen pristanel in popolnejši stik z našim telesom...(prepisano iz Astro novic - Mrjetka Jeršek)

bo ok x;)x

Popravljeno -> Selene
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

selene :palec: x:Xx ....ja, tole bo odlično x:)x

 

borism, niti slučajno nisem mislila tega............se mi je res zdelo samo prijazno ...nič mislila na kakršnokoli neprijaznost ali ignoriranje, tud ne bi tako vzela, če ne bi bilo odgovora

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

malenkost x:Xx , sem pozabila dopisat iz kje je vzeto, bom popravila... aja sej je še ful veliko recimo o meditaciji z njim... a te to tudi zanima x:)x

sicer pa ne vem od kje si Borism prišel na idejo, da bi jo ignorirali :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če si na volji, bo dobrodošlo x:Xx

 

sicer pa: pozor! če bo po sloveniji prah zakril sonce in povzročil še ostale nevšečnosti, nič se bat, ker bo kmalu mimo...to bodo samo moji gradovi, ki bodo pristali na tleh x:Dx x^x :vragec: x:o)x x:)x x;)x

 

x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

torej...

kadar smo povsem tukaj in zdaj, smo namreč tudi povsem pričujoči v svojem telesu. Čutimo ga, kako deluje, kaj se dogaja v njem, kako se počuti, kakšne čutne vtise sprejema. In to je edini pravi pomen izraza prizemljen: biti z vso zavestjo in zavedanjem navzoč v sedanjem trenutku in biti povsem v svojem telesu.

Ključ zemlje naj med meditacijo uporabljajo sanjači, ki ne zmorejo uresničiti svojih ciljev in zamisli ter vsi tisti, ki jim v značaju ali horoskopu primanjkuje zemlje. Sproščeno sedemo, zapremo oči, izpraznemo um in se s simbolom v dlaneh ali naročju povežemo s pozitivno močjo planeta. Predstavljamo si zemljo, kako se kot modro-zelen dragulj elipsasto vrti v čarnem in skrivnem prostranstvu ljubečega vesolja. Pošiljamo ji ljubezen, naklonjenost n luč, , ki v širokih belih, zlatih/ ali rožnatih snopih padajo od zgoraj nanjo in jo naposled prežamejo. Čeznjo simboliziramo simbola zemlje in ljubezni. iskreno se zahvalimo zemlji, ker nas nosi na sebi. živo si predstavljamo čudovite prizore iz anrave, ki jih je že kdaj ujel naš pogled: lebdeče kolibrije nad orhidejami, veličastne slapove, mavrice, širne travnike, morske obale...

Potem iz svoje korenske čakre počasi spustimo sidro z namere povezovanja z zemljo v njeno središče. Ko se v podobi simbolično zasidra v njeno vulkansko srce in se prelete s koreninami, začutimo, da smo eno z Zemljo.... Nato počasi skladni s svojim ritmom odpremo oči, s pogledom, obrnjenim proti Zemlji. Meditacija naj traja od 15 -20 minut.

Simbol lahko narišemo na papir, kamenček, košček lesa ali blaga, mineral...

povzeto iz Astro novic - Marjetka Jeršek

:2src:

:flower: :switz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem bla pridna ane x;)x no in kaj praviš sedaj, je prava izbira al ne za današnji dan, ker imam ene ideje v zraku, sicer učinka še ni... je pa zanimivo da več kot samo da nosimo listek pri sebi, meni pomeni ne vem vstop v simbol ali pa meditacija... ko se združiš s simbolom in vilinskim svetom,... kaj praviš pa ti Borism?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda si bila pridna x^x , saj je v redu, mislim, da je prava izbira :palec: , sicer jaz najbolj prakticiram ob risanju zjutraj v popolnem miru, ali pa res takrat, ko sem maksimalno dobre volje, žal pa premalo ob meditaciji :o|o: , tisto, da na brzino narišeš in vržeš v žep in pozabiš nanj, po mojem ni mnogo efekta, sicer pa sam spoznaš, kako je najbolje...lep večer x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sem danes na hitro naredila en sprehodek in imela ta listek pri sebi pa sem se zazrla v lepoto gozda, narave in vsega okrog sebe, paše... pa sem se zemlji zahvalila, da prenaša naše korake... mislim, da bo tole vsakodnevno početje, če bo le lepo vreme... sem pa našla še enega, ki me je pritegnil danes... ŠANAH REO... PTICA TOPLINE, DOBROTA SRCA... a ti uporabljaš vedno iste, al kaj eksperimentiraš?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pohvalno Selene!

 

Ne jaz ne uporabljam vedno istih, če jih pa že, jih ponovno narišem in jih zamenjam z starimi vzorci, katere potem odveržem, seveda eksperimentiram, ampak ne pišem sem, ker so tudi drugi jagenčki obmolknili, skratka z sabo sem mnogo bolj zadovoljen, kot pred njihovo uporabo, pa čutim, da tudi ljudje v moji bližini, hvala vilinskim!

 

Lep večer x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa mislim, da niso zamrli ane punce...

hja ne vem, jaz pa mislim, da so vile in škratki tko skoz z menoj ter da s simboli najdem boljši stik z njimi... je pa res, da za vse kar se dobrega ali slabega zgodi ne moremo kriviti simbole niti od njih pričakovati, da nam naredijo čudeže... za to smo potrebni mi...

pa kako lahko rečeš da so omolknili, sej so skoz tu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...