Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

...nikoli ne pričakuj preveč, pa boš večkrat vesel, seveda niso simboli krivi za neuspehe, čudežov pa itak ne pričakujem, ampak en par jih je pa že bilo, glede obmolknosti, kakšen bi pa to bil forum, če bi bili samo v ozadju in čakali, čakali, saj takole se ja najbolj učiš in izpopolnjuješ, saj bodo menda zbrali pogum in se še pojavili, da ne zamre tema...lp, B. x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Cosmic Girl!

 

Jaz pa čakam na tvoj raport, kako mi boš sporočila, ako ga premaguješ(strah!), pa si se izdala, hja, enkrat je potrebno začeti in to pri sebi, čeprav tule bo kar težka, ker ne poznam odkod prihaja ta strah, saj to ti je podobno kot pri bolezni, treba najti vzrok, pa je potem mnogo lažje zdraviti.....no upam, da bova uspešna pri tebi, ampak boš morala večkrat narisati in meditirati z njimi.

Izbral sem tole kombinacijo, pa izbiraj za začetek s temi vilinskimi ključi ( podpora, odganjalec nevšečnosti, samozavest, zmagoslavje, zanesljivost, proti zasvojenosti). Želim, da oblažiš svojo tegobo, če ne pa vsaj delno ublažiš, pa upam, da si ujela sončka popoldne.

 

 

Lep večer, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšni lepi vilinski spet x:px ....spodnji desno mi je ful pritegnil...a je ta proti odvisnosti :eek: ups, kajenje.....pa če bi (hipotetično) postavila zraven še prizemljitveni, kakšna bi bila ta kombinacija?

 

xchatx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka ne bit besna... ti se zderi, zaropotej, potem pa globoko vdihni sˇtej do deset... pa se nasmej... pa ponovi vajo cˇe je treba... samo ne zadrzˇuj v sebi bes :palec:  x:Xx

sem bila besna, ker mi je mehanik zaracunal 85 000 za popravilo, za cel avto sem dala pa 200 000.... :o|o: :eek: :O:

 

 

ma zdaj je ze mimo...pri meni jeza hitro mine, sem pa ful tele simbolcke sanjala.... x:)x :palec: x8Dx

 

lep vikend, vilice in vilanci!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiii, hvala ti, Borism!  x:Xx  xsrcx  res si srce!  x:)x

 

Kaj pa pomenijo posamezni simbolčki? :inocent:

 

x:o)x  obstaja kakšen za lepo vreme? kljub vsemu ti želim lep in vsaj na "znotraj" sončen dan!  :flower:  xrosex  xrainbowx

 

CG

Pozdravljena Cosmic Girl in ostali!

 

Upam, da ti bodo v pomoč narisani simboli, kaj pa pomenijo, boš pa morala pogledati par strani nazaj, kjer je že dvakrat objavljen celoten spisek.....glede vremena, uporabi simbol "jasnosti" Klira Bei!....lep dan in lep vikend vsem, B. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si moram vzeti čas, za majčkeno bolj poglobljeno sčekirat te simbole in po pravici povedano, se bom morala nekako privaditi na ta način klicanja pomoči, ponavadi v obdobju priložnosti posežem po afirmacijah in po svojem neumornem zaupanju v Življenje.

 

Ko se lotim Vilincev bolj intenzivno, ziher uletim kaj semle.

 

Komur pa ta zadeva funkcionira, pa kar x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zavijaš v celofan x;)x

hm, pri meni so vsi osebni, ker vsak dan ko povem katerega bom uporabila, se ve zakaj ga bom rabila... evo danes ljubezen, komunikacija in plamen strasti... evo čisto osebno

 

Janjak, ko bo čas, boš začutila

počasi se jaz po telovadbi odpravljam v gozd, vile in škratke pozdravit...

LP Selene

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Cosmic Girl!

 

Jaz pa čakam na tvoj raport, kako mi boš sporočila, ako ga premaguješ(strah!), pa si se izdala, hja, enkrat je potrebno začeti in to pri sebi, čeprav tule bo kar težka, ker ne poznam odkod prihaja ta strah, saj to ti je podobno kot pri bolezni, treba najti vzrok, pa je potem mnogo lažje zdraviti.....no upam, da bova uspešna pri tebi, ampak boš morala večkrat narisati in meditirati z njimi.

    Izbral sem tole kombinacijo, pa izbiraj za začetek s temi vilinskimi ključi ( podpora, odganjalec nevšečnosti, samozavest, zmagoslavje, zanesljivost, proti zasvojenosti). Želim, da oblažiš svojo tegobo, če ne pa vsaj delno ublažiš, pa upam, da si ujela sončka popoldne.

 

 

Lep večer, Borism x:)x  :palec:

O, Borism x:Ix zdaj mi je pa nerodno xredx ker nisem tega postka vidla in sem te spraševala o njihovem pomenu. Sorči in najlepša hvala x:Xx

 

Moram reči, da se zadnje čase trudim v "bildanju" samozavesti. Kako pa bo, pa bomo videli. x:Ix Saj še sama ne vem točno, od kod prihaja ta strah. Vem pa, da sem zaradi tega zabredla drugje v hude težave (no, ne ravno zabredla, saj nisem bila sama kriva - zdaj to vem), o katerih sem sicer že nekaj pisala, o vseh pa niti ne :C: Kot otrok se nisem ničesar bala, prav nasprotno. Izjemno pogumna sem bila. Kaj se je zgodilo na tej poti, pa mi nikakor ni jasno. Ne vem. Vem, da je ta moj strah samo vrh ledene gore, logična posledica dogodkov. Nagnjena sem k temu, da vse obrnem proti sebi, tudi če nisem kriva. Zakaj vse druge sprejemam s tolikšno mero tolerance in jim lahko stojim ob strani, sebi pa ne? :sori:

 

Nima smisla jamrat zdaj o preteklosti. Kar je bilo, je bilo. Zato sem takšna, kot sem, in sigurno so se vse grde in hude stvari morale zgoditi, drugače se ne bi nikoli toliko ukvarjala z zadevami, ki notranje bogatijo ... niti jih ne bi mogla dojeti ... Kul, da mi je namenjeno spoznavati življenje še z drugih plati in ne samo tiste površinske. :8): Nekaterim je namenjena avtocesta, po kateri z vso hitrostjo drvijo naprej in ne vidijo, ne zaznajo drobnih in lepih stvari, drugim pa stara ovinkasta cesta, na kateri se lahko vsak trenutek ustaviš in uživaš xsrcx

 

Še vedno pa nečesa ne vem. Kaj je bolje, da pozabiš na preteklost in začneš graditi svojo novo, močno osebnost na sedanjosti, ali je treba razkopat stvari iz preteklosti? (zanima me tvoje razmišljanje) Jaz sem glavne stvari že nekako obglodala, tisti "odločilni" premik - kdaj sem izgubila stik s svojim notranjim otrokom, kdaj je bil tisti trenutek, ko sem se začela sovražiti in se zavračati - pa mi je neznanka.

 

na, zdaj pa me je že v nakladanje potegnilo x:Ix

 

Lep vikend Borism in dragi lunatki xsrcx xrosex xsrcbumx xrosex

 

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosmic Girl, naj ti ne bo za nič nerodno, je vse v najlepšem redu....glede obremenitev, tudi jaz sem se obremenjeval včasih za nazaj, pa saj kar je bilo, je že bilo in ne moreš nič storiti ali popraviti, jaz bi raje gledal sedanjost in preteklost na tvojem mestu, saj menda razmišljam prav, kaj praviš.

 

Ne zapiraj se vase, to je najslabše, druži se z pozitivnimi ljudmi, ki niso črnogledi, škodljivi, hinavski, itd. pa te ne obremenjujejo, tudi jaz sem se včasih bolj zapiral vase in pričakoval pomoč, pa te nobedemn ne "šmirgla", sam si moraš pomagati, pa nisem jezen na nikogar, ki si ni niti spomnil name.

Sedaj pa konec mučenja samega sebe, je treba med ljudi, sodelovati, si pomagati, še prej pa zaupati in spoštovati.

 

Glede kategorizacije cest po tvojem, vse itak ne bomo nikoli imeli, neke cilje seveda moraš imeti, ampak previsokih takoj pa ne, ker če ga ne dosežeš, te bo malo "spodneslo", jaz od nikogar nič ne pričakujem, pa sem zato bolj vesel, če kaj dobim, pa sploh ni vezano na materialno vrednost, je že dovolj lepa beseda ali gesta.

 

Nikar ne misli, da nakladaš, saj te ja radi prebiramo, pa se tudi kaj eden od drugega naučimo. Ti kar napiši, če te to veseli, saj menda veš, "če se žalost porazdeli, se tako zmanjša, sreča, če se porazdeli, pa vsekakor poveča".

 

Tudi tebi in tvojim lep dan in vikend, Borism x:)x :detelca: xrosex xrainbowx xgoldfishx xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, torej sedanjost in preteklost? :eek: Jaz sem se hotela čist na sedanjost osredotočit. Razmišljanju o prihodnosti se tudi raje izmikam, vsaj daljni.

 

Zapiranje vase mi kar gre. :o|o: Se pa trudim zadnje čase čim več sproti ven dajat. Ampak nekatere osebe tega ne morejo sprejeti xrolleyesx tudi če s tem ne milsim nič slabega. Potem se pa spet grizem, zakaj sem kaj rekla, ko bi si lahko mislila, da bo oseba to na tak način sprejela :o|o: npr. z eno osebo sva bili neločljivi prijateljici, potem pa me enkrat kliče, če bi šla z njo nekam, pa sem ji rekla, da ne morem vsakič letat, ko pokliče, ker nimam časa. Od takrat so se odnosi zelo ohladili. Slišiva se komaj kaj (1X na mesec?!). Prej sem pa bila vedno tam, ko je bila v stiski. :sori: Kaj naj spet začnem zase zadrževat stvari?!

 

Krog prijateljev oz. znancev je težko zamenjat :o|o: (v zvezi z druženjem s pozitivnimi ljudmi). Ne morem osebe kar odklenkat iz svojega življenja, ker je pač pesimistična. Or should I? x?x

 

Meni se tudi zdi, da ljudje pozabijo name, ko sem v depri (ne čist vsi, ampak ...). Nisem jezna nanje. Samo eno taktiko bo treba najt, da mi ne bodo praznili energijskih rezerv in da istočasno ne bom brezčutna baraba (to je sicer nemogoče x;)x ).

 

Cilje je pametno imeti, samo ne sme te zanesti xrolleyesx Kot sem rekla, zdaj se osredotočam na TUKAJ IN ZDAJ, ker nimam energije ne za preteklost ne za prihodnost. x:Ix

 

Hvala Borism za vso podporo x:Xx vedno bolj se mi dozdeva, da mi bo s tvojo, s pomočjo lunatkov nasploh in vilinsko pomočjo uspelo xsrcx xsrcbumx xrosex :detelca:

 

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Cosmic Girl!

 

Saj je prav, kar začni z sedanjosto....tista kolegica, sem pa prepričan, da ti ni bila prava, ker te ni hotela razumeti, a veš, kdo je pravi prijatelj.....to je tisti, ki te ima rad, klub temu, ker te pozna v dno duše, verjetno veš, kaj sem hotel s tem napisati, ker idealen ni nobeden.

 

Seveda je težko menjava krog prijateljev, saj ni potrebno, vrni s takšnim odnosom kot ti ga drugi nudijo, zato se ne boš menda sekirala.

 

Praviš, da se ti zdi, da nekateri pozabijo nate, ko si v težavah, pravi prijatelji nikoli, to pa lahko tudi iz izkušenj tule na lunci potrdim, sicer se pa nikar na nikogar ne zanašaj, ampak sebe bolj spoštuj in ceni, saj bi bolje, ko si boš pridobila već samozavesti, vem, da bo.

 

Upam, da ti tole tvoje, moje in naše pisanje koristi pri spoznavanju same sebe, jaz sem pa prepričan, da boš te pozitivne besede, ki ti jaz in drugi tebi namenjamo, čez nekaj časa tudi sama namenila drugim, pa te ne bo nič več izčrpavalo.

 

Res vilinski ključi pri tem zelo pomagajo, no večkrat jih je potebno narisati in pomisliti nanje, pa ne zato, da nekomu ustrežeš, ampak, da si boš sama sebi najbolj pomagala......lep večer Cosmic Girl

 

:detelca: xrosex xyiyax :flower: xrainbowx xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx xcivx xcivx

 

halooooo!

 

vile vilice in vilaki!!!

 

ravnokar sem dobila poslano mojo ukradeno denarnico na dom!!! z vsemi papirji in vsem!!! priporoceno!

 

razen gotovine, ampak... :eek: :inocent: :vio: :2src: x:)x x8Dx

 

kakorkoli ze: ne vem, ce so simbolcki pomagali...ampak nekako sem se najprej spomnila na tole rubriko...

 

x;)x x:Dx x:o)x xsrcx xsrcx xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx  xcivx  xcivx

 

halooooo!

 

vile vilice in vilaki!!!

 

ravnokar sem dobila poslano mojo ukradeno denarnico na dom!!! z vsemi papirji in vsem!!! priporoceno!

 

razen gotovine, ampak... :eek:  :inocent:  :vio:  :2src:  x:)x  x8Dx

 

kakorkoli ze: ne vem, ce so simbolcki pomagali...ampak nekako sem se najprej spomnila na tole rubriko...

 

x;)x  x:Dx  x:o)x    xsrcx  xsrcx  xsrcx

Uau Tinka x:)x :palec: :hepko: :hepko: :hepko: :bomb:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...