Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Teli vilinčki so pa res nekaj nad xwizardx

Včeraj si jih narišem, enkrat popoldne in si zaželim eno željo...tako malo bolj veliko....nekaj kar rada delam...in ob 18.30h zvoni telefonček, so me vprašali, če bi naredila nekaj za določene osebke :wOOt: ...to je bilo točno to, kar sem si zaželela, ampak v 4x večjem obsegu.... x:Dx

 

 

Tinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......a se nisve nekaj zmenile že......

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah, ja...simboli, ki si mi jih svetoval boris, so tko dobro opravili svoje delo, da me zobarca ni nič več mrcvarila. je rekla, da bo tisti košček sam ven prilezel, ker bi mi sicer morala preveč poškodovati čeljust in obzobno tkivo. tako je rekla. slišati je pa bilo kot grozljivka :OO!: . zdaj se vse lepo zdravi. tebi pa iskrena hvala x:Xx xsrcx .

 

ker pa radovednosti še ni konca, me zanima naslednje: v primerih dolgotrajnih težav, ki se jih nikakor ne da zmaknit z mesta (kronične, karmične zadeve), bi bilo primerno uporabiti katere simbole?

..........saj se ne gre za to, da bi delali čudeže (lahko pa tudi x:Dx , najbrž nihče ne bi imel nič proti x^x ), ampak zato, da se nekatere stvari premaknejo in sploh dobijo možnost za razreševanje.

 

x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uau, ful dobra ideja x:Xx :palec: . morm u knjigo pogledat, če so vsi noter. sicer bom spet mal težila x:Dx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis prosim x:Ix ...sedaj jih pa le večkrat nariši, saj vem, da še morava enega najti :eek:

 

 

Cosmic Girl, verjetno imaš knjigo in v njej imaš simbol razumevanja, učenja, uspeha, mogoče bi še edino dodal simbol zmagoslavja, daj mi prosim zaupaj tvojo letnico rojstva, da ti napišem v katero smer sveta naj bi bila obrnjena pri učenju in kasneje tudi pri izpitu za večji uspeh....vsem en lep večer, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...