Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pozdravljen, Borism xsrcx

 

Žal (še) nimam knjige, ampak zdaj je že tako prepozno. :xx!: Ne vem še, kako se bo vse skupaj končalo, sigurno pa ne ravno dobro :C: živčki me izdajajo sto na uro xrolleyesx spet nisem pokazala tistega, kar obvladam. :sori: za danes sem se že natulila, tako da se bom zdaj po dveh pirih kar v pojstlo spravla ... potem pa spet stisnit zobe ... :o|o:

 

Lp,

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis, tole bi verjetno ti potrebovala.....vilinski ključ "pozitivne naravnanosti- DEL SATI"!

 

Priporoča se tistim, ki jih že dlje časa mučijo negativni misleni vzorci in čustva(strah, jeza, žalost, potrtost, zavist, ljubosumje, obup, itd.)

 

Krepi v ljudeh iskrenost, poštenje, dobroto, ljubezen, potrebno ga je pa risati v sončnih, pozitivni,živih barvah!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism hvala! definitivno dobra izbira...me zanima, če se bo prijelo samo mene ali tudi okolice x^x x:Dx ...pa tudi ostale uporabljam...sporočim čez čas o učinkih x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Bm x:)x hvala ti za simbolčke x:Xx še jih bom rabila za preizkušnje, ki so pred mano x;)x seveda tudi tistega za pozitivno energijo xsrcx

 

Danes sem si končno privoščila knjigo, ki jo kupujem že 1000 let - Moč je v tebi. :2src: Spisek želenih knjig je tako dolg, mošnja pa bolj prazna ... :o|o: ampak ena na spisku je že manj! xsrcx x:)x

 

Hvala ti za vse pozitivno x:)x

 

Tebi in vsem lunatkom lep preostanek dneva xrainbowx xrosex

 

CG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo Cosmic Girl, če si jo tako dolgo kupovala, potem ti je pa bila resno všeč, hja, glede knjig te popolnoma razumem, enostavno je naklada pri nas premahna, pa je zato cena previsoka, jaz si jih pač sposojam v knjižnicah(včasih katero tudi 10x), ker vem, da vseh ne moreš imeti...lep pozdrav, B. x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz si jih pač sposojam v knjižnicah(včasih katero tudi 10x), ker vem, da vseh ne moreš imeti...lep pozdrav, B. x:)x  :palec: [/color]

:flower:

Haj vsem!

 

Danes narisala simbolcek, ki je primeren za tak soncen dan..

 

Tole mi je pa znano, tudi jaz si sposojam ene in iste knjige po veckrat.. no priznam, vcasih zato, ker katero vrnem ker je ne utegnem prebrat..

glavni razlog pa je, ker so mi ene in iste vsec.. vsebina, vcasih tudi sama knjiga kot taksna.. ker ima neko magicno moc in energijo..

 

Lep soncen dan vsem...

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuuuuuuu, to! hvala, da si me spomnil, da jih kupim, ker bi ob vseh današnjih obveznostih lahko pozabila :palec:

 

ja, ampak simbol prijateljstva ima pa posebne efekte...........ena frendica, ki naj bi me poklicala, je kar izginila......pojavile so se pa nove informacije in osvežila nekatera zananstva....zelo zanimiv razvoj dogodkov x:Dx x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no izgleda, da ima tud borism mal lnf pavze.

 

sicer pa: nekateri vilinski tako vplivajo na okolico, da so eni čist penasti, pa brez mojega vpletanja...........sem se nekaj dni prav čudila zakaj in kako...potem pa skužila, da so nekateri primerki bli vajeni stvari enostavno name strest...ker pa to ne gre več tako, se morajo soočit s svojimi težavami...zanimivo...pa saj vem, da zmorejo :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tako nekako.. :palec: x;)x

jaz sem vceraj hotela malo zdravilnega vpliva, pa mi ni slo, so premocni al kaj...sem vzela simbol zdravja, zascite in obilja, se mi je zdelo, da je dobra kombinacija...ampak me je rolalo, da nisem mogla zaspat...bom drugic poskusila raje podnevi :8):

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...