Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

za naslednja dva tedna pa vi kupite Astro(Slovenske)Novice, ker jih jaz ne bom verjetno utegnil, pa boste vi dvakrat podali opis in slikco :eek: , bom vrnil x!x , če ne, pa tudi dobro....lep vikend, B. x;)x  :palec: [/color]

:flower:

 

a ves Boris, da v totem nasem Mariboru ni Astro novic .. kamor sem prisla so mi rekli, joooj smo jih pa ze prodali.. ali pa.. tako malo smo jih dobili... in ostala sem praznih rok... :V:

 

Mogoce so jih pa mladi Rally vozniki pokupili.. edina tolazba.. je verjetno kaksen simpaticen simbolcek noter za njihovo sreco.. zakaj sem se spomnila na njih.. danes in jutri je v Mariboru namrec Rally, prej sem gledala te avtomobile, sfrizirane, polispane in noter mladci, cakajoc na moznost dokazitve... trije pridejo k nam prespat.. ze vidim dedeja.. kako se drzi za glavo in stoka, ces kaksna je danasnja mladina x;)x ob poslusanju in hrumenju teh avtomobilov... xrolleyesx

 

Men so pa vsec.. x:px

 

Mi je hcerka rekla.. mami!, mami! si bos lahko enega izbrala... jaz neumnica pa jo vprasam.. a deckota x:px :vragec: .. ona pa...neeeeeeeeeeeeeeeee.. avto x:Dx ... pa so sle zelje v nic... x:Ix

 

Lep dan vsem..

 

Grem si kak simbolcek narisat...

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da v totem nasem Mariboru ni Astro novic .. kamor sem prisla so mi rekli, joooj smo jih pa ze prodali.. ali pa.. tako malo smo jih dobili... in ostala sem praznih rok...
takoj steci na bencinsko črpalko....tam so vedno nekak še....sm prejle tel. mami,da naj jih gre kupit, ker le tako ujamem jih še....

x;)x

Hvala, cez cas grem tako al tako na Lent.. in se bom ustavila na najblizji.. hvala za pomoc.. xDDx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanima me od kod izhajajo vilinski simboli in od kod vsa ta imena. Na internetu ne najdem nic, razen linka objavljenega na tem forumu.

Lp, L.

No, Borisa ni, naj mi prosim ne zameri, če vskočim tule.

V uvodu Kalendarja (slovarja vilinskih simbolov - ključi energij) avtorica Marjetka Jeršek pravi takole:

 

V ezoteriki že dolgo velja, da poleg človeškega kraljestva obstajajo tudi druga, snovnim očem večinoma nevidna višja kraljestva, za katere je značilna drugačna oblika zavesti od naše. Dva od teh sta na primer angelsko in vilinsko kraljestvo. Tako kot naj bi bil človek skrbnik t.i. "nižjih" kraljestev - živalskega, rastlinskega in mineralnega, tako imajo angeli in vilinska bitja nalogo ali, če hočete, poslanstvo, da pomagajo nam, toda, ker smo pač bitja s svobodno voljo, le tedaj, ko jih za to zaprosimo.

 

Od starodavnih ljudstev, ki so bila s temi svetovi še posebno povezana, naj omenimo predvsem Atlante in Kelte. Že v tedanjih časih so si ljudje lahko obilno pomagali z vilinskimi simboli, ki pa so se večinoma porazgubili, dokler se pred nekaj več kot tidesetimi leti niso spet pojavili v svetlobi dneva.

 

Mislim, da bi morala iziti tudi že druga knjiga, prva pa je v ponatisu in bi se jo tudi moralo že dobiti v knjigarnah (ali pri Marjetki. Saj ima e-mail in mobi).

LpP

P.S. Marjetka, hvala.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem imela Kalendar s seboj na vikendu. Pod blazino sem si dala simbol razkritja(ki je dober za vedeževalce) in imela tako presenetljive sanje ponoči, ene so bile prav krvave, da sem se zbudila kar malo prestrašena :O: po drugi strani pa me to izredno privlači in bom sigurno še poskusila, saj večkrat probaš bolj si zverziran in lažje razbereš sporočila! xwizardx :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pametn nardila, Contes..pa je tut to res, da kjerkoli prideš na novo in se ti kaj sanja tisto novo noč v novi postelji ,se ti tudi uresniči...Znano :vio:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, Borisa ni, naj mi prosim ne zameri, če vskočim tule.

Pozdrav prav vsem, ki prebirate tole temo, vidim, da ste bili kar pridni pri pisanju ta čas, ko me ni bilo, fino takole.....Piko, kako bi mogel zameriti, saj to je naša in ne moja tema, čimveč pisanja, mnenj, nasvetov, lažje bo drugim, za sedaj le pozdrav, pa namig, da jutri kaj napišete za pritok denarja, lep pozdrav, Borism x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ves Boris, da v totem nasem Mariboru ni Astro novic .. kamor sem prisla so mi rekli, joooj smo jih pa ze prodali.. ali pa.. tako malo smo jih dobili... in ostala sem praznih rok...  :V:

Pozdrav v Merkurjevi sredi!

 

Hvala vseeno MBmetuljčica za trud, moram se zahvaliti hčerki, ki mi je kupila Astro Novice med tem časom, ko me ni bilo.

Objavljena sta bila vilinska ključa "Dobrodošlica - MAKSIRA DAMARI" in "Spoznavanje samega sebe - UM GVAI".

 

 

Moram napisati, da sem res prijetno presenečen, ker sem spoznal, da je voda iz posode, kjer je narisan simbol "vode" in "osvežitve" mnogo bolj osvežujoča od vode iz "navadne "posode in to je spoznalo med 20 ljudmi, kar 19 oseb, ki sploh niso opazili narisanih simbolov pri teh testih, sem vesel tudi za to spoznanje......lep dan vsem, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanima me od kod izhajajo vilinski simboli in od kod vsa ta imena. Na internetu ne najdem nic, razen linka objavljenega na tem forumu.

Lp, L.

Izvirajo iz Indije, imena pa naj bi določili vilinski čarovniki x;)x .

 

 

Tule je sedaj kompletiran seznam po naši abecedi:

 

 

Vilinski energijski ključi

 

 

Lep dan, B. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še tole....

Moja sorodnica že nekaj časa išče službo. Sem poiskala tisti simbol, ki je bil tukaj(za prošnjo al kaj?) in ji predlagala naj proba še s tem, čeprav ženska v take stvari nič dosti ne verjame.

Danes mi je poslala mail s stavkom:"Dej mi nariš še kakšne čirečare znake, ker mogoče res deluje." x:Dx

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...