Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

x:Dx si,si prav razumel...no, pol pa enkrat ko boš mem šibnil, mi povej, pa se vidiva na kaki kavici, saj kake pol urice boš pa že imel časa...bi te prav rada spoznala, ker si zelo,zelo prijazna oseba... x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

opazila...pa sem mislila, da je to zato, ker mogoče marjetka pripravlja novo knjigo :eek: :o|o: ...pa itak, da bi blo fajn, da grejo še ostali simboli v knjigo...to je praktično x:)x x;)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

očitno je zmanjkalo simbolčkov ali pa jih jaz ne najdem v Astro novicah :eek:  :sori:

Odvisno, kako natančno članke prebereš. V zadnjem od 30.07.04 o "Človeku" se spomnim, da je pisalo, da je to zadnji znak in da novih zaenkrat ne bo.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

priznam in se kesam... trenutno samo izrežem, preberem kateri simbolček je in ga spravim an primerno mesto.... čas za poglobljeno branje, prihaja, trenutno še svojih misli ne kapiram čisto, tko da se med vrsticami tudi izgubim, knjigi dve načeti in čakajo na dodatno branje...

torej, ker priznam, mi je kej oproščeno :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...