Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

tinka, se popolnoma strinjam...enkrat postavila podobno vprašanje...sam ni blo nobenega odgovora na to...mislim, da si zaslužijo kakšno drugo temo... x:Xx :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Žal sem tudi jaz v začetku teme parkrat na to opozoril, da je neupravičeno na tako nizkem in skritem mestu ta tematika o vilinskih simbolih, zato še enkrat Marso prosim x:Ix , da se tale tema, katero bližnjico bom postnil na koncu odklene(zaklenjeno od lanskega leta!!!) x!x x!x , če ne bo potrebno pa odpreti popolnoma novo temo, hvala....vilinski pozdrav, Borism x:)x :palec:

 

Izkušnje z vilinskimi simboli!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj drugega...me ze ves cas moti, da so vilinski simboli tu med malimi oglasi...

 

 

zakaj so vilinci med malimi oglasi!!!  ???  xcivx  :sniky:  x;)x  :vio:

bi spadali kam drugam, po moje.... x:Xx

To opažam dolgo že sam, a reči tega ne znam!

Marsa, lahko se da ob priliki kaj pomagati, v kak drug forum?

Boris, boš ti zrihtal, po moje imaš zveze ...

LPP

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Piko!

 

Še vedno čakam na Marsin odgovor :eek: , misliš, da imam veze :sori: , saj me nič ne uboga x:o)x x:Dx ....lahko bi se odprla povsem nova tema nekje zgoraj, pa se mi ne zdi, ker je že odprta tukaj in tista iz decembra 2003, najbolje bi bilo, da Marsa zdrži in prenese nekam gor vse skupaj, jo bom šel usmeriti, da prebere tole,če že ne cele teme xDDx x;)x ....lep pozdrav prav vsem, B. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, seveda, stekam (upam, sem sam preletela) - ne zdi se primeren forum, a ne?

ker je ze presegel tole... postavljen je bil pac sem, tedaj pac smiselno...

ja, ja, seveda - kam zelite, v kateri forum, da temo prestavimo?

 

Lahko pustimo se pac tudi tu (zaradi linka - mroda kdo dostopa tocno in samo sem, pa mu zmedemo povezavo), a bomo duplicirali v drug forum.

 

ce je se kaj, ne, ze nisem brala te teme dolgo dolgo... pliz mi povejte - stran tolk in vse to. Hvala. x:)x x:Xx

 

Lahko pa seveda odpremo novo, a bi obdrzala tole, konec koncev ste/smo(?) ful niznili ze sem...

Morda Vilinski simboli (2)?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz, če smem dodati, bi raje videl, da se vse skupaj skopirano prestavi na tale forum....

 

Vilinski-izkušnje

 

...., ki je že odprt od lani, bi bilo še najmanj dela.

Ne vem koliko je dela s kopiranjem in prenašanjem, to je samo predlog, bom sledil kakorkoli se boste že odločili.

Mislim, da ni fer, da nekdo, ki išče stanovanje ali bilo kaj iz tem malih oglasov ostane prikrit.

PEVKO bi pa prosil, da mi vendarle pošlje popravek mojega spiska, če si ga uredila, ali pa vsaj na @, da ga popravim, če je še kaj.

Lep vilinski pozdrav, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako lepo tole ... x:Xx , sedaj vam bom pa izdal skrivnost, ko sem jih začel spoznavati ne pišem več s črno barvo, dobro tamle pri asociacijah že, v lajfu pa ne, ker je to energijska kletka in sem nekako bolj v harmoniji s sabo, zanimivo....pred leti in vseskozi pa pisal strogo samo s črno kulico x:Ix ...lep večer x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...