Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Torej, sprasujem vas, katere simbole mi predlagate za glavno voznjo? Mogoce cilj, gotovost, izpolnitev, mojstrstvo, pozornost (1 ali 2? x?x ), previdnost, prepricljivost, zmaga? Nocem jih imeti prevec. Za katere bi se vi odlocili na mojem mestu?

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest bi si tud kšnga za srečo in zadovoljstvo narisal, sam ne znam lepo risat :C: :C: :C: , pol pa vse kaj druzga izpade in ma kontra učinek, k nisem zadovolen (z risbico) in pol posledično tud z razpoloženjem ne :xx!: :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

exkjuzmi :8):

 

Zdajle sem pa 'opazila', da je tema pravzaprav v Cvekarijah.

Se vam zdi to primerno?

meni se ne zdi prevec.

Ali jo premaknem in kam? :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Visje? Hmmm, tole je odvisno samo od tega, kdaj se tema osvezi, ne od tega, kdaj je bila odprta.

Mislila sem drug forum - ali naj dam v Duhovnost, v Aktualno, interesantno bi jo blo dat v Zlato ribico (:vio:), celo v Astrologijo bi pasala, a potem ko bom naredila ostale podforume (numeroloske teme posebej, simbolika, tarot, to bomo malo razvrstili torej, samo se mi zdi brez veze zdaj, ce se bomo itak selili na nov forum).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx, Boris, ni nujno, da mora biti tako, to je res, vendar pa mislim da si prav ti najbolj aktiven (ali vsaj med najbolj aktivnimi), tako da jasno, da me zanima, kaj ti menis tule.

OK, bom dala v Duhovnost...

Kaj pa Zlata ribica, to se mi zdi kul, ker itak gre v bistvu za priklicevanje dobrega? :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala enako Marsa, kaj misliš, da bi se odprla kot dodatek v Zlati Ribici?? Aktiven sem že, saj sem tudi v prihodnje pripravljen biti, ker vidim pri sebi in pri svojih prijateljih, kako čudovite spremembe na vseh področjih se dogajajo x:)x :palec: .

Malo bom pa vseeno pokritiziral, pa ne tebe Marsa, poglej tole temo koliko ima komentarjev(1198) in koliko ima opazovalcev-bralcev(12501), zakaj lunatki več ne pišete :eek: , preveč se zanašate na druge, enostavno morate tudi sami kaj narediti....torej nikoli ni prepozno, pa ne se prosim izgovarjati ne znam to ali ono(risati), ali nimam tega ali ttretjega(simbolov in literature, ipd.), vse se da, če imaš saj kanček dobre volje.....želel bi, da več pišete v tole dobro temo, pa ne zaradi nabijanja klikov, ampak, da se pomaga eden drugemu s kakšnim namigom ali nasvetom.

Lep pozdrav, hvala Vilincem, B. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, pomnozi 1200 recimo z 10 - vsak ki je komentiral, je moral namrec na temo tudi klikniti (potem ga je morda zanimal se kaksen odgovor) in ce je to storil 10x...... ;)

 

Ja, OK, saj res, lahko 'podvojim' temo.

Torej gre v Duhovnost in ZR. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah moram itak z Marjetko se spet enkrat dobit, da se malo zmeniva, bi vec dala, v povezavi z njo ali pa bi dali vec tega tudi na LNM (ki je neverjetno obiskan, pa se ni dva meseca uradno gor)...

Ne vem, ce bom lohk dala se v ZR, ker bo pol sam v ZR, ker sem nekaj zamutila, lohk pa se v ZR odpre se ena s tem naslovom, pa bi notri lahko nanizali vilince, fotke.

S tem se tudi Marjetka strinja, tako da to bi bilo res kul za vse. x:)x :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...