Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

moj vilinc nad postlo (za ljubezen) more pa res neki dobrega pripravljat... k že tok časa ni nč... sem prepričana, da bo zdaj neki specialnega...

Men je pomagal pod postlo x;)x

Vseeno upam, da ti pripravlja kaj lepega :palec:

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o hvala. Pod poslto praviš? hm... zanimivo... samo je tako lep... potem ga pa ne bom vidla.... no ampak, če pravš da deluje lahk pa še enga tja dam. Ful mi je zanimivo, ker še nisem slišala kej tazga. Fajn se mi zdi. x:Dx x:o)x :palec: :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Nic hudega, bomo povezali pac na to temo (ce se bom odlocila, bom malo pregledala).

Mi je pa hecno tole, cist ribje v bistvu, Boris. .. x:Xx :8): x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, nikar ne izstopi iz te teme :sori: , kaj bomo pa brez tebe, xsrcx si sploh predstavljaš kolikim si pomagal. :palec: :palec:

Ja super si, ni kaj :palec: in ti simbolčki res delujejo. xDDx

 

Jaz sem staknila v eni papirnici zlato rdeč flomaster in sem poskusila s to barvo (ne znam je opisati, je pa super :palec: ) narisati simbole in semi zdi, da še bolj delujejo. :palec: xDDx x^x

 

Pa še to, včeraj zvečer sem jim vzela tudi jaz s seboj, pa se skoraj nisem prepoznala, delovali so fullllll v pozitivno seveda. x^x xDDx

 

Drugače pa Marsina ideja sploh ni slaba.

 

Pozdravček. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Sanjalka xsrcx :palec:

 

Ampak, včasih je tako, da sam sebi ne moreš pomagati, poglej si bioenergetike, ipd., mogoče je pri meni trenutno tako, pa bom poskusil, ampak strupi kar naj gredo ven xDDx , ....mene zelo veseli, da vam lahko s kakšnim nasvetom ali idejo, kar pa bom še vsekakor nadaljeval, če ne me lahko kaznuje vesolje x:Ix :8): xDDx

 

Lep vilinski pozdrav in lep vikend, B. x:)x xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Sanjalka xsrcx , res je boljše x:)x

 

Se bom moral nenako odkupiti x:Ix :palec:

 

Selene, tudi jaz sem želel samo pomagati, potem pa napiši kako in kaj, ampak vedi, da jaz le nisem jasnoviden kot nekatere osebe tukaj na lunci, lep pozdrav prav vsem, ni tema za ljubezen, ampak jaz vas imam prav vse rad, hvala, B. x:)x xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni xsrcx

 

Tale opis za vilinski simbol- PROŠNJE "Čei Anji" sem še dolžan !

 

S tem simbolom boste znali oceniti kdaj potrebujete pomoč.

Včasih želimo, hočemo, ukazujemo, nekaj pričakujemo, potem se pa jezimo, če tega nismo dosegli. S tem simbolom je pot do pomoči lažja, ker jo po večini dobiš, pa ta prišla od vilincev, angelov, modrostnikov, sorodnikov, prijateljev, neznancev.

Najboje je da ga nariše v vogal kakšnega dokumenta (prošnja, vloga, ipd.) in s tem se bo rešitev prej našla.

Zelo je primeren ( simbol ) za negotove ljudi, ker jim odpravi nesamostojnost, ki se kaže v nadlegovanju drugih oseb in se s tem zmeraj zanašajo nanje. Nosimo ga v žepu, ali meditiramo z njim, ali pa pred spanjem poprosimo za uresdničitev svoje želje in zaspimo z njim pod blazino. Ko se nam prošnja realizira se vsekakor zahvalite!

Lahko ga podarite človeku, katerega mislite prositi za pomoč ali kakšno uslugo, ali pa prijatelju, ki deluje zelo sramežljivo, zato ga jaz ob tej priložnosti podarjam vam, pa ga lepo in koristno uporabljajte....lep vilinski pozdrav, B. x:)x xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: :palec:

Boris ti si res zlat xsrcx in skrbiš za nas in nikar ne odnehaj :palec: xDDx , tudi če ti nihče javno ne odgovori in se zahvali , se sigurno v mislih. xrolleyesx

 

Jaz sem ti hvaležna za vse povedano in narisano :palec: x:Dx in marsikaj sem poizkusila in poleg tega si dopolnjujem mojo zbirko. x^x xsrcx xsrcx

 

Danes pa jih jaz rabim :xx!: in narisala sem si jih, imam občutek, da delujejo nekam bolj počasi kot ponavadi :sori: . Mogoče samo občutek.

 

Pohvale zate Boris in lep dan ti želim. xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček Boris xsrcx

 

in ne skrbi, ne bom odnehala, z vilinčki se prav dobro počutim in jih imam vedno bolj rada. xDDx x^x

 

Mi je že uspelo v mislih ga aktivirati in sem ponosna sama nase x^x , da ga pa delim še tu okoli mene, to se pa opazi tudi pri drugih. x:Ix xDDx

 

Hvala ti za vse in upam, da boš poslal in obrazložil še kakšnega. :palec: xDDx

 

Lep dan ti še želim in mojo dobro voljo pošiljam tako za vsak slučaj. xsrcx xsrcx xsrcx

x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...