Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pa še to sem pozabila x!x , to bi sicer morala včeraj napisati, če se ne motim, je bil pa včeraj en tak slab dan zame :xx!: , da nisem zmogla tega :sori: in prav včeraj je "ISKRENOST" pomagala, da sem postala spet prava jaz x^x , seveda pa sem uporabila še druge vilinčke zraven. xDDx x^x xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da izpolnim obljubo...izkušnje z "iskrenostjo"...simbol zelo zanimivo deluje po mojih izkušnjah. povem svoje misli in občutke...niso več v ilegali, pa čeprav mi je včasih zelo nenavadno. nisem vajena take bližine, saj sem bila vedno raje v ozadju in samo opazovala dogajanja. še bolj me pa presenečajo reakcije ljudi v okolici. v službi doživela nekaj iskrenih trenutkov in lahko bi se reklo večje sprejemanje s strani drugih. se jim je na lepem kar nekam odprlo. hm...zanimivo...zato pa so nekateri ljudje, na katere sem nekako najbolj "računala", kar mrknili in padli v očitke in distanco...torej je iskrenost mogoče pokazala svoj pravi obraz...je že tako, ko se veja posuši, pač odpade... x:)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, pozdravljena MBmetuljčica  x:Xx xsrcx !

 

Hvala vam, saj vem, da neiskrenih ni veliko poleg, ker ne zdržijo dolgo pretvarjanja.....najlepše je, če se družijo iskreni ljudje med seboj, drugi, ki mislijo drugače, nikoli ni za nič prepozno popraviti, lep pozdrav, B. x:)x  :palec:

:2src:

Iskrenost gre z roko v roki...

 

Lep dan x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čaki čaki, tud jaz ne spadam v tisto kategorijo....

Metuljčica hehe, sem vesela da si prišla nazaj, moram poiskat čas, da tisto temo nadaljujeva... ups, tole pa ni za tule

x:)x

Hvala Selene, ja temo vsekakor morava nadaljevati, zato si preberi moj OS x;)x , kjer je resitev... x:Dx x:)x

 

 

Zelim ti lep dan x:px :vragec: , predvsem navihan... x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej vem, da že nekje piše...ampak zdejle nimam časa iskat.

Katerga nej narišem na kozarček al pa flaško, da bo tale voda iz "vodomata" (al kakorkoli se že temu reče) bolj užitna. :xx!: Torej...help....čim prej x;)x :palec:

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..energija...hm tale je meni zelo pomagal...no čuval pred slabimi obrekljivimi ljudmi, hinavci...njihove misli ti ne pridejo do živega..če pa že jih znakec odbije nazaj. deluje kot ogledalo.

 

Narisala pa sem ga na bel papir in z modro...svetlo modro barvo.

 

pozdravček  xsrcx

Tuki sem pa mal stvari pobrkala x:Ix ...

 

Ta velja za REM ŠALAT x:Ix

 

OUM - ŠA - IN ...pa srček odpira...

 

Stvari so si različne v malenkostih x:Ix

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej vem, da že nekje piše...ampak zdejle nimam časa iskat.

Katerga nej narišem na kozarček al pa flaško, da bo tale voda iz "vodomata" (al kakorkoli se že temu reče) bolj užitna.  :xx!: Torej...help....čim prej  x;)x  :palec:

Pozdravljeni!

 

HVALA za komentarje o iskrenosti vsem x:)x ...tebi LeilaniA, pa pomaga tale simbol za čisto vodo ELU ADE iz prejšnje strani te teme in sicer simbol na levi...lp, B. x:)x xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hello!

 

A niste rekli, da v novicah ni več simbolov? x?x :o|o: Danes sem jih iz firbca kupila po dolgem času, noter pa je simbol celjenja ran in strtega srca ELAT AERANAT. Druga knjiga naj bi kmalu izšla, lahko jo naročimo prek telefona ali pa prek www.z-tangram.si po prednaročnisški ceni 4490 SIT. x;)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tej temi lahko pomaga/te-mo mnogim pozdraviti mnoga področja....za danes vam pošiljam in želim mnogo zdravja s pomočjo Vilinskega simbola zdravja "OLAN REI" x!x

Bo pomagal že pogled nanj, za hitrejše in bolje zdravje si ga pa še sami narišite, lp, B.x:)x

 

To je namenjeno prav vsem, ki ste zdravja trenutno najbolj potrebni, potem pa še vsem ostalim, da si ohranimo zdravje x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz tudi ne, vcasih potrebujemo dolocene skupine simbolov, vcasih pa si jih preprosto izoblikujemo v glavi, recimo v obliki preproste namere, pa deluje enako. x;)x x:Xx x^x :palec:

 

xgoldfishx xgoldfishx xgoldfishx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
V tej temi lahko pomaga/te-mo mnogim pozdraviti mnoga področja....za danes vam pošiljam in želim mnogo zdravja s pomočjo Vilinskega simbola zdravja "OLAN REI" x!x

  Bo pomagal že pogled nanj, za hitrejše in bolje zdravje si ga pa še sami narišite, lp, B.x:)x

 

To je namenjeno prav vsem, ki ste zdravja trenutno najbolj potrebni, potem pa še vsem ostalim, da si ohranimo zdravje x!x

In kaj naj delam s tem simbolim, ko si ga narišem :8):

Mora biti tudi take barve :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...