Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Pomaga, da raziščemo, uravnotežimo in prečistimo čustva in okrepimo pozitivnost. S tim ozavestimo korenine teme in strupe, ki so bili povzročili zagrenjenost, potrtost, žalost, sovraštvo, jezo in obup. Ko smo zmožni premagati strah pred ločenostjo, smo sposobni povezave z izviri življenja in ljubezni, ki jih imamo v sebi.

Na svetlo bodo prišli že davno pozabljeni občutki potlačenih bolečin, ki bodo izpuhteli. S tem simbolom pridobite notranjo harmonijo, poskrbljeno bo za pretočnost zamisli, občutkov, znanja, telesnih tekočin in energij.

 

no sedaj zdej pa čakam da izpuhtijo .....

 

no da nadaljujem poročilo - še vedno čakam, da tile pozabljeni občutki, ki so prevreli na dan izpuhtijo, je pa zanimivo, da mi je nekak vseeno kaj in kako misli določena oseba, katere mnenje mi je bilo v preteklosti zelo pomembno, včasih me je tudi malce bremenilo, da se včasih opazujem in spoznavam neke zanimive stvari glede čustev, katere ne bom tule opisovala, da se sprašujem, če je to kar mislim da čutim resnično, ali samo navada.... pretok zamisli, znanja hm ne vem mogoče blokiram sama....

se mi pa zdi, da bo sedajle ta simbolček ki je v igri ta tede krepko prav prišel... pa da vidimo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj sem našla :) če klikneš priponko pred temo vilinci, se ti odprejo slike Vilinskih s. tko, da ne iščete preveč. Super

torej ta teden je ob nas ELAT AERANAT, ki deluje predvsem ponoči, ane... pa ne pozabite, da se lahko malce s kakšno fotografijo poigrate ;)

jaz bom tole ta teden sprobala, Amis verjetno tudi, ane... še kdo :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ze veckrat se je zgodil, da so mi vilincki pomagali, zadnje case pa mam obcutek, da me enostavno ne slisijo vec :sori: zelo, zelo si zelim, da bi mi pomagali, pa nic od njih :o|o: mogoce so se me pa navelical :o|o: kje ste vilincki x?x x?x x?x
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blackie, meni se je to zgodilo, ko sem se jim pozabljala zahvaljevat.... xredx Sicer pa je možno, da ti ne pomagajo, ker menijo, da je boljše, če ti ne (sej se sliši čudno, ampak najbrž je tako). x?x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se tud vsak večer z njimi "pogovarjam" pa mi niso še nič pomagale. Mogoče delam kaj narobe.

(sem si pa kr z tattoo markerjem simbolcke na roko narisala)

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček vsem. xDDx

 

Povedati moram, da sem se tako navadila na vilinčke xsrcx , da si življenja brez nijh sploh ne znam več predstavljati xDDx , uporabljam jih vsak dan, včasih samo enega, včasih več in pomagajo mi res . :palec: :palec: :palec: , so moji stalni spremljevalci.

 

Je pa res, da včasih delujejo z zamudo, kasneje, tudi drugi dan šele, zato Blackie in Pomlad, narišita jih še enkrat, bodita zbrani ob tem, prosita in se zahvalita in sigurno vama uspe. :palec: xDDx

 

ELAT AERANAT pa bom poiskusila tudi jaz :palec: . xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla evribadi!

 

Fino, ker je tema preseljena sem, to se res zahvaljujem tistemu, ki je za to poskrbel. :palec:

Vilinčki ne delujejo, ne delujejo več?

O tem imam naslednjo idejo: vseskozi so okoli nas, naši angeli, vilinci, itd. in recimo, da je komunikacija z njimi tudi možna preko teh simbolov. Ampak komunikacijske poti so verjetno odprte tudi drugače. Če jim na kak drug način sporočamo drugače, z drugimi mislimi, lahko tudi to vpliva! ?Z željami se je treba ukvarjati kompleksno? Morda pa niso vsemogočni... se zavedate tega? Vedno se ne da pomagati.

 

Prihaja obdobje, ko se bom tudi sam moral spomniti nanje preko simbolov. Sicer večkrat pomislim nanje, na drug način.

 

Mejte se radi, in mejte radi svoje vilinčke. Ne svojo ljubezen do njih meriti z njihovim odzivom. Pa saj je tako tudi z ljudmi, ane? xsrcx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, svoje ljubezni res ne moremo meriti z odzivom drugih...pa naj gre za vilince ali ljudi ali pa za drevo ob cesti.

mal pa občutek, da bolj ko sem pozorna na vilinski svet, nekam lažji je stik. in na tak način delujejo tudi simboli. z njihovo uporabo vzpostavimo pozornost in namen.

 

pogosto se mi zgodi, da je prva dva dni, kontra reakcija. tudi pri zadnjem simbolu je bilo tako (celjenje ran)...potem se zadeva znormalizira....mi je prav zanimivo opazovat...sem se pa zdaj spomnila, da bi bilo lepo eno vilo narisat, če drugega ne, njim v zahvalo...

 

selene, a zdaj gremo na drugi simbol? na tega, ki je zadnji objavljen v astro novicah? hm...kakšen komentar in predlog prosim... x:)x xsrcx :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vceraj sm ob enem nepricakovanem dogodku imela obcutek, da majo tud vilincki prste zraven :8): sem jim bla za ugoden razplet zelo hvalezna x:)x upam, da mi bodo od zdaj naprej stali ob strani... xDDx xDDx xDDx
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene bi prav prišel kakšen čudež x8Dx x;)x

ja tole celjenje ran, se mi zdi, da sem začela nekako sprejemati določene zadeve na drugačen način, da sem dobila glede nekega odnosa določene potrditve, kaj več pa ne bi o srčku tule gor pisala xsrcx zanimivo se mi zdi, da sem imela več komunikacije z drugimi ljudmi, kot dosedaj, tudi tule gor, da sem doživlela več prijetnih presenečenj, potrditev meni zelo drage osebe, vsaj jaz sem vzela tisto potezo za potrditev (kaj misliš Amis, naj si tule zaupam?)...in še in še...Zadnji objavljeni simbol je Ailahova zlata igla - negativnih miselnih vzorcev in notranjih demonov se lahko lotimo s tem simbolom... predno grem opisovat naprej - koga zanima? Borism boš podal slikico? Gremo v ta teden z njegovo pomočjo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no pa dajmo - na kratko o temle simbolu ;)

 

Veliko zdravstvenih težav izvira iz negativnih miselnih vzorcev, ki smo se jih nabirali že od ranega ostroštva.

Z vilinskimi simboli jih lažje izkoreninimo in zamenjamo s pozitivnimi, ki podpirajo našo osebnostno rast in duhovni razvoj.

Negativnih miselnih vzorcev in notranjih demonov se lahko lotimo z vilinskim simbolom Ailahova zlata igla. Simbol narišemo na kartonček in ga programiramo za zdravljenje izbrane bolezni, bolečine ali težave z naslednjimi besedami: ODLOČAM SE ZA POPOLNO ZDRAVJE. ZDAJ.

Čarovnija, ki aktivira delovanje tega simbola, je čista namera. Bolj ko je naš namen jasen, manj ko je dvomov, bolje in hitreje bo učinkoval. Kartico s simbolom položimo pod blazino.

Če pri roki nimamo svinčnika in papirja, a bi si vseeno radi pomagali, na primer med gledanjem tv, stanjem v vrsti pred semaforjem, si lako pomagamo tudi s čarobno vilinsko mantro, ki aktivira našega notranjega zdravilca.

Ta posebna mantra spodbudi naš imunski sistem in iz nas naredi popolne prevodnike in prevajalce vesoljnih zdravilnih moči. Skozi čakre na dlaneh stečejo slapovi blagodejne energije, ki z značilno eterično toplino pronicajo globoko v naše snovno telo.

Pomoč z vilinsko mantro lahko izvajamo, kjer koli in kadar koli začutimo potrebo po njej. Ni pomembno ali sedimo, ležimo, le da nam je po možnosti čim bolj udobno. Zavstno sprostimo dlani in predel ali organ, ki mu želimo poslati zdravilne vibracije. Nato v mislih ali naglas najprej odločno izgovorimo svojo namero v slovenščini: VSAK DOTIK MOJE ROKE JE ZDRAVILEN.

Ta namera je dobesedni prevod starodavne vilinske mantre, katere besedilo sestavljajo imena vilinskih simbolov vesolja vsega dobrega (Eh Antes), dotika in bližine (Tis Ahuat), jaza oziroma človeka (Mie Li) in zdravja ter zdravljenja (Ei Olan).Ir Gačad v vilinščini pomeni zvezdo, roko ali dlan. Če je naglašen prvi a, pomeni roko ali dlan. Ako strešica naglasa čepi nad drugim a-jem, pomeni zvezdo, ki je tudi ezoterični simbol človeka. Tahela pomeni obliko glagola biti, v naši matri je torej "je".

Vilinska zdravilna mantra je sestavljena iz dveh delov. V prvem so prva imena prej navedenih simbolov, drugi del pa je sestavljen iz drugih polovic imen omenjenih ključev energij. Prvi del mantre se glasi Eh Tis Mie Ir Tahela Rei, drugi pa Antes Ahuat Li Galad Olan.

Pomoč začnemo tako, da položimo dlani na želodec, čelo, oči, srce ali na kateri koli drug del telesa, za katerega menimo, da potrebuje energijsko krepitev in uravnovešanje. Svoje notranje zdravilne sposobnosti sprožimo v delovanje tako, da enkrat naglas, enkrat potihem in enkrat v mislih ponovimo prvi del mantre. Če smo obdani z množico ljudi, za katero ne želimo, da ve, kaj počnemo, lahko vse tri priklice opravimo v mislih.

Dlani, ki počivajo na obolelem delu telesa, čim bolj sprostimo, jih zmehčamo, naredimo vodene. Prikličemo vanje občutek, kot da so se utekočinile v čisto zdravilno moč, ki se pretaka neposredno v tkivo, ki mu pomagamo. naj se dlan zlije in spoji s področjem zdravljenja.

Ko začutimo, da je energija začela teči skozi dlani, jo pustimo, da s svojo božnsko iniligenco nemoteno opravlja svoje delo.

Za pretakanje zdravilne moči lahko uporabimo zgolj prvi del mantre, če pa želimo poglobiti in še povečati učinke pomoči, po nekaj minutah enako kot pri prvem delu mantre prikličemo tudi njen drugi del.

Na enem delu držimo dlan od pet do trideset minut. Za trajnejši ičinek naj pretakanje energij poteka vsaj petnajst minut, pri hujših bolečinah pa dvajset. Nato dlani premaknemo na drug del telesa.

Vilinsko mantro lahko uporabljamo tudi pri terapijah s polaganjem rok.

Vzeto iz Astronovic, avtor Marjetka Jeršek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v Astro novicah, samo to je že mimo, nekaj jih imam jaz, veliko več Borism, nekaj Tinka;) a ne Tinka x:o)x verjetno kaj še Amis, pa še kdo drug.... tko da, če rabiš povej, pa ti mogoče vilinci pošljejo kaj :)

aja tole sem prepisala, tko da nisem nič pametna kar se teh zadev tiče xredx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...