Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Danes je sreda, torej dan za AMALI DOARE x;)x A ma to, da je merkur retrograden kakšen vpliv x?x Res bi rabila denaren priliv, pa ne vem, ali se sploh splača prosit vilinčke za to x:Ix
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super :palec: Katerega si pa uporabila x?x amar nat x?x
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Amis, a sva mičkeno najino raziskovanje zanemarili? Mislim, da bi bilo dobro nadaljevat, kaj praviš?

 

jp..o tem razmišljam že tri dni, pa nisem utegnila niti pošteno na forum zaradi preobilice vsega mogočega. glede na celotno dogajanje bi rekla, da bi bilo mogoče dobro uporabit AMONT DOR - celost. kaj praviš na to?

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp...je kar pravi...vsaj men se zdi. daj, boš povedala, kako deluje nate, da ne bova sam s selene opisov dajali... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem videla na Čopovi v trgovini Kandelar 2 :eek:

Rdeče platnice, zgledalo very nice.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Jaz sem si naredil kartončke z podobo Vilinskih simbolov in jih imam v škatlici in si vsako jutro potegnem enega na svetlo, ne da bi gledal, kateri bi to bil, včeraj je bil to ključ "popolnost", danes pa "očarljivost", bomo še eksperimentiral naprej, ker je prav fajn občutek, če pa res gledam po odzivu okolice, ki je tudi naše ogledalo je pa bilo res vse v tem slogu, HVALA, lep vilinski pozdrav, Borism xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dwarfs, undines, sylphs, salamanders.

 

Te 4 kategorije lahko pokliche trenirani mag (jaz ih osebno poznam 3je)

 

gre se nekaj kot za 40 let uvodne (zachetnichke) prakse.

 

Zaziv gre pod inicijacijo v drugo tarot karto (Isa, Isus, Isis)

 

Zelo je kompliciran postopek in nima nich z pseudo knjigama zaziva kot Solomonov Kljuch...

 

Vsekakor obstajajo na slovenskem ljudje kateri so videli vile, pa jih je she vech katerima se to samo zdi.

 

Poznam ih nekaj (tudi horoskopski) kateri odprto laxejo, torej baje avtoriteti za okultno itn...

 

Saj to ni bistveno, a ne?

 

Naj resnichne vile bodo z Vami!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ohoho! xDDx x;)x

 

Boris, punce :palec: x:Xx

 

Moram poklicat Marjetko, hvala za info, zadnjic dobila njen sms, povabilo na predstavitev (ocitno tega) jaz pa sem bila sredi kopalnice ali cesa ze in tisti dan, ko je dogajalo, potem pozabila.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...