Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Piko, super da si povedal, ce izves se kaj, sporoci! (jaz sicer nimam namena it ampak sigurno koga zanima x;)x )

 

Jaz pa osvezujem drugi seznam vilinskih simbolov, kot je Boris zgoraj osvezil po slovenskem redu imen.... :8):

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=3159&st=1225

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako se že imenuje simbol za hujšanje, Mnjej Pabo?

Šalo na stran, ker se to sploh ne sliši po vilinsko! Pa naj bo nekaj mojih izkušenj, takih ali drugačnih, vsekakor pravih.

 

Izpit

 

Ko sem želel narediti izpit, sem si ga namenil narediti do konca novembra. Na jedilno mizo sem postavil močno znamenje Namere, NET ALU, in vsakič, ko sem prišel domov, sem ga zagledal, se spomnil, zakaj ga imam tam. Obrnjen je bil ven, skozi okno, proti soncu... Namera je postala močna, postavil sem si konkretni rok, prijavil na izpit. Potrebno se je bilo začeti učiti, z modro sem si narisal znak Učinkovitosti, AGLER RAN. Postavil sem ga predse, na desno stran skripte, ki sem jo bral. In dobil sem dober občutek. Včasih sem ga prestavil tudi na levo stran. Kljub vsemu nisem bil prepričan v uspeh. Zadnji dan sem celo imel občutek, da znam premalo. Šele pozno zvečer sem se pomiril, iskaje občutek uspeha. Na izpit sem šel z dvema simboloma – Učinkovitost sem si dal v prednji žep hlač, simbol Uspeha TIR KAIRI pa v zadnjega. Na pisnem delu sem uspel dati vse od sebe; glede na znanje. Popoldan sem Učinkovitost prestavil v zadnji žep, Uspeh pa v prsni žep srajce. Nekaj minut, preden sem šel pred komisijo, sem si zaželel, naj komisiji pridejo na misel vprašanja, na katere vem odgovore… Učinkovitost na ustnem delu se je zmanjšala, bila je nekje zadaj... koncentracija je malo popustila, med odpiranje ust sem čutil, da vem več, kot sem izustil. Ampak glavno, USPEH je bil tu!

 

Bolezen

 

Vnetje ali virus; a brez vročine; brez prave volje … bo potrebna vrnitev k viru? Kje bi videl vzroke? Potrebujem vztrajnost in vedenje. Važne reči!

 

Sčasoma in s poležavanjem se je izboljševala bolezen. Čas je tekel hitro in počasi obenem. Hitro za stvari, ki bi jih želel storiti, a jih je bilo treba prestaviti, počasi pa za dejanja v zvezi z ozdravitvijo. Spomnil sem se, da bi ob sebi imel simbol Celjenja, ELAT AERANAT. Tudi po nekaj dneh s pljuči ni bilo bolje. Zapacana, zasluzena, nezaceljena. Ali simbol ni prijel? Kaj se pravzaprav dogaja? Od kdaj že? Danes vzamem v roke KanDeLar 2. Berem o znamenjih, ki bi bila primerna. Občutki ob nekaterih simbolih so drugačni… poskusim se povezati z njihovo energijo in čutiti, katera bi mi pomagala... tako imam na zdravilnem kartončku z zlato izrisano zlato kombinacijo:

Ailahova zlata igla, SANVEIL TEI AILAH - naj vpliva na kakršno koli možno bolezensko odvisnost, za varovanje čiste energije, ki mi je še ostala ipd. težko bi najdel prave razloge, ker gre zgolj za občutek, zakaj bi mi prišel prav, kaj bo dobro delovalo name. Morda mora ščititi naslednji, najvažnejši simbol - Zdravljenje, OLAN REI. Kot tretjega sem pod njega narisal še Obnavljanje življenjske energije, ORAN TAR. Pri zdravljenju je nujno, da priteka nova energija. Celjenje ELAT AERANAT sem si tudi pustil za dopolnjevanje, ostal bo na posebnem lističu, dopolnilo na drugem kraju telesa.

 

Čisto na koncu sem še ugotovil, da je simbol Celjenja v nečem le pomagal. Kadar sem se zaradi prehlada, gripe ipd. zaležal v postelji, me je začel močneje boleti hrbet. Tudi tokrat; že po treh dneh. Sploh nisem bil pozoren, kako so tovrstne težave kasneje izginile oziroma se omilile... Med pisanjem tega besedila sem večkrat pogledal na trojček kartonček. Prav vsakič, ko bi ga položil na plastično ohišje prenosnika, sem dobil slab občutek. Vsakič se je občutek popravil, ko sem ga zataknil nazaj za gumbe bombažne maje.

 

Tako. Kakšni bodo naslednji odzivi, ta hip še ne morem vedeti. Bomo videli. Ali brali.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ole!

 

Piko: hvala da deliš izkušnje. Tako edino vemo, mi skeptiki, ali res deluje, ali si mogoče ne izmišljujejo... al kaj jaz vem kaj.

 

Kakorkoli že, jaz sem si ta teden narisala v službi simbol za obvladovanje časa (nekaj takšnega). Bom v ponedeljek dala točno ime simbola. Meni čas namreč kar spolzi med urami dneva in naenkrat je danpri koncu, jaz pa nisem naredila prav ničesar uporabnega. Ta teden pa sicer ni bilo vse tako, kot sem mislila da bo delovalo, mi je pa uspelo kljub temu opraviti vse stvari, ki sem se jih namenila. (Skoraj) nič nisem preložila. Posebej se mi je zdel današnji službeni dan učinkovitejši kot ponavadi. Res sem bila cel dan aktivna in sem opravila cel kup stvari, ki jih ponavadi prelagam ali se jim izogibam do zadnjega. Prav ponosna sem nase. x^x x;)x

 

Torej se je simbol samo moral prijeti, sedaj pa skupaj z njim v nove delovne zmage! Ole!

 

Vilinski pozdrav vsem! xloveyx

 

Naj bo vaš vikend čaroben in čudežen! xwizardx xrainbowx xsrcbumx xrosex

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa kakšen simbol KAR POZDRAVI ... :P hm hm :D mene zanimajo tile simbolčki grem pogledat en list mi je dala ta cute lunatka, ampak v tem času, me zanima če imate kakšen simbolček za srčne bolečine...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da še jaz malo pozno komentiram svoj izpit.

 

Sem povzela po Pikotu simbola učinkovitosti in uspeha, pa dodala zraven simbol zmage. S tem da ko sem prva dva risala zvečer pred izpitom sem ju zelo močno čutila, veliko poz. energije med risanjem. Pri zmagi pa....skoraj nič. ?? Nič jasno, ok, pač sem ga gledala, ga prosila za pomoč, če pa noče delovat pa pač ne. Sem si zataknila listek med pas in hlače (ni žepov). Kul. Potem preden sem izvedela rezultate nekaj dni kasneje, se mi je zdelo, da bi mogoče še rabila srečo.... pa je nisem narisala, ampak si jo predstavljala in v mislih ponavljala ime in prosila za pomoč.

 

 

A je sploh treba povedat, da sem naredila izpit....brez težav... x;)x x^x Hvala vilinci!

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:2src: simbol AMAR NAT ponavljaj ga v mislih, odpravlja srčne bolečine x:)x in ti pripelje ljubezen nazaj....tako, ki te je vredna... poiskusi.... x;)x deluje! xDDx

 

kako pa zgleda? tale simbolček? al naj si sam besede ponavljam :D grem mal na net pogledat če kje najdem AMAR NAT ;) kul pa še na easy se ga zapomni...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: juj kako bi ti ga rada narisala x?x pa ne gre xscratchx a ti razložim: ravna črta .(navpična).. na vrhu in na koncu naredi črno piko (kot žogico) na sredi nariši krog.... potem ti pa ostaneta dva dela od kroga, na gor....nariši kot dva krilca na vsako stran x:)x štekaš x?x in spodaj isto samo, da krilca gledata eden proti drugemu... x:Ix hm, nevem , upam da boš razumel.... x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla vilinci!

 

prklaplam se vaš tematiki....se trudim prebrat vaše sajte, ki so prov zanimivi, ampak za 66 strani :eek: rabm kr nekaj časa!

 

poklonček borism-ju ki nesebično pomaga pri simbolih in nasvetih!

 

"oborožila" sem se z obema knjigama.....zdej grem pa odkrivat vilince....pa seveda poročam, če bo kaj novega

 

x;)x

 

pa-pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tule je zadnji objavljeni simbol celjenja ran in strtega srca "ELAT AERANAT", le tolk, da ga je najkoristneje uprabiti ko spimo, da si obnovimo telo in duha, lp, B.!

 

 

<{POST_SNAPBACK}>ELAT AERANAT

je vilinski simbol za hitro in popolno celjenje kosti, tkiv, snovi, ran in odnosov.

Je najučinkovit, ko spimo in si obnavljamo telo in duha. Sestavljajo ga prvine vilinskega ključa zdravljenja, vitalnosti in lajšanja bolečin.

Simbol si narišemo na katico iz karona, listič papirja, košček blaga, kamenček, mineral, les... Nikoli ga ne rišemo fizično na odprte rane ali razjede, temveč ga z roko ali prstom zarišemo nad rano... Brez skrbi pa ga s flumastrom narišemo na mavec.

Vilinski ključ pomaga lečiti tudi čustvene rane. Povezovanje z njim bo hitreje zacelilo od nauslišane ljubezni bolno srce, hkrati pa se bodo zarasle in pozdravile tudi razpoke in praske v razmerjih.

Poiščite fotografijo, na kateri se s človekom, s katerim želite zaceliti odnos in nanjo položite risbo tega simbola. Če nimate fotografije, na list napišite zgolj vajini imeni in čeznju narišite simbol.

Risbo simbola shranite pod blazino, saj najmočneje deluje med spanjem. Čez dan ga nosimo s seboj v žepu. Lahko si ga narišemo tudi na dlan in jo potem položimo na predel telesa, potrebnega celjenja (hm tule pri meni na srček, a....)

 

tkole Borism, a vidiš kolk se dopolnjujeva, a sem še kaj pozabla... torej kateri simbol sedaj ta teden x;)x

 

El Nino, mogoče bi ti pa tale, zgoraj opisani, tudi pomagal...

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene xsrcx ,

 

si bla pa že zgodnja. Jaz sem za, ampak tole visenje za vikend na netu je pri meni izjema, zato se lahko tole grem od ponedeljka naprej. Takrat se bo mogoče tudi borism kaj javil, mislim, da bi bil tudi on za. Pa še kdo seveda. :palec:

 

:flower: :flower: :flower:

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem videla, ja, ko sem pregledovala tale Vilinski forum, da ste že prakticirali tole. In zdaj, ko je tvoj čudežni zvezek na Koroškem, bo nujen tule borism, ker on zna tele slikice nalimat semle, pravzaprav narisat in potem semle pripopat. :o|o: x:)x

 

Lahko ti sicer opišem kako je narisan kakšen simbol, samo ne vem kako bo to izgledalo. x:Dx x:px

 

V skrajnem primeru lahko pa zaenkrat uporabimo samo tiste Vilinske simbole, ki so objavljeni na Marjetkini strani. Dokler pa bo tvoj zvezek že nazaj! xDDx

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, selene...dobra ideja :palec: imaš kakšen predlog? nekam se mi zdi, da bi rabla najmanj tri. a misliš, da bi šlo, če probamo s tremi?

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem za 3 :palec:

jaz bom definitivno rabila energijo ta teden, pa obladovanje časa... ampak odločitev prepuščam vam...

Število 3 xDDx naj povem mojo danšanjo zgodbico številke 3 - včeraj razmišljam na eni strani kolk kart naj obrnem 3, nato danes vidim da se je v kartah pojavila številka 3, razmišljam o sanjah ker vem da se mi je neka kombinacija št. pojavljala, se spomnim samo 3, razmišljam o svojem datumu rojstva dve trojke, odprem vilince x:Dx

ja trije simbolčki bodo definitivno pravi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...