Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

ja radost bi se mi prilegala... za druge dva pa jaz sem za, če ste tudi ostali za ;) če so kateri drugi bolj primerni za čas ki prihaja, se bom prilagodila...

radost - ALEIRA GANA, obvl. časa - KAR ALAI,energija - OUM ŠA-IN so to pravi???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>obvladovanje časa, radost in energija...naprimer?

 

Amis, super! To jz nujno rabim. Ravno te bi sama tudi izbrala.

 

Zanima me, če jih uporabljamo cel teden, al vsak dan 3 nove? Jaz bi raje kar cel teden te. Se mi zdi, da mi bodo skoz prav prišli!

 

Selene, če torej rabiš napotek, ti ga lahko jutri napišem iz čarovniških bukel x:Dx

 

xsrcx x:Xx

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

Kje se pa Borism potepa, da ga ni nič več tukaj gor. Prav luštno je bilo brati vaše sodelovanje in debate in vedno je poskrbel, da so bili novi vilinci gor... x:)x

Borism pogrešam tvoje sodelovanje v tej temi... daj prosim pridi nazaj x:)x xsrcx x:)x

 

Tvoja zvesta bralka... :2src:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:flower:

Kje se pa Borism potepa, da ga ni nič več tukaj gor. Prav luštno je bilo brati vaše sodelovanje in debate in vedno je poskrbel, da so bili novi vilinci gor...  x:)x

Borism pogrešam tvoje sodelovanje v tej temi... daj prosim pridi nazaj x:)x  xsrcx  x:)x

 

Tvoja zvesta bralka... :2src:

 

 

Pozdravljeni v vilinski temi!

 

Hvala MBmetuljčica za tvoje mnenje :2src: x:Xx

 

Saj tema čudovito laufa naprej, vas z veseljem prebiram, vilinski pozdrav, Borism xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx

Borism, potem te pa kar vprašam za nasvet, ko vidim da si v bližini.

Grlo me ful boli, očitno sem se na Zlati lisici včeraj preveč DRLA in navijala za našo Tino x:)x

Kakšen vilinski simbol priporočaš x:)x

 

Hvala x:Xx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xsrcx

Borism, potem te pa kar vprašam za nasvet, ko vidim da si v bližini.

Grlo me ful boli, očitno sem se na Zlati lisici včeraj preveč DRLA in navijala za našo Tino x:)x

Kakšen vilinski simbol priporočaš x:)x

 

Hvala x:Xx

 

Sprejmi in nariši si "OLAN REI" in "AMBREN DEN" ter "ORAN TAR"

 

Lepo nedeljo tebi, tvojim, kot tudi ostalim, B. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oooo...how nice...borism je tud mal tle xsrcx

 

punce, sem za to, da jih uporabljamo ves teden. se mi zdi, da se bolj zazna delovanje....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>oooo...how nice...borism je tud mal tle  xsrcx

 

punce, sem za to, da jih uporabljamo ves teden. se mi zdi, da se bolj zazna delovanje....

 

Js sem že začela...

 

Se pa strinjam, da je bolje ves teden, da bomo lažje videli, kako delujejo!

 

In lepo pozdravljam borisam seveda! Ole!

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm.... vas moram neki vprašat. Če prav zastopim je "bolje" da narišeš simbolček, vsakokrat ko zaprosiš. Kam potlej z vsemi pildki??? Je prav da ga po uporabi odvržeš??? :ermm: Saj so vilinski :sorcerer: .... al kar po načelu: narišeš (npr. na kartonček) in uporabiš ko potrebuješ. Kakšna je torej praksa?

 

pa-pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hmmm.... vas moram neki vprašat. Če prav zastopim je "bolje" da narišeš simbolček, vsakokrat ko zaprosiš. Kam potlej z vsemi pildki??? Je prav da ga po uporabi odvržeš???  :ermm:  Saj so vilinski  :sorcerer: .... al kar po načelu: narišeš (npr. na kartonček) in  uporabiš ko potrebuješ. Kakšna je torej praksa?

 

pa-pa

 

Najbolje je za sproti narisan, lahko ga pa še imaš dlje, pa obnavljaj to kombinacijo z novimi kartončki, če vam je kaj uspelo in se prijetno vtisnilo v spomin si le zapomnite kombinacijo za drugič in ponovno narišite. Na koncu se vsekakor zahvalite, da ne boste samo prosili za njihov namen x;)x . Sicer pa ima vsak s časom svoj način, pri meni še vedno lepo deluje škatlica v kateri so vsi simboli in vsak dan je eden na tapeti poljubno x^x ....lep pozdrav x:)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ampak nisi povedal, kaj se stori z odrabljenimi listki? jasno, da se zahvalimo, sam kaj potem? v koš, zažgat, v reko, v zemljo...kam... :inocent:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja, ampak nisi povedal, kaj se stori z odrabljenimi listki? jasno, da se zahvalimo, sam kaj potem? v koš, zažgat, v reko, v zemljo...kam... :inocent:

 

 

To je pa tvoja volja, jaz ponavadi zmučkam in vržem v smeti....simbole je potrebno večkrat obnavljati, da se nam vtisnejo v podzavest....danes, če bi bila jasna noč,ne bi bilo odveč jih pokazati tudi polni luni :inocent: ...ker je pa oblačno boste pa to možnost iskali čez 28 dni, lp! x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To je pa tvoja volja, jaz ponavadi zmučkam in vržem v smeti....simbole je potrebno večkrat obnavljati, da se nam vtisnejo v podzavest....danes, če bi bila jasna noč,ne bi bilo odveč jih pokazati tudi polni luni :inocent: ...ker je pa oblačno boste pa to možnost iskali čez 28 dni, lp! x;)x 

 

a a..pri nas je jasno x^x x;)x ...sicer pa hvala za odgovor xsrcx . se mi je zdelo, da je marjetka enkrat nekje nekaj pisala o tem, sam ne vem al v kandelar1 ali je bilo kdaj objavljeno v astronovicah.

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En teden nazaj sem pri prijateljici odkrila tole knjigo s temi simbolčki. Ful simpatična stvar, zgleda tako enostavno... Naredila sem si obesek z znakcem za ljubezen, pa nekak deluje oz. tu je vse v redu za enkrat.

 

Pol sem pa narisala s svetlo modro barvo obesek za mir, pa en za brezskrbnost in sem ga dala v dnevno sobo pod mizico. Zarad tega, ker pač na žalost živim z ljudmi, ki neprestano iščejo en vzrok za prepir in se mi zdi mal odveč. Prej sem še lepo celo hišo pospravila, zmetala stran vse stare odveč stvari itd., da bi blo ja čim boljše. In pol ne vem, a je en to stran vrgel pred tem, a je to takrat še blo tam, sam očim je našel res najbolj nepomembno neumno stvar, da se je lahko skregal z mano, prav iskal je da je našel iglico v senu (tam, kejr sem mu pravzaprav uslugo naredila...)... In celo to se je zgodil, da sem prvič po dolgem času, odkar se zavedam, da to ni dobro, rekla eno stvar, ki je nebi smela. :xx!: Ni mi preostalo drugega in sem šla, mal na obisk k svojemu očetu, ki me je pa ravno nasprotno, pozitivno presenetil z eno zelo dobro novico in tud je nekak nepričakovano rešil moje finančo stanje x^x (prejšnji dan sem narisala simbol za obilje, če je to za denar...). Morem res vprašat mamo, kaj je naredila s tistimi listki...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...