Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pozdravljena MBmetuljčica med nami! x;)x

 

Novi lunatki, kar prihajajo, še malo pa nas bo 2000, uh pestro x:)x .

Če šele spoznavaš vilinske ključe, obilo domišljije pri risanju, sicer boš kaj kmalu spoznala njihovo moč. Bomo veseli, vsakega mnenja...oziroma izmenjave mnenj....čudovit zimski dan tebi, kot tudi ostalim xcivx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo Boris :2src: :2src: :2src:

 

Jaz včasih uporabim kak simbol. Pa vedno se ne uresniči :sori: . Mogoče delam kaj narobe, ne vem.....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda - a nisi prebral za ribe (sicer se mi zdi za zenske) - v stari pavlihovi pratiki, kaksne so ribe - da imajo toliko snubcev, da jih morajo odganjati z gorjaco! xDDx x;)x

Jaz pa sem 'posodobila' in rekla, da moram s spohtlom jih dol spravljat! x:Dx x:Dx x:o)x x:px

Pa da 'v grozdih visijo na vratih'... x:Dx x:Dx x:o)x x;)x

In to BREZ simbola, raje ne pomislim, ... x;)x x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, me veseli MBmetuljčica x;)x  :palec:

 

PS:

Upam, da si našla simbol ljubezni, samo pazi se, ker lahko potem pride do navala x;)x x:Xx

Ljubezni se nikoli ne smemo braniti.. to je edini smisel zivljenja.. ljubiti in biti ljubljen, privilegij bogov :)

 

Se strinjas Boris?

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj tudi jaz še ne uporabljam simbola ljubezni, kaj bi šele bilo, če bi ga. :sori: x:Dx

Cosma in ostali, simbol se ne aktivira, če hočeš komu škodovati miselno ali drugače, saj to ja fino x;)x .....mogoče nisi risala zbrana in z rdečo, zeleno, modro ali podobno živo barvo.....nikoli ne riši s ČRNO!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni bilo namenjeno nikomur, da bi škodovalo. Bile so želje za mene osebno. Risala s srebrnim flomastrom in kakega z rdečim.

Sama Marjetka blagoslovila, moje flomastrčke in rekla da so ok. Papir je bil vanila barve ali pa oranžne.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U Boris, še dobro, da si me spomnil na Novice.... x:)x

 

Zvečer sem si narisala nekaj simbolov za spanje in za sanjanje, pa spomin zraven..... Sem dolgo spala, se spočila, pa še ful sanjala in si zapomnila......jim bom napisala: HVALA VAM! x:)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla!

Jaz tudi kupila novice x^x , pa ne samo to, tudi knjigo sem dobila.

Sicer sva pa končala tole DP. Moj sine je izgubil le tisto partijo, upam, da so pomagali tudi simboli. Na kristal avanturin (ki je bil priložen kandelarju) se narisala še mojstrstvo (Boris še enkrat hvala). Na koncu je bil tretji, prvi trije imajo pravico nastopa na SP in EP, tako da bova spet potovala x;)x , Turčija ali Grčija, se bomo še odločili. To bom še risala simbolčke! Obilje že nosim..., sponzorji javite se! x;)x x:)x x;)x

 

Sicer sem pa ta teden sigurno dve kili shujšala, ne vem ali zaradi turnirja (živčki pa to), ali pa je deloval ŠIR TRIN x:Ix

 

Tudi v vrtcu sem narisala nekaj simbolov, za igrivost, prijateljstvo, ljubezen in ustvarjalnost. Še poročam, kako se bodo prijeli! :palec:

 

Lep pozdravček!

strelka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je ful vsec, da delujejo samo, ce je tvoj namen pozitiven...... Ker recimo pri magiji lahko uporabljas uroke tudi ce nimas pozitivnih namenov (se ti pa vse trojno vrne). V tem smislu so simboli veliko bolj varni......Ce nimas objektivnega pogleda na svoje namere in se ne zavedas, da je pod navidezno pozitivnim skrit negativen....samo ne deluje, ni drugih posledic. Je tako? :8):

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Palm Solan vsem!

 

Ugotovila sem, da če si stvar resnično zaželiš - deluje.

Če pa si neko stvar želiš, pa te vmes ovirajo dejavniki kot so strah, neprepričljivost itd (v podzavesti) potem ne more delovati.... vsaj pri meni.

Tako je z mojim kajenjem..... rišem simbol namena na škatlico, pa nič. Prav jezna sem nase.... (v podzavesti se ustrašim samo sebe)....

Prekleti cigareti!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem si pred enim tednom v knjižnici izposodila KanDeLar.

 

V tem času sem že uporabila simbola Zdravje in Radost v kombinaciji.

 

Ker mi povsod zmanjuje časa, (sigurno ga ni toliko, da bi še meditirala... xrolleyesx , pa ne rečem, da ne bilo morda potrebno..) jaz tole raje lepo na listič pa pod poušter...

pa moram reči, da je kar učinkovalo, se mi je uho pozdravilo (Mislim, a je že kdo slišal za vnetje ušesa, ki ga ne dobiš zaradi prehlada, ker pač nisi prehlajen, ampak zaradi tega, ker dobiš vodo v uho??? xrolleyesx :eek: ..)

 

 

Zdaj me pa čaka nekaj prav neprijetnega...srečanje s sodnikom za prekrške...ena tistih nepojasnjenih nesreč v času retrogradnega Marsa..v nesreči ni bil nihče ranjen, škode pa kar precej. Sploh mi ni jasno, kako je prišlo do te nesreče, sem bila sploh kriva ali ne x?x

 

V bistvu sem samo hvaležna vesolju, da se ni kaj zgodilo sinu, ki je bil prav tako v avtu!

 

Če je potrebno, če je tako prav, bom pač prevzela odgovornost. Bom pa vseeno uporabila simbola Šir Venal -srečanje pa Tarin Alb - varnost in zaščita.

 

Hm, pa Čarovnikov nasvet sem tudi že uporabila.

 

A bo tako prav, BorisM??

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MucaMaca saj to je prehlad, tuširaš se, ali pa kopaš, pa prehitro na prepih in tu je vnetje ušesa. Fino, da ti je pomagalo čez noč ! Ključ sluha, bi stvar tudi verjetno še hitreje uredil.

Pri nesreči je pa pomembno, da ni telesnih poškodb, saj poznaš tisto o plehu! Tu v avtomobilu je zelo priporočljiv vilinski ključ PREVIDNOSTI- »ENI LAVA« kot tudi ob nevarnih adrenalinskih športih!

Uporaba srečanja in varnosti in zaščitE( HAT ALMAG ELAN) je povsem na mestu ob jutrišnjem dnevu. Mogoče bi še uporabila jutri ključ »resnice- AL MAGRIM« , »prijaznosti-ILON BAR« in »uspeha- TIR KAIRI! Poskusi, če druga ne boš lažje prestala strese jutrišnjega dne.

 

Lp, Borism x;)x :palec:

:detelca: xgoldfishx xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...