Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Škoda, ker jih je 68 tam skeniranih, sem slučajn našla.

 

Men tud ne deluje tok intenzivno, sem si včeraj simbol za pritekanje denarja (kvečjemu odteka)narisala, k sem res čist bankort, pa sm sam 50 SIT našla x:Dx Vsaj vem da deluje x:Dx Ne vem, se mi zdi, da majo mene raj kristali.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eno vprašanje: a imate vsi, ki uporabljate vilinske simbole tud knjige zraven in kamenček, sprašujem zato, ker men sploh ne deluje, medtem ko pri kristalih prav čutim spremembe na bolje? Pri vilinskih pa gre ravno v obratno smer... sem si narisala za denar in obilje, na to sredo, pa še tist kar bi mogla dobit v vsakem primeru (z ali brez simbolov) ni blo nakazano... :xx!: Knjiga mi je bla pa tok simpatična, ko sem jo pri kolegici videla, da sem si jo nameravala kupit, takoj ko se moje finančno stanje izboljša... Razočarano gledam čez okno in razmišljam o tem, da še za valentinovo ne morem it kupit darila... Ok mam enga narejenga, pa mi ni všeč. Pa tooook se truuudim... :C: :C: :C: Ni moj teden zgleda...

 

Še eno vprašanje: Stara mama mi je sicer ponujala žepnino, pa nisem hotela vzet (računala sem na nakazilo, ki mi je bilo obljubljeno), kaj je v tem primeru, da zavrneš nekaj kar ti je ponujeno? Če pogledam brata, ki vedno izsiljuje in nekaj zahteva, on ni nikol brez denarja in vedno dobi točn tist kar hoče... Itak ne bi sploh razmišljal, vzet al ne, sam men se to ne zdi lepo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smešn to, so mi sicer poslal en izpisek od delnic, ki sem jih prodala, sam ne vem če je že nakazan, nogoč pa je x:Dx pa še moj me je klical, da če hočem, mi nakaže in pokrije moj minus, če bi pustila, bi sigurn blo gor še kej več x:Dx Sam mi je pa res nerodn, ker itak sem si sama kriva za situacijo, je pa tud nekaj, da mi en prijatelj vedno govori, da je treba sprejet vse kar ti je ponujeno, ker ti je sigurn z namenom, jaz pa vedno zavrnem.

 

Sicer je na vidiku zagotovo ena služba, ki je zame in za tist moj življenjski cilj idealna, točn tist kar hočem, sam šele marca, do takrat morem pa potrpet, pa ravno sedaj me čaka še en velik finančni šok... Pol pa kdaj je šele plača... Rešlo se pa bo- samo od sebe, no, ja, sama sem velik naredila, zdej še sam da steče.

 

Nč, js bom še poskusila s simbolčki, možn, da sem res kako pravilo izpustila x:)x Res sem mal premal pozornosti posvetila tem za denar, za ljubezen pa mal več, zato se je tud zgleda tam bolj obrestovalo. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vilinci in vilinke, vile in grabljice!

 

kaj vi sptrite po opravljenem 'delu' s simboli?

jih vrzete proc?

spravite za drugic?

reciklirate?

 

npr. za 'srecanje' se mi ne zdi primerno ga ponavljat, ker se gre vecinoma za doloceno situacijo...

za kaksno drugo sceno je lazje...npr. 'ravnotezje'.

in koliko casa ga uporabljate, preden narisete 'na novo'?

kaksne so izkusnje?

 

 

hvala

 

xsrcx

 

 

t

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj časa smo se šli raziskovalce oz. raziskovalke, če smo čisto natančni in smo vsak simbol nosile en teden. tako se najbolje čuti vpliv in njegovo delovanje. za druge ne vem, sama si zdaj že nekaj časa rišem po cca 6-8 simbolov. nekako po navdihu in trenutni tematiki. na seb jih mam dan, dva, tri. običajno jih ne rišem vsak dan, ker si ne vzamem časa-lahko prebereš tudi:lenoba/nedoslednost/površnost x:Dx x;)x

 

po uporabi jih dam v en tak kovinski lonček. ko se jih dost nabere, jih pa upepelim. pa prej se jim še enkrat zahvalim.

 

skrajno fajn se mej.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja točn... Za ljubezen AMAR NAT me je za valentinovo en bivši povabu na večerjo, nisem šla, drug mi je pa tak sms poslal, da mi tud nč ni blo jasn, pa še punco ma, prej sem pa meditirala, pa sem od tega drugega isti sms dobila... kao po naključju, mu pa res nisem prvič nič nazaj poslala... x:Dx Kaj se dogaja, nč mi ni več jasn... Upam, da ne bo moj sedanji, ko sem mu dala pod posteljo znakce za ljubezen pa enga za zvestobo zvest svoji bivši. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj vam poleg vilinčkov pomaga tudi ta misel : x^x

 

ODPOREN SEM NA PREPRIČANJA MNOŽIC.

IMUN SEM NA VSE VPLIVE.

 

ODPIRAM SVOJE SRCE IN POJEM PESEM RADOSTI LJUBEZNI. :palec: :palec:

 

naj vam pomaga pri prebolevanju vseh možnih viroz in grip, ki so na pohodu. x^x

 

Z dovoljenjem Borisa pa vsem ostalim še v pomoč.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1.2. Po mesecu dni sem zopet na pomoč klical vilince. Iz hlačnega žepa vlečem pomečkan novoletni zdravilni listek. Je tudi tokrat prava kombinacija? Čas je za novo risanje. Osnova mi bo še vedno Zdravje, Olan rei. A zlato pero noče takoj pisati. Zato še malo poistam po dvojki… ops! Podpora, Nisa Lumi. Čeprav je namen malo drugačen, bom za pozitivno podporo poprosil vesolje in zemljo. Na prejšnjem listku sem simbole risal enega nad drugim. Kako do podpore iz vesolja in zemlje, če bo spodaj ali zgoraj blokirano z drugim znamenjem? Narisal jih bom enega poleg drugega. Naj gre Podpora na sredo! Pri pisanju imen pod znak sem malce nespreten; vse skupaj preveč mi štrli na levo. Srček, ki ga dorišem na desni, mi gotovo ne bo škodoval. Zdravje, Olar Rei, po risanju izgovorim ga še naglas. Kateri znak mi bo še vzbudil pozornost kot tretji? Preprost Nšo Ran, Vrnitev. Vrnitev zdravja. Upam, da mi pripada, ker znamenje ne pomaga pri vrnitvi reči, ki ti ne pripadajo… vsekakor krepi delovanje drugih znakov, kot piše Marjetka. Navpičnico sem narisal prisrčno prekratko. Naj bo tudi čas za vrnitev tako kratek… Jutri mora srajca imeti prsni žep, za listek. Da ga le zjutraj ne bom pozabil potegniti izpod blazine. Vidim, da vodoravno risani listek dobro sede tudi v levi rokav srajce.

 

Potek. Vrnitev je učinkovala v enem dnevu, ker sem takoj dobil visoko vročino; veliko let je namreč sploh nisem imel, torej se je vrnila. Podpora je delovala tako dobro, da nisem potreboval nobene pomoči in sem med zdravljenjem imel mir. Zdravje: nenadoma se mi je v rokah znašla knjiga o masaži stopal in rok. Tudi za gripo je veliko točk in mest, ki se masirajo. Nekje sem ujel še stavek – masaža brez koncepta naredi v telesu lahko samo zmedo… Dva tedna sem se občasno spomnil na listek, ko sem se počutil močnejšega, mi je iz rokava odletel neznano kam.

 

Morda pa tudi Marjetka verjame v vilinska znamenja, kdo ve?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predvčerajšnjim mi je prijazna oseba poslala dva vilinska simbola za v avto :palec:

Prvi je ENI LAVA, drugi pa LERIA RAVA.

Moj prvi kontakt z vilinskimi simboli :eek: . :eek: xrolleyesx

Sinoči sem poiskala kartončke in ju večkrat narisala z oranžnim flomastrom.Pa še nekaj sem jih našla na spletu.

 

Uau,kar zaljubila sem se v te simbole, tako kot poleti v kristale :2src: :2src: :2src:

 

Danes sem bila v Kp in sem si šla v knjigarno ogledati knjige na to temo.

 

Sedaj pa čakam,večer da bova vso zadevo najprej premlela z prijazno osebo xsrcx

 

Pa tvoje, PIKO, sem prerisala, predpostavljam s tvoje dlani xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx danes narisala simbolčke za pritok denarja AMALI DOARE, HALI DOARE IN ERON VIG.

In narisala sem tudi zame in za mojega dragega AURUM BEI, AMAR NAT IN ŠANI TAER.

 

Posim vilinčki stojte mi ob strani in mi/nama pomagajte PROSIM x:Xx .

 

Hvala, Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...