Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

pozdravček.......

 

sicer se bom kr obrnila na borism.... imaš kakšne izkušnje z vilinčki da delujejo v nekem prostoru, kjer se družijo ljudje??

 

rada bi ga očistila slabih energij.... bi mi lahko pomagal?... pa kje naj bi bil?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Rubi xsrcx

 

Seveda se da, ne vem sicer, kaj te moti, ampak takole po intuciji bi rekel, da rabiš simbole "prijaznost-ILON BAR", "zaščita proti zlobi-REM ŠALAT", "odganjalec neprijetnosti-IŠARA SAT", potem pa še "nov začetek-ILUR DANAI"

 

Za uporabo pa različne verzije.....najprej ga nariši tisti dan, ko kam v takšen okoliš odhajaš, če živiš v takšnem okolju si ga nariši v prostor, lahko tudi na kakšen stenski koledar, ali pa na predmet iz naravnih materialov v prostoru, zelo učinkuje pa tudi, da si jih vizuelno predstavljaš in izgovoriš neposredno pred vstopom v takšen prostor. Ko rišeš, potem meditiraš, si vedno sebe predstavljaj v novi situaciji, zelo pomembno je pa, da prej poprosiš in se zahvališ zanje, vilinski pozdrav, B.

x:)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj boris, hvala :D

aja pa boris kaj si jih lahko dam v žep enih 5 npr.modrost, zdravje in denar?

Pa nebojo nič se mešali? No mislim, da pri kristalih moraš met samo 1, kaj tu tudi vala tko? :inocent:

 

ajd čaw

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>joj boris, hvala :D

aja pa boris kaj si jih lahko dam v žep enih 5 npr.modrost, zdravje in denar?

Pa nebojo nič se mešali? No mislim, da pri kristalih moraš met samo 1, kaj tu tudi vala tko? :inocent:

 

ajd čaw

 

Ne bodo se tepli, le močne energijske ponoči ne uporabljaj, ker ne boš kaj dost spal, za denar simbole pa obnavljaj ob sredah, ker je Merkurjev dan, lep pozdrav, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah uporabil bi, zaščito, ljubezen in mir za nekogas ki me nonstop sprovocira :vragec: :vragec:

Pa tak čist bi uporabil lepota, samozavest, volja x:Dx x:Ix

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla Rubi xsrcx

 

Seveda se da, ne vem sicer, kaj te moti, ampak takole po intuciji bi rekel, da rabiš simbole "prijaznost-ILON BAR", "zaščita proti zlobi-REM ŠALAT", "odganjalec neprijetnosti-IŠARA SAT", potem pa še "nov začetek-ILUR DANAI"

 

Za uporabo pa različne verzije.....najprej ga nariši tisti dan, ko kam v takšen okoliš odhajaš, če živiš v takšnem okolju si ga nariši v prostor, lahko tudi na kakšen stenski koledar, ali pa na predmet iz naravnih materialov v prostoru, zelo učinkuje pa tudi, da si jih vizuelno predstavljaš in izgovoriš neposredno pred vstopom v takšen prostor. Ko rišeš, potem meditiraš, si vedno sebe predstavljaj v novi situaciji, zelo pomembno je pa, da prej poprosiš in se zahvališ zanje, vilinski pozdrav, B.

x:)x  xsrcx

 

 

verjetn bi mogla bit bolj specifična.... gre za službeno okolje, kjer imamo opravt s strankami..... zadnje čase opažam, da so zelo napeti, slabe volje, "nč jim ni prav",... pa bi rada probala umirit - "očistila" sfero.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a misliš da lahkotnost pa ne bi šla zraven, a veš kako težko je na trenutke delati s strankami, posebej če so zaprte, nedostopne... jaz pa pri delu pogrešam lahkotnost, evo sem dobila namig za ta teden, svoboda in lahkotnost, sam da me ne bo čisto odzemljilo x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No še neki bi vas rad vprašal. No men en malo čudn tip v šoli nonstop teži, ma vsem teži. No zdej pa sem vprašal SmartyM kaj priporoča in je rekla da naj uporabim za ljubezen in mir.

No mene pa zanima če bo to delovalo ali so prešvoh za kej takega? x:Dx

 

Ajd čaw x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz moje ljubke škatlice, sem za danes potegnila KLAR AORUM-neopaznost.

Boris, a lahko dam listek nazaj, ga moram imeti pri sebi ... kaj narediti z njim, to je moje vprašanje.

 

Lep dan vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj haj hej, HI!

 

Za četrtek sem si narisal simbol Zmaga, in rezultat ni izostal! Ker pa sem ga pozabil doma, sem si ga v mislih narisal pred seboj, na startu. Najraje uporabljam zlato barvo, Zmago pa sem tokrat narisal na oranžni papirček.

Ha, s seboj sem imel od prej še Čudež in ne boste verjeli, kaj vse zanimivega se je na tej moji zmagi dogajalo... ČUD ... moram si vzeti čas in kaj napisati o tem.

 

Bajdevej, vsem ki sprašujete kako in kaj o barvah in znakih narisanih s črno: Marjetko sem videl risati le z barvami, barvo kartončka je prepuščala njeni notranji intuiciji... v prvi knjigi pa so priloženi znaki narisani tudi z zlato.

 

Bilo je še vprašanje o delavnici. Kdor lahko da 10 čukov, občutka za te reči pa nima, bo videl in občutil marsikaj, kar bi mu v praksi pomagalo. Če pa ste dobri samouki, vam bo knjiga dovolj.

 

P.S. Če je komu vsega že preveč na teh straneh in bi rad kaj na hitro našel, bo moral zaupati svoji intuiciji in porufati... Boris je postavil že kar veliko uporabnega materiala.

 

Danes zeleni Piko

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Piko, sem videla fotke od te Zmage, super... delavnica se mi pa ne zdi slaba ideja, ker imam občutk, da vsak vidi stvari po svoje in najbolje jih je videti od prave osebe... xsrcx

Ravno končujem zgodbo o "športni klopci", kot jo je zanimivo poimenovala Cosmosova, potem pa se lotim te "Zmage".

 

Delavnica da ali ne - ravno to sem omenil - če ti ni žal za denar in denar ni tvoj problem, pojdeš... moj oče je na primer pri 79 letih šel!

 

Še nekaj. Nekateri sprašujejo, koliko in katere simbole naenkrat. Meni osebno ne ustreza veliko različnih, sploh ne veliko. Tako kot pri kuhi. Nekateri med kuho obilno trosijo začimbe, drugi manj, stvar osebnega okusa. Če pa hočeš, da bo jed dobra, potem moraš uporabljati usklajene začimbe. Sam nočem, da okus začimb prevladuje nad okusom jedi in ne pretiravam z raznovrstnimio začimbami kar poprek. Ampak vse je stvar okusa, nasveti so bolj smer delovanja, vsak mora sam poskušati...

 

predvsem pa šele po dolgih vajah v kuhi ugotoviš, da so najboljše jedi pravzaprav tiste, ki so raje manj kot več začinjene.

 

Pa vsem dobro vilinsko kuho!

 

Vili Piko

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, tud moj notranji očutek se bolj nagiba k manjšemu izboru vilinskih znakov.... glede na to, ker se mi zdi nek problem tok kompleksen sem uporabila kar 8 simbolov..... nekaj zase, nekaj za rešitev problema.... pravzaprav zjutraj še nisem bila čist zihr al čem to danes ali jutri opraviti.... pa je padla kocka!....danes - in rešu se je nad pričakovanji dobro!

 

 

Zdaj pa: kateri je bil tisti simbol, ki je oz. najbolj pomagal ???... jaz verjamem, da je vsak neki pripomogu!

 

 

Hvala vilincem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...